اخبار :: اخبار باشگاه

به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم

1867 شماره اطلاع نامه : به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم 1393/05/20 به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم اخبار باشگاه :: اخبار به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم
به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم

به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از پیروزی برابر مالاگا ابراز رضایت کرده اما معتقد است تیم و بازیکنان هنوز به زمان بیشتری برای رسیدن به آمادگی لازم نیاز دارند.

اولین دیدار دوستانه در اسپانیا با پیروزی 0-2 برابر مالاگا به پایان رسید ولی مونتلا هنوز هم از عملکرد تیمش رضایت کامل را ندارد. صحبت های مونتلا پس از این دیدار بدین شرح است:

"اتفاق مثبت اصلی این بازی، پیروزی در آن است ولی هنوز کار های زیادی برای انجام دادن داریم و قطعا می توانیم پیشرفت کنیم. سیستم بازی؟ پیش از این نیز از آن استفاده کرده بودیم و چیز جدیدی نبود. این هم یکی از احتمالات است و بازیکنانی داریم که در اکثر سیستم های فوتبال می توانند بازی کنند. چیزی که ما انتخاب کرده ایم این است که دو دیدار پشت سر هم داشته باشیم که در آستانه رقابت های لیگ، بازیکنان بتوانند تا حد امکان بازی کنند و خوشبختانه هنوز زمان خوبی تا شروع لیگ در اختیار داریم."

"کوادرادو؟ در مورد او صحبت زیاد شده است. این بازیکن فقط با مبلغ مورد نظر و در زمان مشخص به فروش خواهد رسید و چیزی که من را نگران کند وجود ندارد. روسی؟ او یک بازیکن استثنایی است اما هنوز فاصله بسیار زیادی با چیزی که فصل پیش بود، دارد. گومز؟ او هم به زمان بیشتری برای رسیدن به فرم ایده آل خود نیاز دارد. بازی با بتیس؟ ما این فرصت را در اختیار داریم که به بازیکنان بیشتری بازی بدهیم."
 

نظر و نقد های کاربران
975dash ali
1393/05/20 - 12:09

احتمالا این تمرین خوبیه که دو تا بازی پشت سر هم باشه ...چون بیشتر مشکلات فصل قبل توی همین بود که تیم بازی های پشت سر هم زیاد داشت لیگ ...اروپا....جام حذفی ...ییه خورده فشار زیادی روی بازیکنا می یاد اگه دو تا تیم یک دست داشته باشیم بهتراز یه تیم عالیه....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :