اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: امضای قرارداد همکاری با تیم اف سی پونه از هند

1835 شماره اطلاع نامه : رسمی: امضای قرارداد همکاری با تیم اف سی پونه از هند 1393/05/01 رسمی: امضای قرارداد همکاری با تیم اف سی پونه از هند اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: امضای قرارداد همکاری با تیم اف سی پونه از هند
رسمی: امضای قرارداد همکاری با تیم اف سی پونه از هند

رسمی: امضای قرارداد همکاری با تیم اف سی پونه از هند

باشگاه فیورنتینا به طور رسمی از امضای قرارداد همکاری با تیم "اف سی پونه" از کشور هند خبر داده تا بدین ترتیب اولین گام را برای ایجاد یک برند بین المللی برداشته باشد.

روز گذشته سران باشگاه فیورنتینا به همراه فرانکو کولومبا مربی ایتالیایی تیم پونه گرد هم آمده و به طور رسمی از امضای یک قرارداد همکاری بین این دو باشگاه خبر دادند. ویولا چندی پیش نیز در آستانه امضای قرارداد همکاری با تیم توتوکویو از دسته های پایین تر لیگ ایتالیا قرار داشت که در نهایت توافقات لازم حاصل نشد. با این حال به نظر می رسد باشگاه فیورنتینا توجه ویژه ای برای توسعه روابط خود با سایر تیم ها در نقاط مختلف دنیا دارد که همکاری با باشگاه پونه می تواند شروعی خوب برای این موضوع باشد.

صحبت های مسئولین باشگاه و مربی تیم پونه در این باره:

ساندرو منکوچی: "باشگاه ما می خواهد تا حد امکان روابط خود را با فوتبال دنیا گسترش دهد. رییس باشگاه قصد دارد برندی جهانی از کالیفرنیا تا ژاپن و سوییس ایجاد کند. هواداران هندی نسبت به این موضوع بسیار هیجان زده هستند. توافق ما در حال حاضر فقط در مورد بازیکنان مستعد هندی و مربیان می باشد و هنوز صحبتی در مورد سایر مسائل از جمله ورزشگاه توافقی حاصل نشده است."

دانیله پراده: "ما به این پروژه علاقه زیادی داریم. از خانواده دلاواله برای چنین فرصتی تشکر می کنیم. ما شناخت زیادی از فوتبال هند نداریم و همه چیز را به مربی توانمندی چون کولومبا واگذار می کنیم. بیش از 1 سال است که روی این موضوع در حال کار هستیم ولی در حال حاضر برنامه ای برای ارسال بازیکنان جوان تیم به هند را نداریم."

ادواردو ماچیا: "ما اهداف مشخصی برای ایجاد یک برند بین المللی برای فیورنتینا داریم. حضور بازیکنان بزرگی چون گومز، روسی، والرو و آکوییلانی در تیم نیز باعث شده بود تا باشگاه بیش از پیش در جهان شناخته شود و تیمی مثل رئال مادرید خواستار بازی دوستانه با ما شد که واقعا اهمیت زیادی دارد. ما از پروژه باشگاه رضایت داریم و حالا چیزی بسیار بیشتر از یک باشگاه فوتبال در یک شهر هستیم."

فرانکو کولومبا: "از اینکه برای چنین پروژه ای انتخاب شدم خوشحالم و هنوز احساس پیر شدن نمی کنم. از باشگاه فیورنتینا نیز برای فراهم کردن چنین موقعیت سپاسگزارم. من کادر فنی قدرتمند و باتجربه ای را اینجا در کنار خودم دارم و قصد داریم بازیکنان مطرح و خوبی را به فوتبال معرفی کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :