اخبار :: اخبار باشگاه

احساس رضایت مونتلا از حضور در آرژانتین ؛ امیدوارم به کار کردن با کوادرادو ادامه دهم

1838 شماره اطلاع نامه : احساس رضایت مونتلا از حضور در آرژانتین ؛ امیدوارم به کار کردن با کوادرادو ادامه دهم 1393/05/02 احساس رضایت مونتلا از حضور در آرژانتین ؛ امیدوارم به کار کردن با کوادرادو ادامه دهم اخبار باشگاه :: اخبار احساس رضایت مونتلا از حضور در آرژانتین ؛ امیدوارم به کار کردن با کوادرادو ادامه دهم
احساس رضایت مونتلا از حضور در آرژانتین ؛ امیدوارم به کار کردن با کوادرادو ادامه دهم

احساس رضایت مونتلا از حضور در آرژانتین ؛ امیدوارم به کار کردن با کوادرادو ادامه دهم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از اینکه تیمش در امریکای جنوبی حضور دارد خوشحال است ولی معتقد است هنوز هم عجله ای برای بازی دادن به روسی در این تورنمنت ندارد.

تیم فیورنتینا روز گذشته به آرژانتین رسید تا در تورنمنتی چهار جانبه با تیم های استودیانتس، پالمیراس و یونیور سیتاریو روبرو شود. مونتلا از اینکه تیمش به این رقابت ها دعوت شده افتخار می کند ولی می داند که کار راحتی در پیش ندارند:

"از اینکه در این اردو حاضر هستیم خوشحالم. البته ما هنوز در مرحله آماده سازی قرار داریم و این برای ما راحت نخواهد بود. اما افتخار می کنیم که برای این تورنمنت دعوت شده ایم. کوادرادو؟ امیدوارم باز هم فرصت تمرین دادن به او را داشته باشم اما وضعیت او به خواسته هایش و شرایط بازار مربوط می شود. سیستم بازی؟ شانس بازی برای همه بازیکنان وجود دارد. این خیلی مهم است که بازیکنان جوانی در تیم حضور دارند که از توانایی های بالایی برخوردارند. من با هر دو سیستم 3 و 4 نفره در خط دفاعی کار خواهم کرد."

"باسانتا؟ هنوز امضا نکرده و نمی توانم او را بازیکن خودمان بدانم ولی احتمال آن بسیار زیاد است. فوتبال آرژانتین فیزیکی و فوتبال ایتالیا بیشتر تاکتیکی است. جام جهانی؟ آلمان قوی ترین تیم در برزیل بود و همیشه تیم قهرمان شایسته این عنوان است. ایتالیا نیز با وجود بازیکنان بزرگی که داشت می توانست خیلی بهتر کار کند. ما باید روی توانایی های انفاردی بازیکنان جوان بیشتر کار کنیم. روسی؟ عجله ای در مورد او نداریم و نمی دانم چه زمانی بازی خواهد کرد. او نیازی به اثبات خودش ندارد ولی فکر می کنم فرصت مناسبی در اختیارش قرار بگیرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :