اخبار :: اخبار بازی ها

لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی

1894 شماره اطلاع نامه : لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی 1393/06/01 لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی اخبار بازی ها :: اخبار لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی
لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی

لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی

تیم فیورنتینا شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی موفق شد تیم لوچزه را نیز شکست داده و به فرم ایده آل تابستانی خود در آستانه رقابت های سری آ ادامه دهد. البته ویولا در این مسابقه در کار های دفاعی عملکرد مطلوبی نداشت که باعث نگرانی کادر فنی هم شده است.

مونتلا در این دیدار ستارگانی چون روسی و پیزارو را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت ولی خوان کوادرادو بار دیگر در لیست نفرات تیم قرار گرفته بود. خوان وارگاس خیلی زود برای تیم گلزنی کرد ولی پس از آن موقعیت های زیادی نصیب ویولا نشد. در نیمه دوم کوادرادو وارد میدان شده و چند باری خطرناک نشان داد تا اینکه رافال ولسکی با گلی استثنایی کار را به اتمام رساند. البته تیم حریف نیز موقعیت های خوب گلزنی داشت که روی عملکرد نه چندان مطلوب مدافعین صاحب آنها شده بود.
 

صحبت های مونتلا پس از این دیدار:

"کوادرادو خیلی بهتر از دیدار مقابل آرتزو بازی کرد. او تازه به تمرینات بازگشته و محرومیت از هفته اول باعث می شود تا فرصت خوبی برای پیشرفت داشته باشد. امیدوارم پیزارو را در بازی با رم داشته باشم ولی بریلانته و آکوییلانی می توانند در پست او بازی کنند. همچنین امیدوارم یک هافبک دیگر به خدمت بیگریم اما باید به شرایط بازار هم توجه کنیم. مارین را خریدیم چون قد کوتاهی دارد و من احساس بلند قد بودن می کنم (با خنده). او در طول 2 سال گذشته نتوانسته از تمام استعداد خود بهره بگیرد و ما می خواهیم او را به همان بازیکنی که چند سال پیش بود، تبدیل کنیم. پیکینی هم می تواند در فوتبال اسپانیا پیشرفت زیادی داشته باشد."
 

ترکیب نیمه اول (2-1-3-4):

تاتاروزانو – تومویچ – حجازی – ساویچ – پاسکوال – بریلانته – آکوییلانی – وارگاس – ایلیچیچ – برناردسکی – باباکار

ترکیب نیمه دوم (2-1-3-4):

نتو – تومویچ (رونکالیا) – گونزالو – حجازی (کاپتزی) – آلونسو – ولسکی – بریلانته (لاتزاری) – والرو – کوادرادو – گومز – برناردسکی (خواکین)
 

نظر و نقد های کاربران
988dash ali
1393/06/01 - 15:24

همیشه بر خلاف تیم های ایتالیایی که دفاع مستحکمی دارند نم دونم چرا ویولا یکم ضعیف تره توی دفاع ...
امیدوار بودم یک مدافع خوب به تیم اضافه بشه شاید باسنتا بتونه اون نقش رو ایفا کنه...
ولی متاسفانه مصدومیت چیزی بود که فصل قبل تیم رو از جایگاه اصلیش توی لیگ و توی اروپا و علل الخصوص توی جام حذفی که جام رو از دست دادیم موثر بود.....
امیدوارم بدنساز های تیم بهتر کار کنن که تیم زیاد مصدوم نده.....
درسته تیم فقط یک باخت مقابل پالمیراس داد ولی عملکرد دفاعی تیم بازم زیاد خوب نبود...
اینم بیشتر شاید مربوط به مونتلا باشه که خودش یک مهاجم بوده و توی عملکرد هجومی تیم بهترین نقشه ها رو میچینه....امیدواریم امسال تیم برای قهرمانی بره حداقل توی اروپا و جام حذفی عالی باشه .....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :