اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 14 آگوست) ؛ خدیرا یک قدم نزدیک تر، وضعیت مبهم کوادرادو، لیورپول به دنبال روسی

1872 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 14 آگوست) ؛ خدیرا یک قدم نزدیک تر، وضعیت مبهم کوادرادو، لیورپول به دنبال روسی 1393/05/23 اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 14 آگوست) ؛ خدیرا یک قدم نزدیک تر، وضعیت مبهم کوادرادو، لیورپول به دنبال روسی اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 14 آگوست) ؛ خدیرا یک قدم نزدیک تر، وضعیت مبهم کوادرادو، لیورپول به دنبال روسی
اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 14 آگوست) ؛ خدیرا یک قدم نزدیک تر، وضعیت مبهم کوادرادو، لیورپول به دنبال روسی

اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 14 آگوست) ؛ خدیرا یک قدم نزدیک تر، وضعیت مبهم کوادرادو، لیورپول به دنبال روسی

شایعات در مورد خوان کوادرادو امروز شکل تازه ای به خود گرفت. از یک سو خبر هایی مبنی بر کناره گیری بارسا از کورس رقابت برای خرید کوادرادو منتشر شده و از سوی دیگر صحبت هایی در مورد توافق ویولا با بارسا برای انتقال کوادرادو در تابستان 2015 شنیده می شد. امروز همچنین جاشوا بریلانته به هواداران معرفی شد و جوزپه روسی مورد توجه تیم لیورپول قرار گرفت، هرچند که مدیر برنامه این بازیکن، شایعات را تکذیب کرده است. سامی خدیرا هم یک قدم دیگر به ویولا نزدیک شد چرا که همسر این بازیکن خواستار زندگی در فلورانس می باشد. خبر مهم دیگر امروز به انتقال لوکاس پسر دوم گابریل باتیستوتا به تیم پورتا رومانا، تیم دوم شهر فلورانس مربوط می شود.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- تیم فیورنتینا به احتمال زیاد پس از بازی با تیم های رئال و آرتزو در روز های شنبه و دوشنبه هفته آینده، روز جمعه نیز با تیم لوچزه دیدار خواهد کرد.

19- به گزارش اسپورت مدیا ست، وینچنزو مونتلا با درآمد سالانه 1.8 میلیون در فلورانس، پنجمین مربی گران قیمت فوتبال ایتالیا می باشد. ماتزاری، بنیتز، گارسیا و الگری بالاتر از مونتلا قرار دارند. البته آنتونیو کونته به دلیل بدون تیم بودن در این رده بندی نیست.

18- آندره آ پاستورلو مدیر برنامه پپیتو: "هیچ بمبی در کار نیست چون چیزی بین لیورپول و روسی وجود ندارد. توضیح بیشتری ندارم، واقعا چیزی در این مورد نمی دانم. این ها مسائلی است که فقط در روزنامه ها و چند سایت مطرح شده و من اطلاعی از آن ندارم. البته رابطه بسیار خوبی با لیورپول داریم ولی چنین چیزی صحت ندارد."

17- چیپرین تاتاروزانو سنگربان تیم فیورنتینا به اردوی تیم ملی رومانی دعوت شد.

16- مانوئل پاسکوال در یک مصاحبه کوتاه: "صادقانه بگویم، در سال 2009 بازی نمی کردم و اکثرا روی نیمکت بودم و می خواستم تیم را ترک کنم. اما پراندلی و کوروینو من را متقاعد کردند که در تیم بمانم."

15- تیم جنوا به تلاش خود برای خرید فاکوندو رونکالیا مدافع آرژانتینی تیم فیورنتینا ادامه می دهد. هرچند که بسیاری معتقدند این بازیکن در فلورانس خواهد ماند.

14- روزنامه اسپورت نیز همانند موندو دپورتیوو از شانس کم بارسا برای خرید کوادرادو خبر داده است. این تیم حالا به دنبال دوگلاس مدافع کناری تیم سائو پائولو می باشد که تنها 8 میلیون قیمت دارد.

13- یوردی کلاسی هافبک تیم فاینورد امروز پیشنهاد دو تیم وستهام و ساوتهمپتون را رد کرد. هنوز تیم های فیورنتینا، پورتو، ناپولی و میلان خواهان این بازیکن هستند.

12- موندو دپورتیوو که هر روز با خوش بینی و اطمینان از جذب خوان کوادرادو صحبت می کرد، امروز اعلام کرد بارسا از خرید کوادرادو منصرف شده است. ویولا هرگز از خواسته خود کم نمی کند و به همین دلیل کاتالانی ها قصد انصراف از خرید او را دارند.

11- از انگلیس خبر رسیده که تیم لیورپول آماده ارائه پیشنهادی 25 میلیونی برای خرید جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتیناست. البته بعید به نظر می رسد که سران باشگاه با این پیشنهاد موافقت کنند ولی این می تواند یک زنگ خطر برای فلورانسی ها باشد.

10- تیم فیورنتینا رقابت سختی با تیم های چلسی و آرسنال برای خرید سامی خدیرا دارد. اما برتری ویولا نسبت به سایر رقبا این است که همسر این بازیکن آلمانی اعلام کرده قصد دارد در شهر فلورانس زندگی کند. او که یک مدل معروف می باشد، معتقد است زندگی در فلورانس می تواند به پیشرفت او در حرفه اش کمک بیشتری کند.

9- لا نازیونه در چاپ امروز خود گزارشی مربوط به پیش بازی دو تیم فیورنتینا و رئال ارائه کرده و عنوان کرده بود نبرد اصلی برای ترکیب تیم در آن مسابقه، بین نتو و تاتاروزانو درون دروازه خواهد بود. همچنین گومز از شانس بیشتری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی نسبت به روسی برخوردار است.

8- انتظار می رود تا ساعاتی دیگر، خبر رسمی انتقال مارکو مارین به فیورنتینا اعلام شود. هنوز برخی مدارک لازم از سوی تیم چلسی باید برای باشگاه فرستاده شود تا این انتقال شکل رسمی به خود بگیرد. به همین دلیل احتمال حضور مارین در بازی با رئال نیز وجود دارد.

7- تیم فیورنتینا همچنان تلاش می کند تا فرناندو هافبک برزیلی تیم شاختار را به خدمت بگیرد. صحبت های روز گذشته مدیر برنامه این بازیکن نیز امیدواری زیادی برای جذب او ایجاد کرده است.

6- لوکاس باتیستوتا پسر دوم اسطوره افسانه ای باشگاه فیورنتینا که تنها 16 سال سن دارد، به زودی برای امضای قرارداد با تیم پورتا رومانا راهی ایتالیا می شود. این تیم در شهر فلورانس حضور داشته و در دسته های پایین تر فوتبال ایتالیا رقابت می کند.

5- صحبت ها در مورد بنیامین استامبولی ادامه داشته و مذاکرات برای یاسمین کورتیچ دنبال می شود. هر دو بازیکن از اهداف اصلی تیم هستند ولی به احتمال زیاد فقط یک نفر از بین آنها به فلورانس خواهد رسید.

4- رافال ولسکی، فاکوندو رونکالیا، منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو چهار نفری هستند که به احتمال زیاد در چند روز آینده به فروش خواند رسید تا ترکیب تیم مونتلا به توازن بیشتری برسد.

3- جانلوکا بایزی مدیر اجرایی باشگاه فیورنتینا از برنامه ها و اهداف خود برای گسترش و بهبود فضای ورزشگاه آرتمیو فرانکی خبر داده است. او معتقد است: "نتایج خوب تیم و استقبال هواداران باعث شده تا به فکر ایجاد تغییرات زیاد برای رفاه بیشتر طرفداران باشیم و امیدواریم که در لیگ اروپا موفق بوده و بتوانیم به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم."

2- کوریره فیورنتینا امروز صبح از توافق دو تیم فیورنتینا و بارسا برای انتقال خوان کوادرادو به نوکمپ در تابستان سال آینده و با مبلغ 30 میلیون خبر داده است.

1- لوکا زانون مدافع چپ تیم جوانان فیورنتینا با مصدومیت روبرو شده و حداقل 1 ماه دور از میادین خواهد بود. بدین ترتیب اردوی تیم ملی زیر 19 سال ایتالیا را از دست خواهد داد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :