اخبار :: اخبار باشگاه

حس خوب گومز از بازی در کنار روسی ؛ مارین جانشین کوادرادو خواهد بود

1878 شماره اطلاع نامه : حس خوب گومز از بازی در کنار روسی ؛ مارین جانشین کوادرادو خواهد بود 1393/05/24 حس خوب گومز از بازی در کنار روسی ؛ مارین جانشین کوادرادو خواهد بود اخبار باشگاه :: اخبار حس خوب گومز از بازی در کنار روسی ؛ مارین جانشین کوادرادو خواهد بود
حس خوب گومز از بازی در کنار روسی ؛ مارین جانشین کوادرادو خواهد بود

حس خوب گومز از بازی در کنار روسی ؛ مارین جانشین کوادرادو خواهد بود

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا احساس خوبی از بازی کردن در کنار جوزپه روسی دارد و معتقد است ویولا در این فصل وظیفه و ماموریت دارد که به لیگ قهرمانان اروپا برسد. این بازیکن از باشگاه به دلیل خرید مارکو مارین نیز تمجید کرده و او را جانشینی برای کوادرادو دانسته است.

سوپر ماریو که تقریبا تمامی فصل گذشته را در تاریکی و مصدومیت سپری کرد، حالا آماده است تا بار دیگر به فرم ایده آل خود بازگشته و به تیم ملی آلمان نیز دعوت شود. گومز که عملکرد خوبی نیز در دیدار های دوستانه داشته، در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت به تمجید از هم تیمی خود پپیتو روسی پرداخته است:

"حس خوبی از بودن در کنار روسی دارم. او یک پدیده است و برای تیم هیجان و انگیزه را به ارمغان می آورد. من هم برای رسیدن به فرم اصلی خودم تلاش می کنم. پس از 7 ماه کار راحتی برای انجام دادن ندارم. در حال حاضر فقط به وضعیت خودم و فرم بدنی ام فکر می کنم، تا اینکه به گل زدن فکر کنم. مارین؟ در طول 3 سال گذشته او را کمتر دیده ام، او در فوتبال انگلیس و اسپانیا حضور داشت. اما من به خوبی دوران حضور او در تیم ملی را به یاد می آورم. او با توپ سریع است و یک قاتل در موقعیت های تک به تک می باشد. فیورنتینا انتخاب بسیار خوبی داشته است. کوادرادو؟ از خروج او ناراحت نخواهم شد."

"البته امیدوارم که با ما بماند چون او بازیکنی است که می تواند تفاوت ایجاد کند ولی مارین می تواند جانشین خوبی برای او باشد. کلوزه؟ او یک اسطوره واقعی بود که تیم ملی را ترک کرد که واقعا از این بابت متاسفم. من با کلوزه همیشه رقیب بودیم ولی دوستان خوبی هم بودیم. او یک مرد مهربان و یک گلزن عالی بود. مطمئنا به گلزنی های خود برای لازیو ادامه خواهد داد. زمانی که در فرم خوبی قرار داشتم در کنار او قرار می گرفتم و امیدوارم خیلی زود بار دیگر به آن سطح برگردم. اهداف باشگاه؟ دلاواله درست می گفت که در ابتدا فقط یوونتوس، رم و ناپولی چیز های بیشتری نسبت به ما دارند. اما فیورنتینا وظیفه و ماموریت دارد که برای رسیدن به لیگ قهرمانان تلاش کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :