اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 5 آگوست) ؛ ربیوت و پینا در لیست خرید، پاندف یک قدم نزدیک تر

1858 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 5 آگوست) ؛ ربیوت و پینا در لیست خرید، پاندف یک قدم نزدیک تر 1393/05/14 اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 5 آگوست) ؛ ربیوت و پینا در لیست خرید، پاندف یک قدم نزدیک تر اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 5 آگوست) ؛ ربیوت و پینا در لیست خرید، پاندف یک قدم نزدیک تر
اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 5 آگوست) ؛ ربیوت و پینا در لیست خرید، پاندف یک قدم نزدیک تر

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 5 آگوست) ؛ ربیوت و پینا در لیست خرید، پاندف یک قدم نزدیک تر

امروز اسامی جدیدی مانند آدرین ربیوت و توماس پینا به لیست خرید باشگاه اضافه شدند و صحبت هایی نیز از نزدیک بودن انتقال گوران پاندف به ویولا مطرح شد. این در حالی است که همگان همچنان منتظر بازگشت کوادرادو به فلورانس و دیدار وی با روسای باشگاه هستند تا استراتژی باشگاه برای تابستان مشخص شود. رقابت منچستر و بارسا نیز هنوز ادامه دارد و هر دو باشگاه در حال آماده کردن پیشنهاد های مورد نظر خود برای ارائه به باشگاه فیورنتینا هستند.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


24- در آخرین خبر های منتشر شده امروز، بار دیگر رقابت منچستر و بارسا برای خرید خوان کوادرادو مطرح شد. سران بارسا بار دیگر به اولویت در خرید کواد رای داده و منچستری ها آماده ارائه پیشنهادی 40 میلیونی برای این بازیکن هستند.

23- ادواردو اسپخو مدیر برنامه خواکین نیز همانند سران باشگاه بتیس معتقد است با وجود علاقه این تیم نسبت به خرید ستاره ویولا، احتمال انجام این انتقال در این تابستان بسیار کم می باشد.

22- خوان کوادرادو در آخرین ساعات امروز به شهر رم رسیده و به زودی راهی فلورانس خواهد شد.

21- لوییز ونگال مربی تیم منچستر یونایتد در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد علاقه برای خرید کوادرادو گفت: "در مورد کوادرادو صحبتی نخواهم کرد، چون اگر نظری در مورد او بدهم، قیمت این بازیکن افزایش پیدا خواهد کرد."

20- دانیله کاچیا مهاجم سابق تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی راهی تیم بولونیا شد.

19- آنته ربیچ در تیم جدید خود لایپزیگ با شماره 10 به میدان خواهد رفت. ضمن اینکه روزنامه بیلد امروز عنوان کرده مبلغ خرید این بازیکن در پایان فصل 6 میلیون در نظر گرفته شده است.

18- اسپورت مدیاست امروز در خبری عنوان کرد که گوران پاندف در یک قدمی پیوستن به فیورنتینا قرار دارد. این در حالی است که میلان نیز به شدت سعی در خرید این بازیکن دارد.

17- متوس رایدر که به طور قرضی به تیم کوردوبا اسپانیا رفته ابراز امیدواری کرد در این تیم عملکرد قابل قبولی داشته باشد. وی همچنین معتقد است لیگ اسپانیا با ویژگی های او تطابق بیشتری دارد.

16- جوزپه روسی در مصاحبه با ESPN: "برای حضور در جام جهانی همه کار کردم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. مونتلا مربی فوق العاده ای است که می داند هر بازیکنی چه چیزی می خواهد، ما نیز به او احترام می گذاریم. گونزالو یک رهبر واقعی در میدان است و خیلی خوش شانسیم که بازی چون او در کنار ماست. رقبای زیادی برای آقای گلی در این فصل دارم."

15- لوکا زانون مدافع چپ 18 ساله تیم جوانان فیورنتینا برای دیدار دوستانه تیم های زیر 19 سال ایتالیا و کرواسی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

14- با نزدیک شدن انتقال متئو موساکیو یکی از اهداف فیورنتینا به تیم تاتنهام، احتمال جدایی ولاد چیریچس و یونس کابول از این تیم قوت گرفته و می توان منتظر اقدام باشگاه برای خرید آنها بود.

13- مدیر برنام خوما باباکار معتقد است تیم های زیادی خواهان مهاجم جوان ویولا هستند ولی او برای ماندن در فلورانس تمام تلاش خود را انجام خواهد داد.

12- روزنامه الموندو که هر روز در مورد وضعیت کوادرادو خبر رسانی می کند، امروز در اظهار نظری عجیب مدعی شده که این بازیکن با ویولا به توافق نرسیده و خواستار جدایی از تیم می باشد. این در حالی است که هنوز ملاقات بین سران باشگاه با کوادرادو انجام نشده است.

11- صحبت های ماروین کومپر پس از انتقال به لایپزیگ: "در فیورنتینا فرصت زیادی برای بازی کردن نداشتم و در برنامه های مونتلا نبودم. به همین دلیل تصمیم به جدا شدن گرفتم. 1.5 سال بسیار خوب و فراموش نشدنی را در فلورانس سپری کردم و مطمئن هستم ویولا با حضور پپیتو و روسی می تواند به همه هدف های خود دست پیدا کند."

10- المپیاکوس، میلان و چند تیم عربی پیشنهادی 7 میلیونی برای خرید گوران پاندف از تیم ناپولی ارائه کرده اند. این در حالی است که هنوز خبری از پیشنهاد فیورنتینا منتشر نشده است.

9- در شرایطی که انتظار می رفت خوان کوادرادو دیروز به فلورانس باز گردد، سفر او تا امشب به تاخیر خواهد افتاد. با این حال ملاقات بین او و وکیلش با روسای باشگاه در اولین فرصت برگزار می شود.

8- در صورتی که مذاکرات برای خرید یاسمین کورتیچ و آدرین ربیوت به نتیجه نرسد، توماس پینا هافبک 27 ساله تیم ویارئال به اولویت خرید ویولا تبدیل خواهد شد.

7- تیم پورتو برای جذب یوردی کلاسی یکی از اهداف ویولا در خط میانی پیشنهاد جدیدی به تیم فاینورد ارائه کرده است.

6- فشار تیم امپولی برای خرید قرضی متیاس وچینو و رافال ولسکی دو ستاره جوان تیم فیورنتینا افزایش پیدا کرده و در روز های آینده باید منتظر خبر های جدی تری از پیشنهاد این تیم باشیم.

5- توتو اسپورت از دنی آلوز به عنوان کلید رسیدن به خوان کوادرادو برای بارسا یاد کرده است. در صورت جدایی آلوز، شانس بارسا برای خرید وینگر ویولا افزایش پیدا می کند.

4- گاتزتا در چاپ امروز خود از دیوید پیزارو به عنوان مهره کلیدی و تاثیر گذار تیم مونتلا در فصل آینده نام برده است. در این گزارش وضعیت پیزارو در دو فصل اخیر مورد بررسی قرار گرفته و با بازیکنانی نظیر پیرلو، مونتولیوو، اینلر و پیانیچ مقایسه شده است.

3- کوریره فیورنتینو مدعی شده وینچنزو مونتلا از سران باشگاه یک مدافع کناری و یک هافبک مرکزی را درخواست کرده است.

2- آدرین ربیوت هافبک جوان تیم PSG جدید ترین گزینه مطرح شده برای خرید در خط میانی می باشد. این بازیکن که مورد توجه یوونتوس و رم نیز قرار دارد، می تواند با 4 میلیون از فرانسه خارج شود.

1- تیم چزنا به تلاش خود برای خرید خوما باباکار ادامه می دهد ولی به نظر نمی رسد که از شانس زیادی برای جذب مهاجم جوان ویولا برخوردار باشد.

 

نظر و نقد های کاربران
970dash ali
1393/05/14 - 22:23

مثل اینکه مونتلا به جوون گرایی علاقه داره.....
امیدوارم جوونا خوب کار کنن....
اگر می تونستن دنی آلوز رو با کواد جابجا کنن و بقیه مبلغ قیمت رو بگیرن ...کار تموم می شد.....
لویس فن خالم که بازیکنای تیمش رو داره میریزه بیرون.....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :