اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 26 آگوست) ؛ تلاش برای فروش بازیکنان مازاد، استامبولی و دیاکیته در انتظار

1898 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 26 آگوست) ؛ تلاش برای فروش بازیکنان مازاد، استامبولی و دیاکیته در انتظار 1393/06/04 اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 26 آگوست) ؛ تلاش برای فروش بازیکنان مازاد، استامبولی و دیاکیته در انتظار اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 26 آگوست) ؛ تلاش برای فروش بازیکنان مازاد، استامبولی و دیاکیته در انتظار
اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 26 آگوست) ؛ تلاش برای فروش بازیکنان مازاد، استامبولی و دیاکیته در انتظار

اخبار روزانه تابستان (سه شنبه 26 آگوست) ؛ تلاش برای فروش بازیکنان مازاد، استامبولی و دیاکیته در انتظار

امروز خبر تازه ای در رسانه ها منتشر نشد و همان اخبار روز های قبل ادامه پیدا کرد. باشگاه در تلاش است تا 5 بازیکن تیم خود را به فروش برساند تا مونتلا ترکیبی متوازن تر را در اختیار داشته باشد. ولسکی، رونکالیا، الحمداوی، لاتزاری و یاکوونکو بازیکنانی هستند که بیش از این جایی در برنامه های مربی جوان ویولا ندارند. البته ولسکی به صورت قرضی از تیم جدا می شود. مطلب دیگر به احتمال بازگشت دلاواله به فلورانس برای خارج کردن کوادرادو از لیست فروش باشگاه مربوط بود و مذاکرات برای خرید بازیکنانی چون استامبولی، فرناندو و دیاکیته همچنان ادامه دارد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

21- مودیبو دیاکیته حتی از سوی باشگاه ساندرلند شماره پیراهن نیز دریافت نکرده و خروج او قطعی به نظر می رسد. این بازیکن به زودی قرارداد خود را فسخ کرده و به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر خواهد شد. ویولا نیز نیم نگاهی به این بازیکن دارد.

20- ظاهرا تیم مونت پلیه قصد دارد به هر شکلی شده بنیامین استامبولی را حفظ کند و فقط در ازاری مبلغ 7 میلیون این بازیکن را به فروش خواهد رساند. این در حالی است که پیشنهاد فیورنتینا 4 میلیون یورو می باشد.

19- تیم رم اولین حریف فیورنتینا در رقابت های فصل جدید سری آ، امروز مهدی بناتیا را به تیم بایرن فروخت و کاستاس مانولاس را جایگزین وی کرد.

18- اسپورت مدیا ست از شانس مجدد ویولا برای خرید فرناندو خبر داده است. پیشنهاد فیورنتینا 1 سال قرضی به علاوه حق خرید در پایان فصل می باشد.

17- گفته می شود آندره آ دلاواله روز پنجشنبه به فلورانس سفر می کند تا تصمیم نهایی را در مورد خوان کوادرادو بگیرد. احتمال خروج این بازیکن از لیست فروش نیز بسیار زیاد شده است.

16- داویده آستوری و میرالم پیانیچ امروز به تمرینات گروهی تیم رم بازگشتند ولی مایکون و کستن هنوز تمرینات خاص خود را انجام می دهند. با این حال استروتمن و بالزارتی قطعا دیدار با فیورنتینا را از دست خواهند داد.

15- تیم جنوا قصد دارد به هر ترتیبی که شده فاکوندو رونکالیا را از فیورنتینا خریداری کند. این بازیکن می تواند با مبلغ 5 میلیون فلورانس را ترک کند.

14- رقابت شدیدی بین تیم های باری و آتالانتا برای خرید رافال ولسکی هافبک خوش تکنیک تیم فیورنتینا ایجاد شده است.

13- لاس بانگورا مهاجم تیم رایو وایکانو اسپانیا جدید ترین گزینه مطرح شده برای خرید در خط حمله می باشد. این بازیکن 10 میلیونی، پیشنهاد هایی از تیم های نیوکاسل، لوانته و مالاگا نیز دارد.

12- کریستینو پیکینی مدافع جوان ویولا که در اسپانیا حضور دارد، امروز تست های پزشکی خود را برای انتقال به تیم بتیس انجام خواهد داد.

11- توتو اسپورت معتقد است آندره آ دلاواله تلاش می کند تا در روز های پایانی تابستان، خوان کوادرادو را از لیست فروش تیم خارج کرده و حکم به ماندن او در فلورانس بدهد.

10- لوکا لتزرینی که تمامی توافقات لازم برای انتقال قرضی به تیم پوردنونه را انجام داده بود، پس از مصدومیت ماه گذشته لوپاتلی با تصمیم مونتلا در تیم ماند و هنوز هم وضعیتی نا معلوم دارد. در صورتی که لوپاتلی در فرصت کوتاهی آماده نشود، لتزرینی در فلورانس خواهد ماند.

9- امروز از مک دونالد ماریگا هافبک سابق تیم اینتر به عنوان گزینه جدید برای خرید در خط میانی نام برده شده است.

8- دانیله پراده در تلاش است تا بازیکنان مازاد تیم را نیز در روز های پایانی تابستان به فروش برساند. الحمداوی، لاتزاری و یاکوونکو 3 بازیکنی هستند که بیش از این جایی در ترکیب تیم ندارند. رونکالیا و ولسکی نیز می توانند با نظر مربی از تیم جدا شوند.

7- لا رپوبلیکا گزینه های خرید فیورنتینا برای کناره های خط دفاعی را نام برده که در این لیست بازیکنانی چون جینو پروتزی (کاتانیا)، اوچیدا (شالکه) و سانتیاگو آریاس (PSV) که همگی ارزشی در حدود 7 میلیون دارند، به چشم می خورند.

6- گاتزتا دلو اسپورت نیز گزارشی از وضعیت روسی تهیه کرده و از احتمال غیبت این بازیکن در دو هفته ابتدایی سری آ خبر داده است.

5- شرایط پیش آمده برای خوان کوادرادو به شکلی است که احتمال ماندن این بازیکن در فلورانس بیش از سایر احتمالات می باشد. هرچند که هنوز چند روزی زمان باقی مانده و احتمال رسیدن پیشنهاد 40 میلیونی هم وجود دارد.

4- توتو اسپورت در چاپ امروز خود اعلام کرد روسی برای 1 هفته دیگر نیز فیزیوتراپی خواهد کرد و پس از آن در مورد وضعیت این بازیکن تصمیم گیری می شود.

3- برخی رسانه ها معتقدند بنیامین استامبولی بازیکن تیم مونت پلیه کاملا به فلورانس نزدیک شده و باید در ساعات آینده منتظر اعلام خبر خرید این بازیکن باشیم.

2- روزنامه های ایتالیایی امروز به بررسی وضعیت پپیتو روسی پرداخته و از خبر بهبودی این بازیکن و عدم نیاز به جراحی وی، ابراز خوشحالی کردند.

1- تیم باری قصد دارد برای خرید قرضی رافال ولسکی هافبک جوان تیم فیورنتینا خیلی زود وارد عمل شده و سریع تر از سایر رقبا این بازیکن لهستانی را به خدمت بگیرد.

نظر و نقد های کاربران
991dash ali
1393/06/04 - 22:10

سلام
هیچ چیز قطعی در مورد خوان کوادرادو نیست.
ولی اگه بمونه امید داریم امسال بترکونیم.
اگه خدیرا به تیم بیاد عالی میشه .
ولی تیم توی خط حمله یک بازیکن کم داره .
هر لحظه احتمال مصدومیت هست یه بازیکن تموم کننده و تعویضی و خطرناک نیازه چیزی که اگه فصل قبل بود خیلی از امتیاز ها از دست نمیرفت.
اگه رونکالیا رو از دست ندن بهتره.
مسابقات زیادی پیش رو هست و بازیکن ذخیره یعنی آینده نگری.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :