اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 24 ژولای) ؛ توافق برای باسانتا حاصل شد، کوادرادو به بارسا نمی رود

1836 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 24 ژولای) ؛ توافق برای باسانتا حاصل شد، کوادرادو به بارسا نمی رود 1393/05/02 اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 24 ژولای) ؛ توافق برای باسانتا حاصل شد، کوادرادو به بارسا نمی رود اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 24 ژولای) ؛ توافق برای باسانتا حاصل شد، کوادرادو به بارسا نمی رود
اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 24 ژولای) ؛ توافق برای باسانتا حاصل شد، کوادرادو به بارسا نمی رود

اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 24 ژولای) ؛ توافق برای باسانتا حاصل شد، کوادرادو به بارسا نمی رود

بازیکنان تیم فیورنتینا امروز وارد کشور آرژانتین شدند تا دومین اردوی تدارکاتی تابستانی خود را آغاز کنند. دیوید پیزارو نیز به سایر نفرات اضافه شد و ربیچ به همراه آکوییلانی در فلورانس تمرینات را شروع کردند. هرچند آکو فاصله زیادی با تمدید قرارداد دارد ولی نتو به آن بسیار نزدیک است. اما در حالی که باشگاه مونتری خبر توافق برای فروش باسانتا به ویولا را تایید کرده، بارسا از فکر خرید کوادرادو بیرون آمده است. ساویچ نیز بار دیگر به در های خروجی باشگاه نزدیک شد و فاتزی به طور رسمی به پروجا پیوست.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


25- گفته می شود تیم بارسلونا پس از خرید ژرمی متیو مدافع تیم والنسیا با مبلغ 20 میلیون یورو، از فکر خرید خوان کوادرادو بیرون آمده است. این باشگاه پیش از این نیز مبلغی در حدود 80 میلیون نیز برای جذب لوییز سوارز هزینه کرده بود.

24- باشگاه مونتری مکزیک خبر توافق با ویولا برای انتقال خوزه باسانتا را تایید کرد: "ما از سوی باشگاه فیورنتینا پیشنهادی برای باسانتا دریافت کردیم و او نیز خواستار انتقال به لیگ ایتالیا بود. به همین دلیل توافقات لازم انجام شده و ما با انتقال این بازیکن موافقت کردیم. او می تواند مراحل نهایی این انتقال را انجام دهد."

23- داویده آستوری مدافع تیم کالیاری پس از رد پیشنهاد تیم های لازیو، فیورنتینا و میلان، امروز به طور رسمی راهی تیم رم شد. این بازیکن تا دو روز پیش در آستانه امضای قرارداد با لازیو قرار داشت.

22- مارکوس میراندا دروازه بان سابق تیم جوانان فیورنتینا امروز به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم کیه وو شد.

21- دیوید پیزارو امروز به جمع سایر هم تیمی های خود در کشور آرژانتین ملحق شد تا بار دیگر به عنوان یک بازیکن فیورنتینا شناخته شود.

20- نی نورتی آشونگ مدافع چپ پای تیم فیورنتینا قصد فسخ قرارداد با ویولا و پیوستن به تیمی دیگر را دارد.

19- نیکولو توفاناری مدافع 15 ساله تیم دانش آموزی فیورنتینا به تیم رم پیوست.

18- متیا کاسانی با وجود اینکه برای سفر به امریکای جنوبی در لیست مونتلا قرار داشت، ظاهرا به آرژانتین سفر نکرده و به زودی قرارداد خود با تیم پارما را امضا خواهد کرد.

17- آنته ربیچ و آلبرتو آکوییلانی امروز طبق برنامه و پس از اتمام دوران تعطیلات خود پس از جام جهانی، به فلورانس سفر کرده و اولین جلسه تمرینی خود را نیز برگزار کردند. کوادرادو هم هفته آینده به فلورانس باز می گردد.

16- مدیر ورزشی تیم سویا مدعی شده خرید جدید این تیم یعنی کریچویاک با رد پیشنهاد تیم فیورنتینا، به اسپانیا سفر کرده است.

15- هواپیمای حامل اعضای تیم فیورنتینا امروز ظهر در شهر بوینس آیرس فرود آمد. بازیکنان امشب اولین جلسه تمرینی خود را برگزار خواهند کرد.

14- والتر ساموئل مدافع آرژانتینی سابق تیم های اینتر و رم امروز به طور رسمی راهی تیم بازل سوییس شد. این بازیکن در روز های ابتدایی فصل نقل و انتقالات در نزدیکی ویولا قرار داشت ولی ناگهان همه چیز تغییر کرد.

13- کریستینو پیکینی مدافع جوان تیم فیورنتینا مورد توجه چند تیم از سری آ قرار گرفته است. این بازیکن که فصل پیش در لیورنو توپ می زد حالا از تیم کیه وو پیشنهادی دریافت کرده است. چزنا، اسپزیا، امپولی و حتی لیدز نیز برای خرید این بازیکن آماده اند.

12- روزنامه موندو دپورتیوو امروز بر خلاف روز های قبل، از شانس کم بارسلونا برای جذب خوان کوادرادو خبر داده است. البته در این گزارش آمده که وضعیت کوادرادو به این زودی ها معلوم نمی شود.

11- باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی خبر انتقال قرضی نیکولو فاتزی به تیم پروجا را اعلام کرد.

10- ولسکی، وچینو، آکوستی، آشونگ، باکیچ و اوکتاویو که به تازگی خریداری شده، می توانند تیم را به صورت قرضی و برای کسب تجربه بیشتر ترک کنند ولی بازیکنانی نظیر وارگاس و یاکوونکو به احتمال زیاد به طور کامل از تیم جدا خواهند شد.

9- بر خلاف نتو، شرایط برای تمدید قرارداد آکوییلانی پیچیده تر شده است. این بازیکن تا امروز حاضر به کاهش دستمزد خود نشده و به همین دلیل احتمال امضای قرارداد جدید نیز بسیار کم می باشد.

8- لا نازیونه از توافق بین سران باشگاه با نوربرتو نتو برای تمدید قرارداد خبر داده است. نتو تنها 1 سال دیگر قرارداد دارد ولی باید منتظر اعلام رسمی امضای توافق نامه جدید وی با ویولا باشیم.

7- بازی کردن ویولا با سیستم 2-5-3 در هر سه دیدار تدارکاتی نشان از این دارد که مونتلا در حال بررسی وضعیت تیم بدون حضور خوان کوادرادو می باشد. چرا که با حضور کواد در زمین، سیستم اصلی بنفش پوشان 3-3-4 خواهد بود.

6- احتمال حضور گابریل عمر باتیستوتا اسطوره باشگاه فیورنتینا در ورزشگاه برای مشاهده دیدار دو تیم استودیانتس و فیورنتینا وجود دارد.

5- با نگاهی به وضعیت خط دفاعی و نفرات حاضر در آن تنها می توان از حضور نناد تومویچ، گونزالو رودریگز و مانوئل پاسکوال در فصل آینده مطمئن بود. حجازی و آلونسو هم شرایط مناسبی داشته و شاید بتوانند نظر مساعد مونتلا را جلب کنند.

4- تاتنهام، بایرن و یوونتوس تیم هایی هستند که قصد دارند با ارائه پیشنهادی مناسب، استفان ساویچ مدافع تیم فیورنتینا را به خدمت بگیرند. مبلغ درخواستی ویولا برای فروش ستاره خود در حدود 13 میلیون می باشد.

3- کاسانی، کامپورزه، کومپر، رونکالیا و لاتزاری بازیکنان مازاد ویولا از نظر لا نازیونه می باشند که باشگاه پس از فروش آنها وارد عرصه خرید بازیکنان جدید خواهد شد.

2- کوریره فیورنتینو در چاپ امروز خود به بررسی خوزه باسانتا پرداخته و او را بازیکنی چند پستی دانسته که می تواند کمک زیادی به ویولا در خط دفاعی کند. این بازیکن به احتمال زیاد در اردوی آرژانتین به سایر بازیکنان فیورنتینا ملحق خواهد شد.

1- داستان دنباله دار وضعیت داویده آستوری به مرحله تازه ای وارد شده و حالا این بازیکن قصد دارد پس از تمدید قرارداد خود با تیم کالیاری، راهی تیم رم شود. امضای قرارداد جدید به منزله اتمام معامله با تیم لازیو می باشد تا این بازیکن با مبلغ 8 میلیون راهی رم شود.
 

نظر و نقد های کاربران
955حسین فیو
1393/05/02 - 19:27

وارگاس رو نفروشیم بهتره. الان دوباره برگشته به اوج. تو این سه بازی هم خوب بوده. یکی باید باشه برای گومز سانتر کنه!

این ترکیب برای قهرمانی هم میتونه بجنگه.
نتو
باسانتا-گونزالو-ساویچ
وارگاس-ماتی-پیزارو-والرو-کوادرادو
روسی-گومز

نیمکت خوبی هم داریم. تاتاروسانو، حجازی، توموویچ، برناردسکی، ایلیچیچ، ربیچ و ... فقط باید یک یا دو هافبک بخریم.
حالا اگه کوادرادو هم فروخته بشه همه پست ها تقویت میشن. مخصوصا دفاع راست و خط میانی.

Forza Viola

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :