اخبار :: اخبار بازی ها

آرتزو 0-5 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با درخشش برناردسکی

1887 شماره اطلاع نامه : آرتزو 0-5 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با درخشش برناردسکی 1393/05/28 آرتزو 0-5 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با درخشش برناردسکی اخبار بازی ها :: اخبار آرتزو 0-5 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با درخشش برناردسکی
آرتزو 0-5 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با درخشش برناردسکی

آرتزو 0-5 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با درخشش برناردسکی

تیم فیورنتینا به روند فوق العاده خوب خود در دیداری های دوستانه ادامه داده و این بار با 5 گل از سد میزبان خود آرتزو گذشت. ستاره این میدان فدریکو برناردسکی بود که با هت تریک خود موجبات این پیروزی پر گل را فراهم کرد.

پس از پیروزی درخشان مقابل رئال، تیم وینچنزو مونتلا یک دیدار دوستانه دیگر را نیز در دستور کار خود قرار داده و این بار تیم دسته پایینی آرتزو را در هم کوبید. ویولا در این بازی 4 گل در نیمه اول و 1 گل در نیمه دوم به ثمر رساند. مونتلا در این بازی به ستارگان خود که در بازی برابر رئال از ابتدا به میدان رفته بودند، استراحت داده و از بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا کرده بودند، در این مسابقه تدارکاتی استفاده کرد. ضمن اینکه کوادرادو و رونکالیا نیز پس از غیبت برابر رئال، بار دیگر به ترکیب بازگشته بودند.

ستاره این بازی بر خلاف انتظار ها فدریکو برناردسکی بود. در شرایطی که همه منتظر هنر نمایی کوادرادو در این بازی بودند، برناردسکی با هت تریک خود، یک بار دیگری آمادگی فوق العاده اش را به رخ کشید. لاتزاری و خواکین (پنالتی) دیگر گل های ویولا را در این بازی به ثمر رساندند. این بازی که فقط جنبه آماده سازی برای بازیکنان جوان تر را داشت، برای پاسکوال دیداری خاص در برابر تیم سابقش بود. تیمی که سه سال در آن بازی کرده و سپس راهی فلورانس شد. تیم حالا برای دیدار انتهای هفته مقابل لوچزه آماده خواهد شد. دیداری که به احتمال بسیار زیاد آخرین نبرد فلورانسی ها در تابستان و پیش از شروع رقابت های سری آ خواهد بود.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

تاتاروزانو (لتزرینی) – پیکینی (مانچینی) – رونکالیا – حجازی (گیلی) – پاسکوال (پتریکیونه) – ولسکی (اوکتاویو) – بریلانته (بلک) – لاتزاری (بانگو) – کوادرادو (خواکین) – برناردسکی (کاپتزی) – ایلیچیچ (یاکوونکو)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :