اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 9 آگوست) ؛ بازگشت سانتون و دوناتی به لیست خرید، مارین در یک قدمی فلورانس

1863 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 9 آگوست) ؛ بازگشت سانتون و دوناتی به لیست خرید، مارین در یک قدمی فلورانس 1393/05/18 اخبار روزانه تابستان (شنبه 9 آگوست) ؛ بازگشت سانتون و دوناتی به لیست خرید، مارین در یک قدمی فلورانس اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 9 آگوست) ؛ بازگشت سانتون و دوناتی به لیست خرید، مارین در یک قدمی فلورانس
اخبار روزانه تابستان (شنبه 9 آگوست) ؛ بازگشت سانتون و دوناتی به لیست خرید، مارین در یک قدمی فلورانس

اخبار روزانه تابستان (شنبه 9 آگوست) ؛ بازگشت سانتون و دوناتی به لیست خرید، مارین در یک قدمی فلورانس

صحبت های روز گذشته آندره آ دلاواله بازتاب بسیار زیادی در رسانه های ایتالیا و سایر کشور های اروپایی داشت. بسیاری معتقدند جدال اصلی بین بارسا و منچستر شروع شده و عده ای دیگر از شانس خوب ویولا برای حفظ این بازیکن صحبت کرده اند. اما مصدومیت گونزالو خبر بد امروز بود که البته به نظر نمی رسد مشکل جدی برای این بازیکن به وجود آمده باشد. خبر های خوب روز شنبه نیز به تلاش مجدد برای جذب سانتون و دوناتی و همچنین نزدیک بودن انتقال مارکو مارین به فلورانس مربوط می شود.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


22- شایعات در مورد مارکو مارین قوت گرفته و برخی منابع آگاه اعلام کرده اند این بازیکن به زودی برای اتمام مراحل مربوط به انتقال به فیورنتینا، به شهر فلورانس سفر خواهد کرد. مارین در طول دو سال گذشته با تیم های چلسی و سویا به عنوان قهرمانی لیگ اروپا دست پیدا کرده ولی به نظر نمی رسد بیش از این جایی برای ماندن در چلسی داشته باشد.

21- جوکوندو مارتورلی مدیر برنامه "جک" بوناونتورا امروز اعلام کرد این بازیکن تنها در صورتی از آتالانتا جدا می شود که پیشنهادی طبق خواسته سران این باشگاه ارائه شود. وی همچنین عنوان کرد که جاکومو از پوشیدن پیراهن فیورنتینا هیجان زده خواهد شد.

20- مارکو مارین هم به تازگی در لیست خرید تیم فیورنتینا قرار گرفته است. این بازیکن تجربه ای موفق در تیم های سویا و برمن داشته است.

19- گونزالو رودریگز می تواند با وجود مصدومیت از ناحیه استخوان گونه، تیمش را در تور اسپانیا همراهی کند. این بازیکن احتمالا از کلاهی محافظ استفاده خواهد کرد.

18- تیم آرسنال به خرید آدرین ربیوت ستار 19 ساله تیم PSG نیز نزدیک شده است. فیورنتینا هم در چند روز گذشته وضعیت این بازیکن را زیر نظر گرفته بود.

17- تیم رئال مادرید تلاش می کند تا قرارداد سامی خدیرا هافبک آلمانی خود را تمدید کند، اما آرسنالی ها برای خرید وی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. به همین نمی توان شانس زیادی را برای ویولا در این میان قائل شد.

16- خاوی گارسیا مربی تیم مالاگا در آستانه دیدار با فیورنتینا: "با دیدار مقابل فیورنتینا به استقبال رقابت های لیگ می رویم. آنها تیمی در سطح بالا با بازیکنانی بسیار با کیفیت هستند. بازی بسیار زیبایی در پیش رو خواهیم داشت."

15- رسانه های ایتالیایی از علاقه فرناندو هافبک برزیلی شاختار برای بازی کردن در تیم فیورنتینا خبر داده اند. این در حالی است که بعید به نظر می رسد این باشگاه اوکراینی قصد فروش ستاره 22 ساله خود را داشته باشد.

14- تیم بارسلونا یک قدم تا خرید توماس فرمالن مدافع تیم آرسنال قرار دارد. به همین دلیل اسپورت مدعی شده شرایط برای خرید کوادرادو از سوی بارسا بسیار دشوار خواهد شد.

13- داویده سانتون و جولیو دوناتی دو مدافع کناری ایتالیایی که در لیگ های انگلیس و آلمان حضور دارند، همچنان در لیست خرید ویولا قرار داشته و باید منتظر اقدام مجدد باشگاه برای خرید آنها باشیم.

12- با افزایش شایعات مبنی بر فروش کوادرادو، شاید باشگاه استفان ساویچ را از لیست فروش خارج کند. البته صحبت هایی نیز از بالاتر رفتن قیمت این بازیکن مطرح شده است.

11- توتو اسپورت در اظهار نظری جالب مدعی شده شانس ماندن کوادرادو در فلورانس 60% می باشد. این در حالی است که سایر رسانه ها نگاهی متفاوت به این موضوع داشته اند.

10- با وجود اینکه روز گذشته اعلام شد مشکلی برای گونزالو رودریگز پیش نیامده، اما امروز خبر ها نشان می داد که این بازیکن در ناحیه استخوان گونه دچار آسیب دیدگی تقریبا جزیی شده و به احتمال زیاد نیاز به یک جراحی نیز دارد.

9- نمایندگان دو رسانه رادیو بلو و فیرنزه ویولا، امروز به اسپانیا سفر کردند تا به طور کامل اردوی ویولا در این کشور را پوشش خبری بدهند.

8- میکله کامپورزه مدافع جوان تیم فیورنتینا امروز سفر خود به کستل دی سانگرو را آغاز کرد تا به هم تیمی های جدیدش در اردوی تمرینی اضافه شود. کامپورزه فصل آینده را به طور قرضی در تیم باری و تحت هدایت دویس مانجا بازی خواهد کرد.

7- امروز از توماس پینا (ویارئال) و ایتورسپه (بیلبائو) به عنوان هدف های مهم ویولا برای خرید در خط میانی نام برده شده است. این در حالی است که باشگاه هنوز هم به خرید سامی خدیرا از رئال مادرید امیدوار است.

6- تیم منچستر یونایتد در تلاش است تا به هر شکلی شده تا پایان این هفته موفق به خرید خوان کوادرادو شده و این ستاره را در اختیار مربی خود برای اولین دیدار فصل قرار دهد.

5- 27 یا 28 بازیکن برای سفر به اسپانیا آماده می شوند تا دست مونتلا برای انجام دو دیدار دوستانه با تیم های مالاگا و بتیس باز باشد.

4- کوریره فیورنتینو به بررسی وضعیت تیم بدون کوادرادو پرداخته و سه سیستم مناسب برای بازی کردن در نظر گفته است که بر این اساس روش بازی 2-1-3-4 مناسب ترین شیوه به نظر می رسد.

3- خروج کوادرادو از فلورانس می تواند باعث خرید حداقل دو بازیکن بزرگ از سوی باشگاه باشد. مونتلا نیز امیدوار است تا این بازیکنان پیش از شروع فصل در اختیار وی قرار بگیرند.

2- صحبت های دیروز دلاواله بازتاب وسیعی در رسانه های ایتالیایی داشته است. بسیاری معتقدند دلاواله به زودی با فروش 35 تا 40 میلیونی کوادرادو موافقت خواهد کرد.

1- به گزارش گاتزتا، تیم فیورنتینا مبلغ 2.2 میلیون دستمزد سالانه را به کوادرادو برای تمدید قرارداد پیشنهاد کرده است. این در حالی است که تیم هایی چون بارسا 3.5 میلیون را برای این بازیکن در نظر گفته اند.

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :