اخبار :: اخبار باشگاه

بهترین بازی ها را برای ویولا انجام خواهم داد

1889 شماره اطلاع نامه : بهترین بازی ها را برای ویولا انجام خواهم داد 1393/05/28 بهترین بازی ها را برای ویولا انجام خواهم داد اخبار باشگاه :: اخبار بهترین بازی ها را برای ویولا انجام خواهم داد
بهترین بازی ها را برای ویولا انجام خواهم داد

بهترین بازی ها را برای ویولا انجام خواهم داد

مارکو مارین ستاره آلمانی جدید تیم فیورنتینا امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور رسمی به هواداران ویولا معرفی شد. این بازیکن می خواهد بهترین بازی های دوران ورزشی خود را در فلورانس انجام داده و بار دیگر به تیم ملی آلمان بازگردد.

شب گذشته تیم چلسی در نهایت خبر انتقال رسمی مارین به فیورنتینا را اعلام کرد تا ستاره جدید مونتلا در اختیار وی قرار بگیرد. مشکلات اداری پیش آمده در این انتقال نیز بر طرف شده و مارین سرانجام به هواداران معرفی شد. این بازیکن که پیراهن شماره 8 معروف یووتیچ که فصل پیش در اختیار باکیچ بود را انتخاب کرده، از صحبت های خود با یووتیچ پیش از انتقال به ویولا سخن گفته است:

"فلورانس شهر بسیار جذابی از دیدگاه فوتبالی می باشد و من می خواهم اینجا بهترین نمایش خودم را داشته باشم. با ماریو گومز در مورد فیورنتینا صحبت نکردم ولی یووتیچ از دوران فوق العاده خود در فلورانس برای من صحبت کرد. در ابتدا امیدوارم از مصدومیت دور باشم و تداوم بازی در اینجا پیدا کنم. سپس می خواهم به قهرمانی لیگ اروپا با فیورنتینا برسم. در سری آ بازیکنان بسیار خوب که اکثرا هم جوان هستند، حضور دارند. شماره 8؟ من به این شماره علاقه دارم و از باشگاه درخواستم کردم که اگر امکان دارد آن را به من بدهد. یووتیچ نیز در این مورد من را تشویق کرد و با هم صحبت زیادی در مورد فلورانس و باشگاه داشتیم. در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار دارم ولی امیدوارم خیلی زود شرایط بازی کردن را پیدا کنم."

"پیش از این ساویچ و تومویچ را از نزدیک می شناختم و بازیکنان بزرگی چون روسی و والرو هم اینجا هستند که آشنایی با آنها باعث خوشحالی من خواهد شد. بی صبرانه منتظر شروع فعالیت در کنار آنها هستم. جام جهانی؟ نبودن در برزیل من را ناراحت کرد اما برای آلمان خوشحالم. ماریو (گومز) هم واقعا بدشانس بود. امیدوارم هرچه سریع تر به ترکیب تیم ملی باز گردم که یکی از اصلی ترین اهداف من در لباس فیورنتینا می باشد. مونتلا؟ او یک مربی بزرگ است و من مطمئن هستم که در کنار یکدیگر موفق خواهیم بود. در برمن دوران فوق العاده ای را داشتم ولی می خواهم در فلورانس بهتر از آن باشم. مورینیو؟ شخصا با او صحبتی نکرده ام."

در این مراسم وینچنزو گوئرینی هم حضور داشت و صحبت های کوتاهی را در مورد خرید جدید تیم انجام داد: "باشگاه فیورنتینا باور دارد که یک بازیکن در سطح جهانی و بسیار کار آمد را به خدمت گرفته است. البته او هنوز آماده نیست ولی پس از بازی با رم در هفته اول، کاملا آماده بازی کردن می شود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :