اخبار :: اخبار باشگاه

اهمیت دیدار مقابل پالمیراس برای مونتلا

1848 شماره اطلاع نامه : اهمیت دیدار مقابل پالمیراس برای مونتلا 1393/05/07 اهمیت دیدار مقابل پالمیراس برای مونتلا اخبار باشگاه :: اخبار اهمیت دیدار مقابل پالمیراس برای مونتلا
اهمیت دیدار مقابل پالمیراس برای مونتلا

اهمیت دیدار مقابل پالمیراس برای مونتلا

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار با پالمیراس در دومین مسابقه از رقابت های یورو امریکانا اعلام کرد که فرصت بازی در اختیار روسی قرار می گیرد ولی باباکار و برناردسکی می توانند جانشین شایسته ای برای او و گومز باشند.

تیم فیورنتینا پس از پیروزی مقابل استودیانتس، حالا به مصاف رقیب قدرتمند برزیلی خود یعنی پالمیراس خواهد رفت. مونتلا نیز پیش از این مسابقه در کنفرانسی مطبوعاتی شرکت کرده و ابراز امیدواری کرد روزی در جام باشگاه های جهان با این تیم روبرو شوند:

"برزیل و ایتالیا دارای قدمت و تاریخ فوتبالی هستند. ما از رویارویی با چنین رقیب قدرتمندی خوشحالیم که می تواند به تیم ما تجربه خوبی اضافه کند و امیدوارم بازی خوبی با این تیم کلاس جهانی داشته باشیم. این بازی برای بازیکنان جوان تیم ما نیز بسیار مهم می باشد. شاید یک روز بتوانیم چنین دیداری را نیز در یک تورنمنت بین المللی بین قهرمان اروپا و امریکای جنوبی برگزار کنیم. برناردسکی و باباکار؟ آنها بازیکنان بسیار مهمی برای آینده باشگاه فیورنتینا هستند که می توانند جانشین روسی و گومز شوند، هرچند که این دو بازیکن در سطح دیگری حضور دارند."

"من به این دو بازیکن جوان علاقه زیادی دارم و فکر می کنم خیلی زود بتوانند به بازیکنی مهم برای تیم تبدیل شوند. حضور روسی مقابل پالمیراس؟ بله، او دقایقی بازی خواهد کرد. لیگ برزیل؟ تفاوت زیادی با لیگ ایتالیا دارد و از لحاظ تاکتیکی فضاهای زیادی در زمین وجود دارد ولی بیشتر روی کار های انفرادی تمرکز دارند. به همین دلیل فرصت بیشتری برای پیشرفت بازیکنان جوان وجود دارد. فوتبال ایتالیا روز های سختی را پشت سر می گذارد و موفقیت قبلی مربوط به یورو قبلی بود ولی حالا در بدترین دوران ملی حضور داریم. من امیدوارم این شرایط به پایان رسیده و دورانی جدید را آغاز کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :