اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 12 آگوست) ؛ رسمی: زوهوره در گوتبورگ و باکیچ در اسپزیا، دیدار با رئال برگزار می شود

1870 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 12 آگوست) ؛ رسمی: زوهوره در گوتبورگ و باکیچ در اسپزیا، دیدار با رئال برگزار می شود 1393/05/21 اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 12 آگوست) ؛ رسمی: زوهوره در گوتبورگ و باکیچ در اسپزیا، دیدار با رئال برگزار می شود اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 12 آگوست) ؛ رسمی: زوهوره در گوتبورگ و باکیچ در اسپزیا، دیدار با رئال برگزار می شود
اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 12 آگوست) ؛ رسمی: زوهوره در گوتبورگ و باکیچ در اسپزیا، دیدار با رئال برگزار می شود

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 12 آگوست) ؛ رسمی: زوهوره در گوتبورگ و باکیچ در اسپزیا، دیدار با رئال برگزار می شود

روز سه شنبه برای تیم فیورنتینا پر از خبر و حاشیه های متفاوت بود. ابتدا خبری جنجالی در مورد احتمال لغو دیدار با رئال مادرید منتشر شد که در نهایت باشگاه در وب سایت خود این شایعات را تکذیب کرده و اعلام کرد این مسابقه طبق برنامه برگزار می شود. سپس خبر های تکمیلی در مورد وضعیت کوادرادو و فرصت 8 روزه برای تیم های خواهان این بازیکن منتشر شد و پس از آن تایید خبر های مربوط به خرید احتمالی بنیامین استامبولی از راه رسید. مارکو مارین هم قرارداد خود را امضا کرده و اولین جلسه تمرینی را برگزار کرد. اما شاید جدایی قرضی زوهوره و باکیچ دو ستاره جوان تیم، اصلی ترین خبر های امروز باشند.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

31- مارکو باکیچ هافبک جوان تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی و قرضی به تیم اسپزیا ملحق شد. این هافبک 21 ساله فصل پیش را در فلورانس بود ولی این فصل برای کسب تجربه بیشتر به سری بی سفر کرده است.

30- سامی خدیرا از ترکیب تیم رئال مادرید برای بازی با سویا در رقابت سوپر کاپ اروپا کنار گذاشته شد تا شایعات مربوط به جدایی وی از مادرید جدی تر شود. این بازیکن رویای ویولا برای خط میانی می باشد.

29- داریو داینلی کاپیتان سابق فیورنتینا: "در فلورانس سال های فوق العاده ای را سپری کردم و بدون شکل بهترین خاطره به پیروزی 2-0 مقابل لیورپول در آرتمیو فرانکی مربوط می شود. در ژانویه گذشته شانس بازگشت به فیورنتینا را داشتم ولی این اتفاق در نهایت رخ نداد."

28- مدیر ورزشی تیم مسینا از علاقه آنها برای خرید لئوناردو کاپتزی هافبک جوان تیم فیورنتینا و آغاز مذاکرات برای خرید این بازیکن خبر داده است. اما قرارداد این بازیکن با ویولا به گونه ای است که تیم مسینا از عهده پرداخت دستمزد وی بر نخواهد آمد.

27- هواداران تیم بارسلونا از حضور کوادرادو در اسپانیا استفاده کرده و با او عکس یادگاری گرفتند. کواد نیز پیراهن های بارسا را برای آنها امضا کرد که مورد پسند رسانه های کاتالانی قرار گرفته است.

26- خواکین در مصاحبه با یک وب سایت اسپانیایی: "بازگشت به جایی که در آن متولد شده و رشد کردم واقعا عالی است ولی این اتفاق در واقعیت دشوار است چون من هنوز 2 سال دیگر با ویولا قرارداد دارم. روسی حس خوبی با ما می دهد و خوشحالم که آلونسو هم به تیم بازگشته است. کوادرادو هنوز بازیکن فیورنتیناست و برای حفظ آن نیز به سختی تلاش می شود."

25- تنها 8 روز فرصت برای تیم های خواهان خوان کوادرادو باقی مانده تا با ارائه پیشنهادی مناسب، این بازیکن را جذب کنند. در غیر این صورت او حداقل برای یک فصل دیگر نیز در فلورانس خواهد ماند.

24- مارکو امروز پس از امضای قرارداد با فیورنتینا، اولین جلسه تمرینی خود را نیز برگزار کرد. البته بازیکنان تیم هنوز به فلورانس نرسیده و مارین تمرینات انفرادی را پشت سر گذاشت.

23- باشگاه فیورنتینا به طور رسمی در وب سایت خود منتشر کرد: "بازی فیورنتینا با رئال مادرید در روز 16 آگوست برگزار خواهد شد و شایعاتی که امروز مطرح شدند، کاملا بی اساس می باشند."

22- فدریکو برناردسکی در اردوی تیم زیر 21 سال ایتالیا در مورد وضعیت خود گفت: "به احتمال 90% در فیورنتینا خواهم ماند و نمی گویم 100% چون در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. تیم ترکیب جوان و با انگیزه ای دارد که همه هدفی مشترک داریم. کار راحتی نداریم ولی برای رسیدن به اهدافمان امیدواریم."

21- امیلیانو ویویانو سنگربان سابق تیم فیورنتینا پس از دو سال ناموفق در فلورانس و آرسنال، امروز به طور رسمی راهی تیم سمپدوریا شد.

20- کارلو آنچلوتی مربی تیم رئال مادرید در مورد سامی خدیرا: "او از تیم جدا نمی شود. خدیرا بازیکن رئال است و با تیم قرارداد دارد. چیز دیگری در مورد او برای گفتن ندارم."

19- باشگاه فیورنتینا پس از قطعی کردن دیدار دوستانه برابر رئال، حالا یک بازی دیگر را نیز در مقابل آرتزو تدارک دیده است. دو روز پس از بازی با رئال، شاگردان مونتلا در شهر آرتزو ایتالیا به مصاف این تیم خواهند رفت. به نظر می رسد مونتلا همچنان به برگزاری دیدار های تدارکاتی فشرده توجه ویژه ای دارد.

18- خبر های منتشر شده در مورد احتمال خرید استامبولی تایید شده اند و حالا باید منتظر خبر های جدی تر در این مورد باشیم.

17- مشکلات پیش آمده برای برگزاری دیدار دوستانه با رئال مادرید برطرف شده و این بازی طبق برنامه انجام خواهد شد. به نظر می رسد مذاکرات بین طرفین روند خوبی داشته و باید نسبت به برگزاری این دیدار مطمئن بود.

16- صحبت های والرو در مصاحبه با گل: "ما می خواهیم به لیگ قهرمانان برسیم و در لیگ اروپا نیز به بالاترین مرحله ممکن صعود کنیم. 5 سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارم چون واقعا در اینجا آرام هستم، هم هواداران و هم باشگاه عالی هستند و من واقعا خوشحالم. امیدوارم کوادرادو با ما بماند ولی نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. فقط برای او آرزوی موفقیت می کنم."

15- در صورتی که بازی دو تیم فیورنتینا و رئال مادرید لغو شود، باشگاه فیورنتینا 2 میلیون به عنوان خسارت از مسئولان برگزاری این دیدار دریافت خواهد کرد. لهستانی ها قصد دارند تیم لگیا ورشو را جایگزین فیورنتینا کنند تا تمامی 50 هزار بلیت این بازی به فروش برسد.

14- در ساعات گذشته مذاکرات زیادی بین سران دو باشگاه فیورنتینا و رئال مادرید انجام شد تا دیدار هفته آینده را بدون هیچ مشکلی برگزار کنند. به نظر می رسد برای حمایت از هواداران، این بازی انجام خواهد شد.

13- برخی از رسانه ها اعلام کرده اند در صورتی که تا روز 20 آگوست پیشنهادی رسمی و مناسب برای کوادرادو ارائه نشود، باشگاه فیورنتینا این بازیکن را از لیست فروش خود خارج خواهد کرد.

12- میکله کامپورزه پس از پیوستن به باری: "یک تیم خوب، پروژه عالی و هواداران فوق العاده در اینجا هستند. انتخاب باری کار سختی نبود و من اینجا هستم تا پیشرفت کرده و تداوم بازی داشته باشم. نمی خواهم این فرصت را از دست بدهم."

11- کنت زوهوره ستاره جوان تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی و قرضی راهی تیم گوتبورگ سوئد شد. این بازیکن فصل پیش نیز به طور قرضی در بروندبی دانمارک بازی می کرد.

10- کوریره دی برگامو معتقد است خرید مارکو مارین باعث می شود تا جاکومو بوناونتورا به فیورنتینا ملحق نشود. این بازیکن حالا در نزدیکی میلان قرار دارد.

9- روزنامه های ایتالیایی نیز امروز در مورد خرید بنیامین استامبولی از سوی فیورنتینا مطالبی را منتشر کرده اند. انتظار می رود این بازیکن طی 3 روز آینده به فلورانس سفر کند.

8- خبر ها در مورد بازی فیورنتینا با رئال ادامه پیدا کرده و گفته می شود مسئولان لهستانی برگزاری این بازی، می خواهند تیم لگیا ورشو را جایگزین فیورنتینا در این بازی کنند.

7- مارکو مارین امروز قرارداد خود با فیورنتینا را به امضا خواهد رساند. این بازیکن به زودی به محل دفتر باشگاه خواهد رفت تا پس از صحبت با سران تیم، قرارداد قرضی خود را امضا کند.

6- امروز خبری عجیب از لهستان منتشر شد که در آن از احتمال لغو دیدار تیم های رئال و فیورنتینا صحبت شده بود. هنوز خبر بیشتری در این مورد منتشر نشده است.

5- روزنامه AS اسپانیا نیز مطلبی در مورد دیدار شب گذشته بتیس و فیورنتینا نوشته و به تمجید از عملکرد هر دو تیم پرداخته است. آنها معتقدند تیم دسته دومی بتیس با افتخار فوتبال بازی کرده است.

4- الموندو دپورتیوو در چاپ امروز خود بار دیگر عکس کوادرادو را روی جلد قرار داده و با اعلام "یا کوادرادو یا هیچ کس" به تیم هشدار داده که هواداران فقط ستاره فیورنتینا را می خواهند.

3- کاپیتان پاسککوال نیز صحبت هایی را انجام داده است: "مهم ترین چیز داشتن تداوم در بازی و نتیجه گیری است. بریلانته من را شگفت زده کرده و کوادرادو فقط با دو روز تمرین عالی کار کرد. امیدوارم باشگاه بتواند او را حفظ کند، او بازیکن بزرگی است و مسلما تیم های بزرگی نیز به دنبال او خواهند بود. باید شخصیت خودمان را مقابل رئال نشان داده و با دست پر از زمین خارج شویم."

2- صحبت های خوما باباکار پس از گلزنی برابر بتیس: "خوشحالم از کاری که انجام داده و به صحبت های مربی گوش کردم. تیم بسیار خوبی داریم و من به آرامی در حال درک حرکات تیم هستم. از بازیکنانی چون روسی و گومز چیز های زیادی یاد گرفتم و همیشه می خواهم پیشرفت کرده و بهترین نمایش را داشته باشم. بازی با رئال نیز من را نخواهد ترساند و به مصاف آنها می رویم."

1- برنامه تیم فیورنتینا بدین شکل خواهد بود که بازیکنان پس از استراحت شب گذشته در سویا، امروز صبح به سمت فلورانس پرواز خواهند کرد و بعد از ظهر یک جلسه تمرینی برای ریکاوری انجام می دهند. سپس دو روز استراحت برای بازیکنان در نظر گرفته شده و پس از آن برای سفر به لهستان و دیدار با رئال مادرید آماده می شوند.
 

نظر و نقد های کاربران
977dash ali
1393/05/21 - 17:55

اصلا من موندم چرا این بازی توی ورشو برگزار میشه وقتی خود آرتیمو فرانکی و سانتیاگو برنابئو پر میشه...

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایراناین ورزشگاه امسال میزبان فینال اروپاست، واسه همین از رئال و فیورنتینا دعوت کردن برای بازی ولی ظاهرا فروش بلیت بازی در حد انتظارشون نبوده و می خواستن با آوردن یه تیم از لهستان، فروش بیشتر داشته باشن که همچین اتفاقی رخ نداد !
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :