اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 16 آگوست) ؛ خدیرا گزینه شماره 1 ویولا، وضعیت روسی به زودی مشخص می شود

1880 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 16 آگوست) ؛ خدیرا گزینه شماره 1 ویولا، وضعیت روسی به زودی مشخص می شود 1393/05/25 اخبار روزانه تابستان (شنبه 16 آگوست) ؛ خدیرا گزینه شماره 1 ویولا، وضعیت روسی به زودی مشخص می شود اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 16 آگوست) ؛ خدیرا گزینه شماره 1 ویولا، وضعیت روسی به زودی مشخص می شود
اخبار روزانه تابستان (شنبه 16 آگوست) ؛ خدیرا گزینه شماره 1 ویولا، وضعیت روسی به زودی مشخص می شود

اخبار روزانه تابستان (شنبه 16 آگوست) ؛ خدیرا گزینه شماره 1 ویولا، وضعیت روسی به زودی مشخص می شود

خبر های امروز باشگاه تحت تاثیر دیدار با رئال مادرید قرار داشت. دیداری که در نهایت با پیروزی ارزشمند فلورانسی ها همراه بوده و احتمال می رود در جریان بازی، مذاکراتی نیز بین سران دو باشگاه برای امکان انتقال سامی خدیرا به فیورنتینا انجام شود. جوزپه روسی نیز که این بازی را از دست داد، فردا تحت معاینه قرار می گیرد تا میزان مصدومیت او مشخص شود.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- جوزپه روسی فردا تحت معاینات دقیق پزشکی قرار می گیرد تا میزان اصلی مصدومیت وی مشخص شود. این بازیکن به دلیل مشکل عضلانی که در تمرینات تیم پیدا کرده بود، دیدار با رئال را از دست داد.

16- ورزشگاه نوردووی در شهر ورشو کشور لهستان که میزبان بازی امشب می باشد، برای رقابت های یورو 2012 ساخته شده بود. این ورزشگاه میزبان پیروزی 2-0 ایتالیا در برابر آلمان در آن رقابت ها نیز بود، جایی که ماریو گومز نیز در آن به میدان رفته بود. احتمالا هوایی بارانی با پوششی از ابر در انتظار دیدار امشب می باشد.

15- کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید: "خدیرا بازیکن رئال است و غیبت او در سوپر کاپ به دلیل تمرین نکردن با تیم بود. بازی امشب با فیورنتینا می تواند به بهبود وضعیت فیزیکی بازیکنان کمک کند. ضمن اینکه برای بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند، مفید خواهد بود. فقط یک بازی دوستانه است و امیدوارم که آزمایش خوبی در آستانه شروع فصل برای تیم ما باشد."

14- سدریک گوندو مهاجم جوان و آینده دار ویولا مذاکرات برای انتقال قرضی به تیم ایشیا را آغاز کرده است.

13- پپ گواردیولا مربی تیم بایرن نیز قصد دارد سامی خدیرا هافبک رئال را خریداری کند. البته رقابت اصلی هنوز بین فیورنتینا و آرسنال خواهد بود.

12- خبر های تکمیلی در مورد انتقال احتمالی یوردی کلاسی به پورتو منتشر شده است. گفته می شود این تیم با شکست رقبایی چون فیورنتینا، در آستانه یک خرید 9 میلیونی قرار دارد.

11- موندو دپیورتیوو نیز در مورد بازی فیورنتینا با رئال گزارشی را تهیه کرده است: "رئالی ها دیدار های پیش فصل خوبی را نداشتند و بدون پیروزی به مصاف سویا در سوپر کاپ اروپا رفته و قهرمان شدند. امشب ناواس برای اولین در ترکیب رئال قرار می گیرد ولی ایسکو به دلیل به دنیا آمدن فرزندش و مودریچ به دلیل مصدومیت در این بازی نیستند."

10- بپه بوتزو مدیر برنامه آندره آ لاتزاری هافبک تیم فیورنتینا اعلام کرده مذاکرات برای فروش این بازیکن به تیمی دیگر فعلا متوقف شده و نمی توان صحبتی در مورد آینده این بازیکن کرد.

9- توتو اسپورت گزارش داده که سران باشگاه فیورنتینا امشب و در جریان بازی با رئال، اولین پیشنهاد رسمی خود را برای خرید سامی خدیرا ارائه خواهند کرد.

8- تیم منچستر یونایتد در حال تدارک یک پیشنهاد بیشتر از 20 میلیون برای خرید مارکوس روخو ستاره تیم اسپورتینگ لیسبون است. بدین ترتیب شاید تلاش آنها برای خرید کوادرادو در حال حاضر کمتر شود.

7- روزنامه مارکا چاپ مادرید، در پیش بازی خود برای دیدار امشب رئال مقابل فیورنتینا به کهکشانی ها هشدار داده که حتی دیدار های دوستانه را نیز باید برای پیروزی به میدان بروند. مخصوصا اینکه فیورنتینا دو ستاره اصلی خود روسی و کوادرادو را نیز در اختیار ندارد. ضمن اینکه کیلور ناواس نیز از شانس بیشتری نسبت به کاسیاس برای بازی کردن برخوردار است.

6- میرالم پیانیچ ستاره تیم رم پس از پیروزی شب گذشته: "از بازی تیم راضی هستم اما مهم ترین چیز این است که به خوبی تمرین کنیم تا برای دیدار اول سری آ مقابل فیورنتینا آماده باشیم."

5- تیم آرسنال هنوز از بیشترین شانس برای خرید آدرین ربیوت ستاره جوان تیم PSG برخوردار است. این بازیکن تنها 1 سال دیگر با پاریسی ها قرارداد داشته و قصد ندارد آن را تمدید کند.

4- داریو ناردلا شهردار فلورانس در مصاحبه ای کوتاه از تیم مونتلا به عنوان "فیورنتینای من" نام برده و به تمجید از بنفش پوشان پرداخته است: "تیمی قدرتمند که بازیکنان در رختکن با هم بسیار متحد هستند و باعث شده نظر همه ما را جلب کنند. حتی اگر هنوز وضعیت کوادرادو مشخص نباشد."

3- رسانه های اسپانیایی مطالب زیادی در مورد دیدار امشب رئال با فیورنتینا نوشته اند. تمامی آنها معتقدند رئال شانس فراوانی برای پیروزی در این بازی دارد ولی فیورنتینا نیز می تواند برای این تیم دردسر ساز شود.

2- تیم پورتو یک قدم دیگر نیز به خرید یوردی کلاسی هافبک تیم فاینورد نزدیک شد. این در حالی است که ویولا در حال حاضر توجه خود را معطوف فرناندو کرده است.

1- تیم رم اولین رقیب تیم فیورنتینا در رقابت های سری آ شب گذشته موفق شد با نتیجه 1-4 از سد تیم وینر اتریش عبور کند. ژروینیو، پیانیچ، ایتوربه و لیاییچ برای جالوروسی موفق به گلزنی شدند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :