اخبار :: اخبار باشگاه

برنامه هفتگی فیورنتینا برای فصل جدید ؛ شروع با رم، یووه هفته چهاردهم و پایان لیگ در فلورانس

1845 شماره اطلاع نامه : برنامه هفتگی فیورنتینا برای فصل جدید ؛ شروع با رم، یووه هفته چهاردهم و پایان لیگ در فلورانس 1393/05/06 برنامه هفتگی فیورنتینا برای فصل جدید ؛ شروع با رم، یووه هفته چهاردهم و پایان لیگ در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار برنامه هفتگی فیورنتینا برای فصل جدید ؛ شروع با رم، یووه هفته چهاردهم و پایان لیگ در فلورانس
برنامه هفتگی فیورنتینا برای فصل جدید ؛ شروع با رم، یووه هفته چهاردهم و پایان لیگ در فلورانس

برنامه هفتگی فیورنتینا برای فصل جدید ؛ شروع با رم، یووه هفته چهاردهم و پایان لیگ در فلورانس

برنامه هفتگی فصل جدید رقابت های سری آ قرعه کشی شد و تیم های حاضر در این مسابقات حریفان هر هفته خود را شناختند. تیم فیورنتینا فصل را با بازی در خانه رم شروع کرده و با نبرد خانگی مقابل کیه وو به پایان خواهد رساند.

امشب طبق برنامه در شهر میلان تمامی نمایندگان باشگاه های سری آ گرد هم آمدند تا قرعه کشی رقابت های فصل جدید سری آ را برگزار کنند. دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا نیز به نماینگی از بنفش پوشان در این مراسم حضور داشت. ویولا فصل را با بازی در خانه رم آغاز کرده و سپس در خانه به مصاف جنوا می رود. هفته های چهارم، نهم، هفدهم، بیست و نهم و سی و سم نیز بازی های میان هفته ای برگزار می شود که ویولا به ترتیب با تیم های ساسولو، اودینزه، پارما، سمپدوریا و یوونتوس روبرو خواهد شد.

از بازی های حساس فیورنتینا، غیر از هفته اول در برابر رم، می توان به رویارویی با اینتر، لازیو و میلان در سه هفته پیاپی اشاره کرد. بنفش پوشان هفته یازدهم با ناپولی و چهاردهم با یوونتوس دیدار می کنند. ضمن اینکه خوان کوادرادو و فاکوندو رونکالیا در صورت ماندن در فلورنس نیز، بازی هفته اول برابر رم را به دلیل محرومیت از دست خواهند داد که قطعا باعث نگرانی کادر فنی و هواداران در شروع فصل خواهد بود.

نکته دیگر در مورد بازی های فیورنتینا در رقابت های لیگ اروپا خواهد بود. اتفاقی که می تواند باعث خستگی شاگردان مونتلا برای دیدار های لیگ شود و شاید همانند فصل گذشته، برخی از بازی های لیگ که پس از بازی لیگ اروپا قرار دارند، یک روز دیرتر برگزار شوند. اما جدول زمان بندی مشخص شده از سوی یوفا نشان می دهد که تیم فیورنتینا در فاصله بین هفته های دوم و سوم، پنجم و ششم، هفتم و هشتم، دهم و یازدهم، دوازدهم و سیزدهم و همچنین چهاردهم و پانزدهم، در لیگ اروپا مشغول به بازی خواهد شد.

برنامه هفتگی بازی های فیورنتینا در فصل 2015-2014 (ترتیب نوشته شده بازی ها، برای دیدار های دور رفت می باشد):

هفته اول - بیستم: رم – فیورنتینا

هفته دوم - بیست و یکم: فیورنتینا – جنوا

هفته سوم - بیست و دوم: آتالانتا – فیورنتینا

هفته چهارم – بیست و سوم: فیورنتینا - ساسولو

هفته پنجم – بیست و چهارم: تورینو - فیورنتینا

هفته ششم – بیست و پنجم: فیورنتینا - اینتر

هفته هفتم – بیست و ششم: فیورنتینا - لازیو

هفته هشتم – بیست و هفتم: میلان - فیورنتینا

هفته نهم – بیست و هشتم: فیورنتینا - اودینزه

هفته دهم – بیست و نهم: سمپدوریا - فیورنتینا

هفته یازدهم – سی ام: فیورنتینا - ناپولی

هفته دوازدهم – سی و یکم: هلاس ورونا - فیورنتینا

هفته سیزدهم – سی و دوم: کالیاری - فیورنتینا

هفته چهاردهم – سی و سوم: فیورنتینا - یوونتوس

هفته پانزدهم – سی و چهارم: چزنا - فیورنتینا

هفته شانزدهم – سی و پنجم: فیورنتینا – امپولی

هفته هفدهم – سی و ششم: پارما - فیورنتینا

هفته هجدهم – سی و هفتم: فیورنتینا - پالرمو

هفته نوزدهم – سی و هشتم: کیه وو - فیورنتینا
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :