اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 17 آگوست) ؛ بازگشت کوادرادو و استراحت ستارگان، نبرد بین فرناندو و خدیرا

1882 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 17 آگوست) ؛ بازگشت کوادرادو و استراحت ستارگان، نبرد بین فرناندو و خدیرا 1393/05/26 اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 17 آگوست) ؛ بازگشت کوادرادو و استراحت ستارگان، نبرد بین فرناندو و خدیرا اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 17 آگوست) ؛ بازگشت کوادرادو و استراحت ستارگان، نبرد بین فرناندو و خدیرا
اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 17 آگوست) ؛ بازگشت کوادرادو و استراحت ستارگان، نبرد بین فرناندو و خدیرا

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 17 آگوست) ؛ بازگشت کوادرادو و استراحت ستارگان، نبرد بین فرناندو و خدیرا

امروز رسانه های ایتالیا و اسپانیا به تحلیل بازی شب گذشته دو تیم فیورنتینا و رئال مادرید پرداخته و از شاگردان وینچنزو مونتلا تمجید کردند. اما ویولا حالا باید برای دیدار فردا مقابل آرتزو آماده شود و لیست نفرات نیز تغییرات فراوانی داشته که استراحت ستارگان و بازگشت رونکالیا و کوادرادو از اصلی ترین آنهاست. در ادامه شایعات تابستانی، امروز هم داستان های متقاوتی در مورد فرناندو و سامی خدیرا مطرح شد. مدیر برنامه خدیرا در لندن به سر می برد و دستمزد این بازیکن کار را برای ویولا سخت کرده است. به همین دلیل باشگاه تلاش می کند تا خیلی زود فرناندو را در اختیار مونتلا قرار دهد. معاینات پزشکی روسی نیز به فردا موکول شد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای دیدار دوستانه فردا در برابر آرتزو مشخص شد. مونتلا در این لیست ستارگان اصلی خود را استراحت داده و از جوانان دعوت کرده است. رونکالیا و کوادرادو نیز به لیست بازگشته اند: تاتاروزانو – لتزرینی – پیکینی – رونکالیا – حجازی – مانچینی – گیلی – پتریکیونه – پاسکوال – بریلانته – لاتزاری – ولسکی – اوکتاویو – کاپتزی – خواکین – کوادرادو - ایلیچیچ – بانگو – برناردسکی – یاکوونکو – بلک.

16- تیم جنوا هنوز از خرید فاکوندو رونکالیا نا امید نشده و تلاش می کند تا این مدافع آرژانتینی را به خدمت بگیرد. اما مشکل اصلی در این میان، مخالفت مونتلا با فروش مدافع تنومند خود می باشد.

15- سران باشگاه فیورنتینا قصد دارند هرچه سریع تر مذاکرات برای خرید فرناندو را به پایان رسانده و این بازیکن را به سرعت در اختیار مونتلا قرار دهند.

14- شب گذشته و در جریان دیدار با رئال، زمانی که رافال ولسکی وارد میدان شد، هواداران هم وطن این بازیکن که در کشور خود به میدان رفته بود، به تشویق او پرداختند. ولسکی که به نوعی یکی از بهترین جوانان فوتبال لهستان به شمار می رود، پس از بازی نیز مورد استقبال گرم طرفداران خود قرار گرفت.

13- معاینات پزشکی جوزپه روسی که قرار بود امروز انجام شود، به فردا موکول شد. این بازیکن فردا MRI انجام خواهد داد تا وضعیت نهایی او برای دیدار با رم مشخص شود. البته گفته می شود مشکل خاصی سلامت پپیتو را تهدید نمی کند.

12- رولند کوربیس مربی تیم مونت پلیه در مورد هافبک جوان خود استامبولی گفت: "من می خواهم که او را حفظ کنم ولی اگر قرار است به فروش برسد امیدوارم به تیمی بزرگ برود. ارزش این بازیکن 15 میلیون است." این صحبت های در حالی مطرح شده که در روز های گذشته خبر هایی از توافق ویولا برای خرید این بازیکن منتشر شده بود.

11- خوما باباکار در صفحه اجتماعی خود به تیم سابقش مودنا برای پیروزی در جام حذفی تبریک گفت: "تلاش شما عالی بود و من به همه هم تیمی های سابقم تبریک می گویم."

10- لوییز انریکه مربی تیم بارسلونا: "من در مورد کوادرادو صحبت نخواهم کرد چون او بازیکن تیم ما نیست اما پرونده خرید های ما بسته نشده است. گاهی این اتفاق رخ می دهد که ما خواهان بازیکنی باشیم و برای او تلاش کنیم ولی باشگاه مقابل نخواهد بازیکن خود را به فروش برساند."

9- مدیر برنامه سامی خدیرا امروز به شهر لندن سفر کرد تا با تیم های چلسی و آرسنال مذاکره کند. ویولا هنوز هم نسبت به جذب این بازیکن امیدوار است.

8- تیم فیورنتینا به تلاش خود برای خرید قرضی فرناندو از شاختار ادامه می دهد. البته این هافبک برزیلی قیمتی در حدود 10 میلیون دارد که پول خرید او می تواند از طری فروش کوادرادو یا ساویچ فراهم شود.

7- همان طور که پیش از این نیز گفته شد، به احتمال زیاد شب گذشته مذاکراتی بین سران دو باشگاه فیورنتینا و رئال مادرید برای انتقال سامی خدیرا به فلورانس شکل گرفته است. با این حال دستمزد 3.5 میلیونی این بازیکن آلمانی می تواند دردسر ساز شود.

6- مارکا امروز در مطلبی به طور مجدد از کناره گیری بارسا از کورس رقابت برای خرید خوان کوادرادو اشاره کرده و دوگلاس را جانشین این بازیکن معرفی کرده است.

5- گاتزتا دلو اسپورت امروز خبر جالبی را در مورد نزدیک بودن انتقال آدرین موتو به فلورانس منتشر کرد. در این گزارش آمده که در ماه ژولای مذاکراتی برای خرید موتو انجام شده ولی درخواست 1 میلیونی تیم پترولول برای فروش ستاره خود، باعث توقف مذاکرات شده است.

4- کوریره فیورنتینو چاپ فلورانس هم مانند همیشه تحلیل کاملی از دیدار مقابل رئال داشته و به طور مشخص به تمجید ستارگان ویولا پرداخته است.

3- لا نازیونه نیز اعلام کرده پیروزی برابر رئال حتی در یک بازی دوستانه هم می تواند باعث بالا رفتن روحیه و اعتماد به نفس بازیکنان شود.

2- تیم رم در حال بررسی پیشنهاد های رسیده برای متیا دسترو مهاجم جوان خود می باشد و در این میان خوما باباکار می تواند به عنوان جانشین احتمالی این بازیکن مطرح شود. رمی ها پیش از این نیز برای خرید باباکار ابراز علاقه کرده بودند.

1- پیروزی شب گذشته فیورنتینا برابر رئال مادرید باعث شده تا تقریبا تمامی رسانه های کشور ایتالیا به تمجید از شاگردان مونتلا بپردازند. گاتزتا دلو اسپورت با تیتر "نمایش فیورنتینا" و "رئال، آخرین قربانی تیم مونتلا" گزارش کاملی از این دیدار ارائه کرده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :