اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام اسامی دعوت شدگان برای سفر به لهستان

1876 شماره اطلاع نامه : اعلام اسامی دعوت شدگان برای سفر به لهستان 1393/05/24 اعلام اسامی دعوت شدگان برای سفر به لهستان اخبار باشگاه :: اخبار اعلام اسامی دعوت شدگان برای سفر به لهستان
اعلام اسامی دعوت شدگان برای سفر به لهستان

اعلام اسامی دعوت شدگان برای سفر به لهستان

اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای سفر به لهستان و برگزاری دیدار دوستانه با رئال مادرید از سوی وینچنزو مونتلا اعلام شد. نکته جالب در این لیست غیبت بازیکنانی چون کوادرادو، رونکالیا، خواکین، ماتی و یاکوونکو می باشد.

روز شنبه آخرین بازی تدارکاتی مهم و جدی تیم فیورنتینا در برابر رئال مادرید انجام خواهد شد. مونتلا برای این دیدار 23 بازیکن را دعوت کرده که اثری از کوادرادو و رونکالیا در آن دیده نمی شود. دلیل این تصمیم مونتلا این است که مربی جوان فیورنتینا قصد دارد 11 نفر اصلی برای دیدار مقابل رم در هفته اول سری آ را در بازی مقابل رئال آزمایش کند که کوادرادو و رونکالیا در آن بازی محروم هستند.

البته احتمال فروش هر دو نفر در تابستان نیز وجود دارد ولی در هر صورت نمی توانند در مقابل رم بازی کنند و مونتلا نیز قصد استفاده از آنها برابر رئال را ندارد. خواکین و ماتی فرناندز هم شرایط بدنی لازم را نداشته و یاکوونکو بیش از این جایی در برنامه های مونتلا ندارد. ضمن اینکه مارکو مارین و خوزه باسانتا دو خرید جدید تیم نیز هنوز شرایط لازم برای بازی کردن در تیم را بدست نیاورده اند. با این حال گیلی بازیکن تیم جوانان برای کسب تجربه به همراه تیم سفر خواهد کرد.
 

نفرات دعوت شده برای سفر به لهستان و دیدار با رئال مادرید:

نتو – تاتاروزانو – لتزرینی
پیکینی – تومویچ – گونزالو – ساویچ – حجازی – آلونسو – پاسکوال
آکوییلانی – پیزارو – والرو – بریلانته - لاتزاری – ولسکی – وارگاس - گیلی
برناردسکی – ایلیچیچ – روسی – گومز - باباکار
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :