اخبار :: اخبار باشگاه

"کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند"

1862 شماره اطلاع نامه : "کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند" 1393/05/17 "کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند" اخبار باشگاه :: اخبار "کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند"
"کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند"

"کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند"

سرانجام انتظار ها به پایان رسیده و ملاقات بین آندره آ دلاواله و خوان کودرادو برگزار شد. دلاواله پس از این جلسه اعلام کرد از کوادرادو درخواست ماندن برای 1 سال دیگر را داشته ولی در صورتی که پیشنهاد مناسبی به باشگاه ارائه شود، اجازه خروج این بازیکن را صادر خواهد کرد.

از ابتدای این هفته همگان منتظر برگزاری دیداری بین سران باشگاه با خوان کوادرادو بودند و در نهایت این جلسه امروز جمعه و در محل دفتر باشگاه برگزار شد. کوادرادو امروز صبح تمرینات خود را برگزار کرده و سپس ظهر را در جلسه حضور پیدا کرد. سران باشگاه نیز امروز صبح تمرینات را از نزدیک مشاهده کردند و سپس راهی دیدار حساس با ستاره کلمبیایی شدند. بازیکنی که به سرعت پس از جلسه، به سمت خانه خود حرکت کرد. دلاواله که صحبت های کوتاهی نیز با مونتلا انجام داد، پس از این دیدار به خبرنگاران گفت:

"من فردا به تعطیلات می روم و فقط به اینجا آماده ام تا ضمن خداحافظی، وضعیت خوان کوادرادو را مشخص کنیم. ما با هم دیدار کردیم، صحبت کردیم، به هم نگاه کردیم و من به او گفتم که اینجا یک پروژه خیلی جدی وجود دارد و او می تواند یک سال دیگر با ما بماند تا ما را برای رسیدن به هدفمان همراهی کند. از سوی دیگر، اگر پیشنهاد بسیار مناسبی برای او رسید، ما اجازه خروج را خواهیم داد. او شخص جدی و صادقی است و اگر پیشنهادی برسد، او را خواهیم فروخت اما هنوز هم اصرار دارم که او می تواند یک سال دیگر هم با ما بماند."

"احتمال ماندن؟ نمی دانم، کار دشواری برای حفظ کوادرادو داریم، از او درخواست کردم با ما بماند ولی از هفته دیگر می تواند پیشنهاد های مناسبی دریافت کند. مذاکرات نیز در شفافیت کامل برگزار می شود و چیزی برای مخفی کردن نداریم. ما هنوز هم نسبت به ماندن او امیدواریم، برای هواداران و همچنین برای خودم، من قبلا هم موفق به حفظ بازیکنانی مهم در تیم شده ام. هفته آینده بسیار مهم و حیاتی برای ما می باشد و خودمان را برای تصمیم گیری در 10 روز آینده آماده می کنیم. رد پیشنهاد ها؟ پیش از این چنین کاری را انجام داده ایم ولی شرایطی نیز داریم. فیورنتینا تیمی نیست که بتواند با دستمزد هایی که سایر تیم ها می دهند، رقابت کند."

"ما در مورد کوادرادو وضعیت کاملا مشخصی داریم. در طی روز های آینده نیز تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا ترکیب تیم را قدرتمند تر کنیم. در سال های گذشته بازیکنانی نظیر یووتیچ چنین شرایطی داشتند و ما همانطور که می خواستیم عمل کردیم. خوان به من گفت که دوست دارد قدم بزرگی در زندگی ورزشی خود بردارد. آکوییلانی؟ صبح با او صحبت کردم و خوش بین هستم. هر دو طرف علاقه زیادی به این توافق دارند. وقتی بازیکنی را خریداری می کنید کار راحتری دارید تا زمانی که قصد تمدید قرارداد را داشته باشید. اما در هر صورت سعی می کنیم راه حلی را پیدا کنیم. در هر صورت ما وارد بازار می شویم و قصد خرید بازیکنان بزرگی را داریم."
 

نظر و نقد های کاربران
973dash ali
1393/05/17 - 21:06

از عینکش تو این عکس خوشم اومد....
معلومه که دلشون با چیه.....
خدا فقط رحم کنه و بازیکنان بزرگشون ....چی از آب در بیان امیدوارم ...حقوق مزایای درستی باشه...
احتمالا حقوق تیم های منچستر و بارسا بیشتره ولی خب همینه...دیگه باید فهمید اخرش چی میشه...
ما هم امیدواریم که هر چی به صلاحه اتفاق بیافته....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :