اخبار :: اخبار باشگاه

صحبت های بازیکنان تیم پس از نبرد با رئال

1884 شماره اطلاع نامه : صحبت های بازیکنان تیم پس از نبرد با رئال 1393/05/26 صحبت های بازیکنان تیم پس از نبرد با رئال اخبار باشگاه :: اخبار صحبت های بازیکنان تیم پس از نبرد با رئال
صحبت های بازیکنان تیم پس از نبرد با رئال

صحبت های بازیکنان تیم پس از نبرد با رئال

بازیکنان تیم فیورنتینا نیز همانند مربی خود از کسب پیروزی برابر رئال مادرید خوشحال و هیجان زده هستند. گل های گومز و آلونسو ویولا را به سمت این برد ارزشمند سوق داد ولی مهاجم آلمانی ویولا معتقد است هنوز به پیشرفت بیشتری نیاز دارند.




بورخا والرو، گونزالو رودریگز، ماریو گومز و مارکوس آلونسو پس از بازی شب گذشته مصاحبه های کوتاهی را انجام دادند که به اختصار به آنها اشاره خواهیم کرد:

والرو: "موفقیت بسیار بزرگی برای تیم ما بود، حتی اگر تیم حریف در وضعیت 100% خود قرار نداشته باشد. ما توپ را به خوبی به گردش در آورده و بازی را کنترل کردیم. من در همه جای زمین راحت هستم ولی در پست بازیساز نیز مشکلی ندارم. من از این پیروزی هیجان زده ام اما قصد انتقام گیری از رئال را نداشتم چون همیشه خودم را به مدیون رئال می دانم. باباکار پیش فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است."

گونزالو: "ما فوتبال خودمان را بازی کردیم. همه ما تلاش کردیم و در قالب یک تیم به مبارزه پرداختیم. در نیمه دوم تقریبا تمامی کار هایمان درست بود و این پیروزی در آستانه شروع لیگ به ما اعتماد به نفس زیادی خواهد داد. من هم در وضعیت خوبی قرار دارم و آماده هستم. کوادرادو دوست من است ولی باشگاه باید در مورد او تصمیم بگیرد. باسانتا یک بازیکن با تجربه است که مطمئنا برای تیم مفید خواهد بود."

گومز: "تیم رئال در فرم 100% خود قرار نداشت اما مسئله مهم این است که همیشه به پیروزی برسیم و راهی که از طریق آن به برد می رسیم بسیار اهمیت دارد. من همیشه با خدیرا صحبت می کنم. او دوست من است ولی صحبتی در مورد او نمی توانم داشته باشم، چون خودش به خوبی می داند که چه کاری را باید انجام دهد. بازی مقابل رئال مادرید همیشه لذت بخش است و من نیز واقعا خوشحال هستم ولی هنوز به پیشرفت بیشتر نیاز داریم."

آلونسو: "بازی ویژه ای برای من بود. من گل زدم و تیم به پیروزی رسید. دیدار مهمی برای برنامه آماده سازی تیم بود و حالا در وضعیت فیزیکی بسیار بهتری قرار داریم و برای شروع لیگ آماده ایم. در هر پستی که مربی بخواهد بازی می کنم و مشکلی ندارم. از حضور در فیورنتینا رضایت دارم و می خواهم در فلورانس بمانم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :