اخبار :: اخبار باشگاه

با تیم های زیادی مذاکره کرده ایم ولی پیشنهادی ارائه نشده است

1850 شماره اطلاع نامه : با تیم های زیادی مذاکره کرده ایم ولی پیشنهادی ارائه نشده است 1393/05/08 با تیم های زیادی مذاکره کرده ایم ولی پیشنهادی ارائه نشده است اخبار باشگاه :: اخبار با تیم های زیادی مذاکره کرده ایم ولی پیشنهادی ارائه نشده است
با تیم های زیادی مذاکره کرده ایم ولی پیشنهادی ارائه نشده است

با تیم های زیادی مذاکره کرده ایم ولی پیشنهادی ارائه نشده است

الساندرو لوچی مدیر برنامه خوان کوادرادو ستاره باشگاه فیورنتینا توضیحات کاملی در مورد وضعیت این بازیکن بیان کرده و مدعی شده با وجود مذاکره با چندین تیم، تا امروز هیچ پیشنهاد رسمی برای این بازیکن ارائه نشده است.

در طی هفته ها و ماه های گذشته شایعات بسیار زیادی در مورد جدایی کوادرادو از فیورنتینا منتشر شده که این صحبت ها باعث عصبانیت لوچی شده است. لوچی معتقد است رسانه ها با وضعیت کوادرادو، همانند یک سونامی برخورد می کنند:

"این بخشی از شغل من است که در مورد وضعیت موکلم صحبت زیادی نکنم ولی دیدم که در رسانه ها به گونه ای در مورد او صحبت می شود که به نظر سونامی آمده است. دلیل این مصاحبه من همین می باشد و می خواهم دو موضوع اصلی را مطرح کنم، امیدوارم آخرین باری باشد که چنین توضیحاتی در رسانه ها می دهم. با بارسلونا همانند سایر باشگاه ها مدت زیادی است که در تماس هستیم. علاقه آنها طبیعی است ولی تا امروز هیچ گونه پیشنهاد رسمی از هیچ تیمی به ما ارائه نشده است."

"باشگاه کاتالانی در صحبت های خود بسیار جدی و حرفه ای برخورد کرده اما هرگز، تکرار می کنم، هرگز نشان نداده اند که برنامه ای برای خرید این بازیکن دارند. اما موضوع دوم، رابطه من و کوادرادو با باشگاه فیورنتینا هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی در بالاترین سطح خود قرار دارد. اگر نیاز باشد در آینده ای نزدیک ملاقاتی با سران باشگاه برگزار می کنیم و در صورت ضرورت، برای آینده بازیکن تصمیمی می گیریم که هر دو طرف را راضی کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :