اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: باسانتا به فیورنتینا پیوست ؛ مالدینی الگوی فوتبالی من است

1839 شماره اطلاع نامه : رسمی: باسانتا به فیورنتینا پیوست ؛ مالدینی الگوی فوتبالی من است 1393/05/03 رسمی: باسانتا به فیورنتینا پیوست ؛ مالدینی الگوی فوتبالی من است اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: باسانتا به فیورنتینا پیوست ؛ مالدینی الگوی فوتبالی من است
رسمی: باسانتا به فیورنتینا پیوست ؛ مالدینی الگوی فوتبالی من است

رسمی: باسانتا به فیورنتینا پیوست ؛ مالدینی الگوی فوتبالی من است

خوزه ماریا باسانتا مدافع آرژانتینی تیم مونتری مکزیک امروز به طور رسمی به عنوان بازیکن جدید تیم فیورنتینا شناخته شد. این بازیکن در میانه های جام جهانی مورد توجه ویولا قرار گرفت و در نهایت ویولا با مبلغ 3.5 میلیون موفق به خرید این مدافع چپ پا شد.

باسانتا پس از کسب مقام نایب قهرمانی جهان با تیم ملی آرژانتین به تعطیلات رفته و مذاکرات در مورد انتقال او به فیورنتینا شکل جدی تری به خود گرفت. روز گذشته وب سایت باشگاه مونتری و امروز رییس این باشگاه خبر جدایی باسانتا را تایید کردند و در نهایت خبر رسمی آن منتشر شد. باسانتا 30 ساله در مصاحبه ای اختصاصی با وب سایت فیرنزه ویولا در مورد پیوستن به ویولا مطالب زیر را بیان کرد:

"هفته آینده من قطعا به فلورانس سفر خواهم کرد و روز شنبه این فرصت را دارم تا با هم تیمی های جدیدم آشنا شوم. من برای دیدار فیورنتینا با استودیانتس به استادیوم خواهم رفت. گونزالو و رونکالیا به من کمک خواهند کرد که راحت تر در تیم جا بگیرم. شخصا در این تیم کسی را از نزدیک نمی شناسم ولی فرصت و زمان زیادی برای این کار در اختیار دارم. فیورنتینا یک باشگاه نمونه است که در سال های اخیر در رتبه های بالای لیگ قرار گرفته است. از نظر من سری آ در کنار لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ های دنیا هستند. من در مکزیک به بازی در سیستم دفاع سه نفره و مرکز خط دفاعی عادت کرده ام. بازیکنان مورد علاقه من باتیستوتا و رنالدو بودند ولی از زمانی که به فعالیت در خط دفاعی مشفول شدم، مالدینی الگوی من بوده است."

لازم به ذکر است که باسانتا پس از تاتاروزانو، بلک، اوکتاویو و بریلانته، پنجمین خرید تابستانی فیورنتینا می باشد. باسانتا طبق برنامه روز شنبه به ورزشگاه بوینس آیرس می رود و پس از مشاهده دیدار تیم های فیورنتینا و استودیانتس، برای سفر به ایتالیا آماده می شود تا در تست های پزشکی باشگاه در فلورانس شرکت کرده و سپس قرارداد خود را با ویولا به امضا برساند.

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :