اخبار :: اخبار باشگاه

به فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست

1879 شماره اطلاع نامه : به فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست 1393/05/24 به فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست اخبار باشگاه :: اخبار به فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست
به فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست

به فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست

وینچنزو مونتلا معتقد است رویارویی با تیم رئال مادرید باعث افتخار تیم و بازیکنان می باشد ولی مانند همیشه به انجام یک بازی زیبا و حتی بردن در این دیدار فکر می کنند. این مربی جوان بار دیگر دلایل غیبت کوادرادو را در این بازی ذکر کرده و از آنچلوتی به عنوان خطرناک ترین مهره تیم حریف نام برده است.

فردا شب در شهر ورشو تیم فیورنتینا در آخرین دیدار مهم تدارکاتی خود به مصاف رئال مادرید قهرمان اروپا خواهد رفت. مونتلا نیز طبق معمول پیش از این بازی در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده و نظرات خود را در مورد این بازی بیان کرد:

"حضور در این بازی هم برای بازیکنان و هم برای باشگاه یک افتخار است. ورشو یک شهر بسیار زیباست و ما با رئال در یک ورزشگاه فوق العاده روبرو خواهیم شد. من مطمئن هستم که این بازی انتظارات را برآورده خواهد کرد. مثل همیشه ما به دنبال زیبا بازی کردن هستیم و با تواضع سعی می کنیم حتی به پیروزی برسیم. ما ظرفیت تیم خودمان را می شناسیم و برای هر مسابقه به یک شکل آماده می شویم. ما همیشه به ایده ها و فلسفه خودمان در فوتبال تکیه می کنیم، حتی وقتی در برابر رقیب قدرتمند و بزرگی چون رئال مادرید قرار می گیریم. خطرناک ترین بازیکن حریف؟ بازیکنان بسیار زیادی دارند که باید از آنها ترسید ولی من بیشتر از همه از کارلو آنچلوتی مربی آنها می ترسم."

"غیبت کودرادو و رونکالیا؟ ما واقعیت را در مورد آنها گفتیم. هر دو بازیکن در هفته اول سری آ محروم هستند و دلیلی برای آوردن آنها به اینجا وجود نداشت. ما به آنها فرصت تمرین کردن بیشتر در فلورانس را دادیم. بازی با رم؟ آنها روی کاغذ تیم قدرتمند تری هستند ولی کاعذ ها فوتبال بازی نمی کنند. کونته در تیم ملی؟ او انتخاب درستی است و بهترین مربی موجود بود. او خود را به عنوان یک مربی برنده ثابت کرده و به نظر من گزینه صحیحی برای هدایت تیم ملی بود. ولسکی؟ او ارزش زیادی برای تیم ما دارد. استعدادی فوق العاده دارد و از زمان آمدن به اینجا پیشرفت بسیار خوبی داشته است. کمتر فرصت بازی پیدا کرده چون در پست او بازیکنان بزرگی حضور داشتند. در بازی فردا شب به طور قطع بازی می کند ولی زمان آن را نمی دانم."
 

نظر و نقد های کاربران
981dash ali
1393/05/25 - 12:03

امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد......

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :