اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت به تیم ملی برزیل هدف اصلی نتو

1891 شماره اطلاع نامه : بازگشت به تیم ملی برزیل هدف اصلی نتو 1393/05/28 بازگشت به تیم ملی برزیل هدف اصلی نتو اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت به تیم ملی برزیل هدف اصلی نتو
بازگشت به تیم ملی برزیل هدف اصلی نتو

بازگشت به تیم ملی برزیل هدف اصلی نتو

نوربرتو نتو سنگربان تیم فیورنتینا که حالا به طور کامل دوران سخت ابتدای حضور در فلورانس را پشت سر گذاشته، بازگشت به تیم ملی را هدف اصلی خود عنوان کرده است.

فصل گذشته در این مقطع شایعات بسیار زیادی در مورد خروج نتو از فلورانس و خرید دروازه بانی جدید برای فیورنتینا مطرح می شد ولی این سنگربان جوان در نهایت موفق شد با عملکرد بسیار خوب خود، نظر وینچنزو مونتلا را جلب کرده و فصلی عالی را با ویولا پشت سر بگذارد. این دروازه بان برزیلی که پیش از پیوستن به فیورنتینا تجربه حضور در تیم ملی برزیل را نیز در کارنامه خود داشته، حالا در مصاحبه با نشریه برزیلی گلوبو اسپورت از اهداف خود در آینده صحبت کرده است:

"چیزی که من در این مدت زمان گذشته یاد گرفتم، صبر و شکیبایی بود. در تیم چیز هایی وجود داشت که من آها را نمی خواستم ولی پس از مدتی نیمکت نشینی در فیورنتینا، به چیزی که می خواستم رسیدم. به مرور زمان من جایگاهم را در تیم پیدا کرده و به رسمیت شناخته شدم. من فکر می کنم حضور در اروپا، سبک بازی من را نسبنت به زمان حضور در برزیل تغییر داد. برای هر تیم فوتبال خوبی ضروری است است که یک دروازه بانی داشته باشند که در میدان حاضر بوده و به عنوان یک جانشین برای مدافعین تیم باشد."

"بدین ترتیب شما همیشه یک یار بیشتر در دفاع در اختیار دارید. من همیشه می خواهم بهترین نمایشم را داشته باشم و فکر می کنم که نتایج هم این موضوع را اثبات می کنند. هدف من این است که همیشه بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم. تیم ملی؟ طبیعتا اگر دعوت شوم خوشحال خواهم شد. تیم ملی برای من و هر فوتبالیست برزیلی یک هدف اصلی می باشد. خدا را شکر می کنم که قبلا چنین اتفاقی برای من افتاده و حالا به دنبال دعوتی مجدد هستم. اگر هم این اتفاق رخ ندهد، باز هم به صبوری به کار ادامه خواهم داد و مطمئنم که زمان من نیز فرا خواهد رسید."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :