اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 25 آگوست) ؛ وضعیت پپیتو رو به بهبودی، بازگشت دیاکیته به فلورانس؟

1897 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 25 آگوست) ؛ وضعیت پپیتو رو به بهبودی، بازگشت دیاکیته به فلورانس؟ 1393/06/03 اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 25 آگوست) ؛ وضعیت پپیتو رو به بهبودی، بازگشت دیاکیته به فلورانس؟ اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 25 آگوست) ؛ وضعیت پپیتو رو به بهبودی، بازگشت دیاکیته به فلورانس؟
اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 25 آگوست) ؛ وضعیت پپیتو رو به بهبودی، بازگشت دیاکیته به فلورانس؟

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 25 آگوست) ؛ وضعیت پپیتو رو به بهبودی، بازگشت دیاکیته به فلورانس؟

مهم ترین مباحث روز دوشنبه به بهبودی پپیتو روسی، بازگشت احتمالی دیاکیته به فلورانس و پیگیری شایعات در مورد استامبولی، کاپل و رجینی مربوط می شود. باشگاه فیورنتینا اعلام کرد که وضعیت روسی بهبود پیدا کرده و این به معنی آن خواهد بود که پپیتو نیازی به جراحی ندارد اما با این حال زمان بازگشت وی هنوز مشخص نیست و این بازیکن به درمان بیشتر نیاز دارد. شایعات در مورد گزینه های مورد نظر ویولا نیز ادامه پیدا کرده است. استامبولی روز به روز به تیم نزدیک تر می شود و صحبت های تازه ای در مورد دیاکیته، کاپل و رجینی منتشر شده است. ولسکی و رونکالیا نیز همچنان در تلاش برای پیدا کردن تیمی جدید هستند.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


21- باشگاه فیورنتینا به طور رسمی در مورد وضعیت پپیتو روسی بیانیه صادر کرده: "امروز معاینه روی زانوی جوزپه روسی انجام شد که نشان از بهبود این بازیکن دارد. در هفته آینده پس از جلسات فیزیوتراپی، یک متخصص او را درمان خواهد کرد." بدین ترتیب به نظر نمی رسد که روسی شرایط حضور در بازی مقابل رم را داشته باشد ولی به طور مشخص مصدومیت جدی نیز نخواهد داشت.

20- رسانه های فرانسوی امروز از شانس زیاد فیورنتینا برای خرید بنیامین استامبولی خبر داده اند. این بازیکن می تواند با مبلغی بین 4 تا 5 میلیون راهی فلورانس شود.

19- فیرنزه ویولا معتقد است وضعیت فاکوندو رونکالیا ارتباطی به مودیبو دیاکیته نداشته و حتی در صورتی که مدافع آرژانتینی در فلورانس بماند، باز هم احتمال خرید دیاکیته وجود دارد.

18- چندی پیش صحبت هایی از علاقه ویولا به دیگو کاپل مطرح شد ولی این شایعات برای چند روز متوقف شد تا اینکه امروز بار دیگر از فیورنتینا به عنوان خریداری جدی این بازیکن چپ پا نام برده شده است.

17- باشگاه فیورنتینا امروز در وب سایت خود اعلام کرد که مراسم معارفه خوزه ماریا باسانتا فردا در سالن مانوئلا ریگینی ورزشگاه آرتمیو فرانکی برگزار خواهد شد.

16- تمرینات تیم فیورنتینا از امروز بار دیگر از سر گرفته شد تا بازیکنان برای دیدار هفته آینده در برابر رم آماده شوند. مدیران تیم نیز امروز تمرینات را از نزدیک مشاهده کردند.

15- در حالی که همگان در انتظار اعلام رسمی انتقال قرضی کریستینو پیکینی به تیم بتیس هستند، مدیر فنی این تیم مدعی شده هنوز توافقات نهایی برای این انتقال حاصل نشده است.

14- اولیور داکور هافبک سابق تیم های اینتر و رم از بنیامین استامبولی به عنوان بازیکنی عالی برای ترکیب تیم مونتلا یاد کرده است.

13- تیم موناکو فرانسه مقصد بعدی گوران پاندف مهاجم تیم ناپولی خواهد بود. این بازیکن مدتی را منتظر پیشنهاد ویولا ماند ولی اقدامی از سوی پراده انجام نشد.

12- مودیبو دیاکیته مدافع فرانسوی تیم ساندرلند قصد دارد قرارداد خود را با این تیم انگلیسی فسخ کرده و به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. از بازگشت او به فلورانس به عنوان محتمل ترین گزینه یاد می شود.

11- پس از اتمام دور دوم رقابت های جام حذفی ایتالیا، دو رقیب احتمالی فیورنتینا مشخص شدند. ویولا با برنده بازی آتالانتا در برابر آولینو دیدار خواهد کرد. این بازی در ماه دسامبر برگزار می شود و تیم برنده، در ماه ژانویه در آرتمیو فرانکی به مصاف ویولا خواهد رفت.

10- لوییز نیکولین رییس باشگاه مونت پلیه همچنان امیدوار است استامبولی به تیم مارسی ملحق شود: "من با رییس مارسی دوست هستم و امیدوارم بنیامین به این تیم برود، در غیر این صورت بهتر است در تیم ما بماند. البته اگر هر تیم دیگری این بازیکن را می خواهد باید شرایط مارسی را داشته باشد چون اگر چنین نشود، من اجازه خروج این بازیکن را صادر نمی کنم."

9- واسکو رجینی مدافع جوان تیم سمپدوریا حالا به گزینه ای جدی برای خرید در خط دفاعی تیم فیورنتینا تبدیل شده است. انتقال قرضی به علاوه حق خرید 3.5 میلیونی، پیشنهاد ویولا می باشد.

8- رافال ولسکی ستاره لهستانی تیم فیورنتینا یکی از خروجی های تیم در روز های آینده خواهد بود و تا اینجا 4 تیم چزنا، آتالانتا، باری و ساسولو برای خرید وی ابراز علاقه کرده اند.

7- آینده فاکوندو رونکالیا روز به روز از فلورانس دور تر می شود. مذاکرات برای فروش این بازیکن به جنوا در مرحله پیشرفته ای قرار دارد و باشگاه برای انتقال این بازیکن به فراریس، مبلغ 5 میلیون در نظر گرفته است.

6- لا نازیونه امروز به تحلیل وضعیت خوان وارگاس و تولد دوباره این بازیکن در تیم فیورنتینا با کمک وینچنزو مونتلا پرداخته است. این بازیکن حالا به مهره ای تاثیر گذار و البته بسیار کار آمد برای ویولا تبدیل شده است.

5- در حالی که مذاکرات برای استامبولی امیدوار کننده پیش می رود، به نظر می رسد شرایط خرید فرناندو سخت تر از قبل شده است. فیورنتینا قصد ندارد پیشنهاد 2 میلیونی خود (به علاوه حق خرید 15 میلیونی) را افزایش دهد.

4- گاتزتا دلو اسپورت در گزارشی به تشریح عملکرد ماریو گومز در دیدار های پیش فصل پرداخته و با تیتر "بازگشت تانک آلمانی" از آمادگی این بازیکن برای درخشش مجدد در دنیای فوتبال خبر داده است.

3- امروز وضعیت نهایی پپیتو روسی مشخص خواهد شد. این بازیکن که دوره 7 روزه فیزیوتراپی را پشت سر گذاشته، امروز بار دیگر تحت معاینه قرار خواهد گرفت تا میزان آسیب دیدگی و زمان دوری او از میادین مشخص شود. البته احتمال بهبودی کامل روسی نیز وجود دارد.

2- با وجود صحبت هایی که از خروج مارسی از عرصه رقابت برای خرید استامبولی مطرح شده بود، این تیم هنوز شانس زیادی برای خرید هافبک 24 ساله مونت پلیه دارد ولی این بازیکن امیدوار است به تیمی خارج از لیگ فرانسه ملحق شود.

1- صحبت های متیاس وچینو: "من به امپولی رفتم تا بازیکنی ثابت باشم و به بهترین شکل تمرین کنم. خوشحال می شوم ولسکی هم به اینجا بیاید، چون بازیکن بسیار با کیفیتی است. برای فیورنتینا امیدوارم که کوادرادو در فلورانس بماند ولی برای او نمی دانم که چه چیزی بهتر خواهد بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :