اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه مفصل پپیتو روسی: "به دنبال بازگشت به تیم ملی هستم"

1873 شماره اطلاع نامه : مصاحبه مفصل پپیتو روسی: "به دنبال بازگشت به تیم ملی هستم" 1393/05/23 مصاحبه مفصل پپیتو روسی: "به دنبال بازگشت به تیم ملی هستم" اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه مفصل پپیتو روسی: "به دنبال بازگشت به تیم ملی هستم"
مصاحبه مفصل پپیتو روسی: "به دنبال بازگشت به تیم ملی هستم"

مصاحبه مفصل پپیتو روسی: "به دنبال بازگشت به تیم ملی هستم"

جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا ضمن تایید آمادگی خود برای شروع رقابت های فصل جدید، اعلام کرد تیمش در این فصل هم رقابت های لیگ اروپا را جدی خواهد گرفت. پپیتو قصد ندارد آمادگی بدنی خود را به اثبات برساند، بلکه می خواهد با گلزنی در هر بازی ویولا، بار دیگر به تیم ملی ایتالیا باز گردد.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت امروز مصاحبه ای اختصاصی و مفصل با ستاره تیم فیورنتینا انجام داده و نظر وی در مورد موضوعات مختلف را جویا شده است. روسی از انتخاب کونته برای مربیگری تیم ملی حمایت کرده و معتقد است فیورنتینا در صورت بازی در لیگی دیگر، به راحتی به لیگ قهرمانان صعود می کرد:

"در ابتدای تابستان نیاز داشتم تا از همه چیز دور باشم و فقط استراحت کنم تا پس از آن فشار ها و نا امیدی های انتهایی اردوی تیم ملی، بتوانم به آرامش برسم. من نیاز به تفریح و سرگرمی داشتم و مدتی را دور از زندگی عادی خودم بودم. به همین دلیل با خانواده به سواحل باهاما رفتیم و سپس به خانه آمدم تا بازی های ایتالیا را در جام جهانی تماشا کنم. مطمئنا من برای هم تیمی هایم و آن همه تلاشی که داشتند متاسفم. پراندلی؟ چیز بیشتری برای گفتن در مورد این موضوع ندارم. کونته؟ به نظر من او یک گزینه ایده آل است. او یک برنده است و بهترین حالت هر بازیکنی را از او پدید می آورد، که یک موضوع بسیار مهم است. تیم ملی متعلق به خیلی ها می باشد چون تاریخ و اسطوره های خود را دارد."

یکی از مهم ترین تیم های دنیا که هیچ کس نمی تواند ادعا کند، مال من است. من همیشه خوشحال می شوم که در این تیم باشم و فکر می کنم و فکر می کنم ترکیبی متشکل از جوانان و بازیکنان باتجربه، آینده مثبتی را خواهد ساخت. فکر بازنشستگی؟ هرگز، این فکری است که حتی در تفکرات من جایی ندارد و هرگز تسلیم نخواهم شد. من بازیکنی کریستالی و شکننده نیستم. می دانم که باید به فرم 100% برسم تا بتوانم تمرینات خاصی را انجام دهم ولی هرگز محدودیتی برای خودم قائل نخواهم شد. در طول سال های گذشته سه مصدومیت داشتم و این منطقی است که برخی مشکلات وجود داشته باشد و روی آن کار می کنم. اما این بدان معنی نیست که من نمی توانم 90 دقیقه بازی کنم یا فقط هفته ای یک بار باید به میدان بروم."

اگر نتوانم مدت زیادی بازی کنم سپس به تیم ملی هم نمی توانم برگردم. من چنین چیزی را نمی خواهم و همانطور که سایر بازیکنان کار می کنند، تمرین خواهم کرد. البته هدف من این نیست که نشان دهم فرقی با سایر بازیکنان ندارم اما می خواهم به ثبات در شرایطم دست پیدا کنم. اینکه نشان دهم از لحاظ بدنی شکننده نیستم، در بین اهداف من نیست چون اگر بتوانم هر یکشنبه گلزنی کنم، این مسائل خود به خود تغییر پیدا می کنند. بهتر است به خوب بازی کردن فکر کرده و به تیم کمک کنم تا گلزنی کند. اتفاقات درون زمین مسابقه حرف درست و نهایی را خواهد زد. فقط باید صبور باشم و تمرین کنم. اهداف باشگاه؟ با داشتن 3 سهمیه برای صعود به لیگ قهرمانان، کار بسیار دشواری را داریم و این فصل نیز تمامی تیم های بزرگ تقویت شده اند ولی ما تلاش خود را خواهیم کرد."

"مشکل فیورنتینا این است که اگر در لیگ دیگری بود با دو عنوان چهارمی به جام باشگاه های اروپا صعود کرده بود ولی اینجا رتبه چهارم معنی دیگری می دهد. در گذشته بسیاری لیگ اروپا را جدی نمی گرفتند ولی ما به طور قطع این کار را نخواهیم کرد. به همان اندازه که فصل پیش این بازی ها را جدی گرفتیم، امسال نیز با قدرت می رویم. پارسال بدشانس بودیم که به یوونتوس برخورد کردیم وگرنه کسی نمی داند چه اتفاقی رخ می داد. بازی با رئال؟ احتمالا آخرین بازی دوستانه مهم ما خواهد بود و تمام تلاش خودمان را می کنیم تا عملکردی عالی داشته باشیم. حتی خارج از برنابئو نیز بازی کردن با رئال کار راحتی نیست. زمانی که در ویارئال هم بودم به این بازی طوری نگاه می کردیم که انگار با پیروزی در آن 9 امتیاز کسب می کنیم. بازی با رئال و بارسا ارزش سه پیروزی را دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :