اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 20 آگوست) ؛ تایید مذاکرات برای فرناندو، کوادرادو به بارسا نمی رود، فردا روز سرنوشت استامبولی

1892 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 20 آگوست) ؛ تایید مذاکرات برای فرناندو، کوادرادو به بارسا نمی رود، فردا روز سرنوشت استامبولی 1393/05/29 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 20 آگوست) ؛ تایید مذاکرات برای فرناندو، کوادرادو به بارسا نمی رود، فردا روز سرنوشت استامبولی اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 20 آگوست) ؛ تایید مذاکرات برای فرناندو، کوادرادو به بارسا نمی رود، فردا روز سرنوشت استامبولی
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 20 آگوست) ؛ تایید مذاکرات برای فرناندو، کوادرادو به بارسا نمی رود، فردا روز سرنوشت استامبولی

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 20 آگوست) ؛ تایید مذاکرات برای فرناندو، کوادرادو به بارسا نمی رود، فردا روز سرنوشت استامبولی

روز پرکار دانیله پراده و ادواردو ماچیا در شهر میلان خبر های تقریبا خوبی را برای فلورانسی ها به دنبال داشت. مذاکرات برای خرید فرناندو و استامبولی ادامه دارد و گفته می شود بازیکن تیم مونت پلیه خواهان حضور در ویولا می باشد. فرناندو نیز همانند مربی خود لوچسکیو، پیشنهاد ویولا را تایید کرده و از نزدیک بودن انتقال خود به فیورنتینا خبر داده است. اما محرومیت بارسا از خرید بازیکن باعث شده تا دو گزینه پیش پای کوادرادو قرار بگیرد. این بازیکن باید از بین تمدید قرارداد با ویولا یا پیوستن به منچستر یکی را انتخاب کند. اما ولسکی، یاکوونکو، لاتزاری و الحمداوی نیز یک قدم دیگر به در های خروجی نزدیک شدند.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

30- آینده بنیامین استامبولی در یکی از تیم های فیورنتینا یا سوانسی رقم خواهد خورد و فردا روز سرنوشت سازی برای این بازیکن 24 ساله خواهد بود.

29- لوییز فن خال مربی هلندی تیم منچستر می خواهد تا روز جمعه خوان کوادرادو را به خدمت بگیرد. پیشنهاد یونایتدی ها 32 میلیون پوند خواهد بود.

28- گوستاوو کامپانیارو بازیکن 22 ساله برزیلی سابق تیم جوانان فیورنتینا که مدتی را در فوتبال کشورش سپری کرده بود، بار دیگر به ایتالیا بازگشته و به تیم ورونا پیوست.

27- مربی تیم لوچزه، نبرد با فیورنتینا را باعث افتخار تیمش می داند: "بازی با فیورنتینا برای ما باعث افتخار است و خوشحالیم که می توانیم به مصاف تیمی بزرگ و مهم برویم ولی قبل از آن به بازی حذفی فکر می کنیم که از اهمیت بیشتری برخوردار است."

26- جانلوکا دی مارزو در وب سایت خود از علاقه بنیامین استامبولی هافبک تیم مونت پلیه برای بازی در فیورنتینا صحبت کرده است. این بازیکن پیشنهادی هم از تیم سوانسی دارد.

25- رینو فوسکی مدیر ورزشی تیم چزنا در واکنش به خبر علاقه این تیم نسبت به خرید یاکوونکو اعلام کرد این بازیکن را نمی شناسد و طبیعتا جایی در برنامه های خرید این باشگاه ندارد.

24- شب گذشته در محلی در نزدیکی ماسا کارارا، فدریکو برناردسکی مهاجم جوان ویولا دچار یک صانحه رانندگی شده ولی خوشبختانه اتفاق خاصی برای او رخ نداده است. او که سوار بر اتومبیل خود در حرکت بود، ناگهان به دلیل وارد شدن یک سگ به خیابان، دچار صانحه می شود ولی با وجود پرت شدن از خودرو، مشکلی برای وی پیش نیامده است.

23- مدیر برنامه منیر الحمداوی مهاجم مراکشی تیم فیورنتینا معتقد است موکلش به فوتبال هلند باز نخواهد گشت و پیشنهاد های زیادی از فرانسه، اسپانیا، پرتغال و انگلیس دارد.

22- تیم بایرن مونیخ نگاه ویژه ای به خرید سامی خدیرا هافبک آلمانی تیم رئال مادرید دارد. بدین ترتیب رقابت برای این بازیکن گسترده تر شده و ویولا حالا با بزرگانی چون آرسنال، چلسی و بایرن باید رقابت کند.

21- رسانه های آرژانتینی امروز از اقدام تیم سن لورنزو این کشور برای خرید گونزالو رودریگز مدافع تیم فیورنتینا خبر داده اند. البته امکان انجام این انتقال در فاصله 10 روز مانده تا پایان تابستان، تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد.

20- خوزه ماریا باسانتا در اولین لیست تیم ملی آرژانتین پس از جام جهانی که از سوی مربی جدید آنها اعلام شده، حضور دارد.

19- رافال ولسکی ستاره لهستانی فیورنتینا: "دیدار با رئال تجربه ای باور نکردنی بود، به خصوص اینکه مقابل هم وطن های خودم بازی می کردم. وقتی در استادیوم نام من را صدا می زدند، قلبم به شدت می تپید. امیدوار بودم در ویولا بازی های بیشتر انجام دهم اما در روز های آینده در مورد تیم جدیدم تصمیم گیری خواهم کرد و به احتمال فراوان به طور قرضی به تیمی از سری آ خواهم رفت."

18- تیم کیه وو قصد دارد آخرین تلاش های خود برای خرید آندره آ لاتزاری را نیز انجام داده و این بازیکن را به خدمت بگیرند.

17- درخواست فرجام خواهی تیم بارسلونا از سوی فیفا رد شده و این باشگاه از خرید بازیکن تا سال آینده محروم شد. بدین ترتیب می توان گفت که عملا امکان خرید خوان کوادرادو از سوی بارسا امکان پذیر نیست.

16- میرچیا لوچسکو مربی تیم شاختار: "پیشنهاد تیم فیورنتینا برای فرناندو بسیار پایین است. ما این بازیکن را با مبلغ بالاتری خریداری کردیم و نمی خواهیم به راحتی از تیم ما جدا شود. البته اگر خودش خواهان جدایی باشد، مشکلی برای رفتن ندارد و حتی انتقال قرضی نیز امکان پذیر است."

15- پیترو یملو آقای گل سابق رقابت های جوانان و مهاجم اسبق ویولا، امروز راهی تیم فوجا شد.

14- امروز شایعاتی در مورد احتمال معاوضه فاکوندو رونکالیا با یورای کوچکا منتشر شد. تیم جنوا همچنان نسبت به جذب رونکالیا امیدوار است.

13- به گزراش گاتزتا دلو اسپورت، دانیله پراده و ادواردو ماچیا از روز گذشته در شهر میلان حضور دارند تا کار خرید یک هافبک برای مونتلا را به اتمام برسانند. فرناندو (شاختار)، استامبولی (مونت پلیه) و کورتیچ (ساسولو) گزینه های اصلی ویولا هستند.

12- دوئل بین فیورنتینا و آتالانتا برای خرید یاسمین کورتیچ ادامه دارد. تیم ساسولو قصد دارد از این بازیکن برای خرید لوکا چیگارینی استفاده کند.

11- امروز فرصت نهایی تیم ها برای ارائه پیشنهاد 40 میلیونی برای خوان کوادرادو به پایان خواهد رسید. البته این خبر هیچ گاه به طور رسمی از سوی باشگاه منتشر نشد و فقط گمانه زنی های رسانه ها بود. به همین دلیل احتمال باقی ماندن کوادرادو در لیست فروش همچنان وجود دارد.

10- اولکساندر یاکوونکو مهاجم اوکراینی تیم فیورنتینا در بین دو راهی ساسولو و چزنا قرار گرفته است. این بازیکن بیش از این جایی در برنامه های تیم مونتلا ندارد.

9- لا نازیونه امروز از احتمال تمدید قرارداد خوان کوادرادو با فیورنتینا خبر داده است. دستمزدی بالاتر از 2 میلیون، پیشنهاد ویولا برای این بازیکن خواهد بود.

8- تیم جوانان فیورنتینا موفق شد با سه گل بانگو، گوندو و مانچینی از سد تیم ساسولو گذشته و راهی دیدار فینال تورنمنت وینیولا شود. در دیدار فینال تیم اینتر در انتظار شاگردان گویدی می باشد.

7- والتر زنگا مربی سرشناس ایتالیایی از خوما باباکار تمجید کرده و زوج روسی و گومز را عالی دانسته است. وی همچنین معتقد است روسی بازیکنی "شیشه ای" نیست و فقط بدشانس است.

6- توتو اسپورت معتقد است به زودی ملاقات جدیدی بین آندره آ دلاواله و خوان کوادرادو برگزار خواهد شد تا سرنوشت این بازیکن مشخص شود.

5- گاتزتا امروز در مورد خرید جدید ویولا مارکو مارین گزارشی تهیه کرده و از تاثیر استوان یووتیچ در انتقال این بازیکن به فلورانس صحبت کرده است. مارین در مصاحبه مطبوعاتی خود نیز از مشورت با یووتیچ سخن به میان آورده بود.

4- صحبت های بازیکن و مربی تیم شاختار، شانس ویولا را برای جذب فرناندو بسیار بیشتر کرده است و باید منتظر خبر های خوب در این مورد باشیم. ضمن اینکه امروز به احتمال زیاد ملاقاتی برای جذب استامبولی نیز برگزار خواهد شد.

3- میرچیا لوچسکو مربی تیم شاختار هم نظری مشابه دارد: "فیورنتینا علاقه جدی به فرناندو دارد و پیشنهاد آنها کاملا واقعی می باشد اما آنها رقیبی چون میلان دارند و ما باید تصمیم درست را بگیریم."

2- صحبت های فرناندو هافبک تیم شاختار در مورد احتمال پیوستن به ویولا: "بله، احتمال این وجود دارد که من در ایتالیا و تیم فیورنتینا بازی کنم اما باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت."

1- شب گذشته دو تیم ورونا و شاختار در یک بازی دوستانه به تساوی 1-1 دست پیدا کردند. اما خبر مهم پس از بازی رخ داد، جایی که فرناندو و لوچسکیو در مورد احتمال پیوستن هافبک شاختار به ویولا صحبت کردند.
 

نظر و نقد های کاربران
986dash ali
1393/05/29 - 18:44

اگر کوادرادو بمونه .....و چند بازیکن خوب دیگه هم تیم جذب کنه احتمال قهرمانی توی لیگ اروپا هم هست به خصوص که مونتلا هم تجربه اش توی این زمینه بالاتر رفته انتظار نداریم ولی امیدواریم....
امیدوارم جوزپه روسی زود به تمرین ها برگرده ولی این زمان مناسبیه که تیم یک مهاجم برای اون به عنوان جایگزین در نظر بگیره اگه به قول خودشون این جا یه پروژه واقعی در کار باشه به امر خواهند پرداخت.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :