اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 23 آگوست) ؛ انتقال پیکینی به بتیس، ادامه تلاش ها برای استامبولی

1895 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 23 آگوست) ؛ انتقال پیکینی به بتیس، ادامه تلاش ها برای استامبولی 1393/06/01 اخبار روزانه تابستان (شنبه 23 آگوست) ؛ انتقال پیکینی به بتیس، ادامه تلاش ها برای استامبولی اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 23 آگوست) ؛ انتقال پیکینی به بتیس، ادامه تلاش ها برای استامبولی
اخبار روزانه تابستان (شنبه 23 آگوست) ؛ انتقال پیکینی به بتیس، ادامه تلاش ها برای استامبولی

اخبار روزانه تابستان (شنبه 23 آگوست) ؛ انتقال پیکینی به بتیس، ادامه تلاش ها برای استامبولی

امروز کریستینو پیکینی راهی کشور اسپانیا شد تا قرارداد قرضی خود با تیم بتیس را امضا کند. به همین دلیل بار دیگر شایعات در مورد خرید داویده سانتون برای سمت راست خط دفاعی افزایش پیدا کرد. اما خبر های اصلی امروز به تلاش مضاعف ویولا برای جذب بنیامین استامبولی مربوط می شود. این هافبک 24 ساله قصد جدایی از مونت پلیه را داشته و مربی این تیم نیز خروچ ستاره تیمش را تایید کرده است ولی رقابت بین فیورنتینا، سوانسی و مارسی همچنان ادامه دارد. امروز صحبت هایی نیز در مورد خدیرا، رجینی و اینزینه مطرح شد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- نزدیک بودن انتقال ایساک کوفی به تیم کیه وو باعث شده تا این تیم از خرید آندره آ لاتزاری هافبک فیورنتینا منصرف شود.

18- تیم سمپدوریا تلاش می کند تا واسکو رجینی مدافع جوان خود را در فراریس حفظ کند ولی فیورنتینا نیز نیم نگاهی به این بازیکن چپ پا دارد.

17- سامی خدیرا که شب گذشته به جای حضور در ترکیب تیم رئال، به کشور آلمان سفر کرده بود تا بازی برادرش را از نزدیک مشاهده کند، جدایی از رئال را تایید کرد: "من در آستان جدایی از رئال هستم و تا روز 31 آگوست هر چیزی امکان پذیر است."

16- کوربیس مربی تیم مونت پلیه بار دیگر در مورد استامبولی صحبت کرده است: "من چیزی در مورد توافق او با فیورنتینا نمی دانم و فقط یک فکس درباره علاقه این تیم به استامبولی به دست ما رسیده است. در صورتی که تیمی این بازیکن را بخواهد باید با باشگاه به توافق برسد و من نیز به دلیل همین شایعات او را در ترکیب تیم قرار نخواهم داد."

15- شایعات مبنی بر احتمال حضور لوییز موریل در تیم ناپولی باعث شده تا لورنزو اینزینیه به درهای خروجی شهر ناپل نزدیک تر شود. بدین ترتیب فیورنتینا می تواند بار دیگر نسبت به خرید این بازیکن امیدوار باشد.

14- گاتزتا دلو اسپورت از پیشنهاد 5 ساله ویولا به استامبولی خبر داده است. این بازیکن که تنها 1 سال دیگر با مونت پلیه قرارداد دارد، ارزشی در حدود 4 تا 5 یورو خواهد داشت.

13- مارکوس آلونسو مدافع اسپانیایی ویولا: "هفته مهمی را در پیش داریم و می خواهیم شروعی عالی در لیگ داشته باشیم. امیدواریم اولین سه امتیاز فصل را کسب کنیم. هواداران در تابستان بسیار خوب از ما حمایت کردند و ضمن تشکر، از آنها دعوت می کنم که با ما به رم بیایند."

12- رسانه های ایتالیایی امروز از تصمیم گیری برای آینده بنیامین استامبولی در روز دوشنبه خبر داده اند. این بازیکن پیشنهاد مناسبی از مارسی دارد ولی خواهان سفر به ایتالیاست.

11- جیوانی تراپاتونی مربی ایتالیایی سابق اشتوتگارت: "گومز را وقتی جوان تر بود کشف کردم و بعد از تمرینات مدت زیادی روی پای غیر تخصصی او کار می کردیم. وقتی که از این تیم رفتم او را به بایرن مونیخ پیشنهاد کردم و گفتم که او یک قهرمان و مهاجم ملی پوش خواهد بود. گومز می تواند آقای گل سری آ شود اگر روسی را نیز در کنار خود داشته باشد."

10- کارلو آنچلوتی مربی تیم رئال مادرید که دیدار سوپر کاپ اسپانیا را به اتلتیکو مادرید واگذار کرده، به تمجید از فیورنتینا نیز پرداخت: "فیورنتینا شگفتی ساز رقابت های امسال خواهد بود و من خوما باباکار را به طور جدی زیر نظر گرفته ام."

9- تیم بتیس به احتمال فراوان امروز خبر خرید پیکینی را به طور رسمی اعلام خواهد کرد.

8- خروج کریستینو پیکینی از فیورنتینا، بار دیگر شایعات در مورد خرید داویده سانتون را افزایش داده است. ضمن اینکه جینو پروتزی نیز همچنان در لیست خرید پراده قرار دارد.

7- مارچلو بیلسا مربی تیم مارسی قصد دارد به هر شکلی شده استامبولی را به خدمت بگیرد ولی این بازیکن خواهان بازی در لیگی غیر از فرانسه می باشد.

6- تیم فیورنتینا بار دیگر توجه خود را معطوف خرید دویه کوپ، مهاجم 24 ساله تیم دینامو زاگرب کرده است. این بازیکن فصل پیش نیز مورد توجه ویولا قرار داشت.

5- گاتزتا دلو اسپورت از بازی خوب کوادرادو در دیدار شب گذشته مقابل لوچزه به عنوان اصلی ترین خبر این مسابقه یاد کرده است.

4- نبرد بارسا و منچستر برای خرید خوان کوادرادو راه به جایی نبرده و حالا این دو تیم برای جذب آنخل دی ماریا وارد رقابت با یکدیگر شده اند.

3- رسانه های فرانسوی از پیشنهاد 5 میلیونی تیم مارسی برای خرید بنیامین استامبولی خبر داده اند. این در حالی است که ویولا آخرین فرصت را به باشگاه مونت پلیه داده تا در مورد انتقال این بازیکن به فلورانس تصمیم گیری کند.

2- گویدو پالیوکا مربی تیم لوچزه پس از شکست در برابر فیورنتینا: "ویولا تیم بسیار بزرگی است و برای ما رویارویی با آنها یک افتخار بزرگ بود. من از آنها تشکر می کنم و امیدوارم به اهدافشان برسند. از بازی بازیکنان خودم نیز راضی هستم."

1- کریستینو پیکینی مدافع جوان تیم فیورنتینا شب گذشته برای انتقال به تیم بتیس، راهی اسپانیا شد. این بازیکن برای 1 فصل به طور قرضی در بتیس توپ خواهد زد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :