اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 28 آگوست) ؛ رسمی: ولسکی در باری، فردا روز سرنوشت برای رونکالیا، فرناندو و استامبولی

1901 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 28 آگوست) ؛ رسمی: ولسکی در باری، فردا روز سرنوشت برای رونکالیا، فرناندو و استامبولی 1393/06/06 اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 28 آگوست) ؛ رسمی: ولسکی در باری، فردا روز سرنوشت برای رونکالیا، فرناندو و استامبولی اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 28 آگوست) ؛ رسمی: ولسکی در باری، فردا روز سرنوشت برای رونکالیا، فرناندو و استامبولی
اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 28 آگوست) ؛ رسمی: ولسکی در باری، فردا روز سرنوشت برای رونکالیا، فرناندو و استامبولی

اخبار روزانه تابستان (پنجشنبه 28 آگوست) ؛ رسمی: ولسکی در باری، فردا روز سرنوشت برای رونکالیا، فرناندو و استامبولی

تیم فیورنتینا امروز تمرینات آمادگی خود برای بازی مقابل رم را با حضور تمامی بازیکنان و تنها 1 غایب که روسی بود، ادامه داد. تیم فردا پس از ملاقات با دلاواله که به فلورانس بازگشته، راهی شهر رم خواهد شد. اما رافال ولسکی ستاره جوان تیم در نهایت به طور رسمی و قرضی به تیم باری ملحق شد و فاکوندو رونکالیا نیز فردا قرارداد خود را با جنوا امضا می کند. در بخش خرید های تیم نیز فرناندو و استامبولی بیش از هر زمان دیگری در نزدیکی فلورانس قرار دارند و احتمال این وجود دارد که هر دو بازیکن تا یکی دو روز آینده خریداری شوند. خوان کوادرادو نیز می خواهد با افزایش دستمزد خود، در فیورنتینا مانده و به درخشش خود ادامه دهد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


29- اسکای اسپورت گزارش داده که تیم فیورنتینا پیشنهاد نهایی خود برای خرید فرناندو و استامبولی را ارائه کرده و فردا منتظر جواب آخر تیم های شاختار و مونت پلیه خواهد بود.

28- در آخرین ساعات روز پنجشنبه، رافال ولسکی قرارداد قرضی خود با تیم باری را اعلام کرده و به طور رسمی راهی این تیم شد. بدین ترتیب این بازیکن 21 ساله برای 1 فصل در سری بی بازی خواهد کرد.

27- دو تیم اینتر و تورینو نمایندگان ایتالیا در مرحله مقدماتی لیگ اروپا با شکست حریفان خود راهی مرحله گروهی این مسابقات شدند. در رقابت های جام باشگاه های اروپا نیز، ناپولی با شکست در مرحله مقدماتی به لیگ اروپا رسید. بدین ترتیب فیورنتینا، ناپولی، اینتر و تورینو 4 نماینده ایتالیا در لیگ اروپا و یوونتوس به همراه رم 2 تیم حاضر در لیگ قهرمانان خواهند بود.

26- تیم فیورنتینا امروز از فروش دو بازیکن 17 ساله خود خبر داد. جوزپه آندره آ پاندولفی و ادواردو بارباتو به طور قرضی راهی تیم کارپی شدند.

25- به نظر می رسد کار انتقال رافال ولسکی به تیم باری نیز به اتمام رسیده و این بازیکن جوان می تواند به زودی برای امضای قرارداد، راهی این شهر شود.

24- آندره آ دلاواله امروز به فلورانس بازگشته تا در روز های پایانی تابستان در کنار تیم بوده و کار های مربوط به خرید و فروش بازیکنان را زیر نظر داشته باشد. به احتمال زیاد فردا نیز ملاقاتی با اعضای تیم پیش از سفر به رم برگزار خواهد شد.

23- مبلغ پیشنهادی تیم فیورنتینا برای فرناندو 1.5 میلیون در این تابستان و 12.5 میلیون در تابستان آینده می باشد. در حالی که شاختار خواهان 12+2.5 است که هنوز مذاکرات ادامه دارد. ضمن اینکه این بازیکن حاضر شده 20% از دستمزد خود را کاهش دهد.

22- خوان کوادرادو در صفحه اجتماعی خود مطلبی با این مضمون را منتشر کرد: "به یاد دارم زمانی که جوان تر بوده و آرزوی من این بود که تماشاگران را به وجد بیاورم و حالا خدا را شکر، صدای تشویق آنها را می شنوم. جنگیدن برای آرزو ها ارزش زیادی دارد."

21- آقای گویدی به عنوان داور دیدار حساس هفته اول رقابت های سری آ بین دو تیم رم و فیورنتینا انتخاب شد.

20- سرانجام توافق برای انتقال فاکوندو رونکالیا به تیم جنوا حاصل شده و این بازیکن فردا برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد راهی شهر جنوا می شود.

19- صحبت های برناردسکی در مصاحبه با اسکای: "من 12 سال در این شهر زندگی کردم و می خواهم فلورانس را فتح کنم. من 2 سال پیش شانس این را داشتم که در بازی با رم روی نیمکت باشم و امسال نیز این احتمال وجود دارد. بازی کردن در برابر بزرگانی چون توتی فوق العاده است." این بازیکن توسط دی بیاجو به اردوی تیم زیر 21 ساله های ایتالیا نیز دعوت شده است.

18- رولند کوربیس مربی تیم مونت پلیه: "استامبولی می خواهد به تیمی خارج از فرانسه ملحق شود و این انتخاب اول اوست. در صورتی که تیمی خواهان او باشد، می تواند به این موضوع فکر کند ولی احتمال ماندن او و انتقال به تیمی دیگر در فصل آینده نیز وجود دارد."

17- لا نازیونه به پیشواز دیدار رم با فیورنتینا در هفته اول سری آ رفته و از والرو و وارگاس به عنوان دو مهره اصلی مونتلا در این دیدار نام برده است.

16- مدیران باشگاه از جمله دانیله پراده و ماریو کونینی امروز در محل تمرین باشگاه حضور داشته و تمرینات تیم را از نزدیک مشاهده کردند.

15- گاتزتا گزارش داده که هفته گذشته پیشنهادی از سوی تیم رم برای خرید خوان کوادرادو ارائه شده است. البته رمی ها برای فراهم کردن مبلغ درخواستی ویولا، نیاز به فروش دسترو و لیاییچ دارند یا اینکه الساندرو فلورنزی را وارد معامله با ویولا کنند.

14- استفانو آنتونلی مدیر ورزشی تیم باری برای نهایی کردن انتقال رافال ولسکی به این تیم امروز به شهر فلورانس سفر می کند.

13- در صورتی که فاکوندو رونکالیا از فلورانس جدا شود، مودیبو دیاکیته می تواند جای او را در ترکیب تیم مونتلا پر کند. با این حال هنوز هیچ چیزی در این مورد قطعی نیست.

12- موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود از فیورنتینا نیز به عنوان یکی از خریداران سامی خدیرا نام برده است. البته شانس تیم های انگلیسی برای خرید این بازیکن بسیار بیشتر می باشد.

11- به نظر می رسد امروز برای مشخص شدن آینده فاکوندو رونکالیا سرنوشت ساز باشد. تیم جنوا واقعا خواستار جذب این بازیکن است و احتمال انتقال قرضی وی وجود دارد.

10- تیم فیورنتینا امروز با تمامی نفرات خود در تمرینات حاضر شده و آماده سفر به شهر رم برای دیدار روز شنبه در هفته اول سری آ می باشد. تنها غایب ویولا فقط پپیتو روسی می باشد ولی پیزارو، ماتی و حتی ولسکی در تمرینات حضور فعال داشتند.

9- به گزارش لا نازیونه، خوان کوادرادو که در آستانه تمدید قرارداد با فیورنتینا می باشد، درخواست افزایش دستمزد خود را داشته است.

8- کوریره فیورنتینو در مطلبی از آمادگی ویولا برای خرید همزمان استامبولی و فرناندو خبر داده است. هر دو بازیکن خواهان حضور در فلورانس می باشند ولی اختلافات مالی بین دو طرف باعث تاخیر در این دو انتقال شده است.

7- رافال ولسکی باید بین تیم های باری از سری بی و امپولی از سری آ یک تیم را برای آینده خود انتخاب کند. این بازیکن به احتمال بسیار زیاد فصل آینده را به طور قرضی به تیمی دیگر خواهد رفت.

6- لا استامپا امروز تحلیل کاملی از تیم های سری آ داشته و بار دیگر یوونتوس را مدعی اصلی قهرمانی دانسته و رم و ناپولی در رده های بعدی قرار داده است. به عقیده این روزنامه وضعیت ویولا مربوط به آمادگی یا عدم آمادگی روسی خواهد بود و تیم های میلانی شانس زیادی ندارند. لازیو می تواند شگفتی ساز این فصل باشد و ساسولو و کالیاری قابل توجه خواهند بود. ضمن اینکه چزنا و امپولی فاصله زیادی با سایر تیم ها دارند.

5- رقابت بین تیم های رم و فیورنتینا برای خرید داویده سانتون شکل جدی تری به خود گرفته است. البته هنوز هیچ کدام از این تیم ها پیشنهادی مناسب با درخواست 10 میلیونی تیم نیوکاسل را ارائه نکرده اند.

4- روز گذشته اخباری مبنی بر توافق دو تیم فیورنتینا و شاختار منتشر شد و امروز نیز این خبر ها ادامه پیدا کرده و بسیاری از رسانه ها از سفر احتمالی فرناندو به فلورانس خبر داده اند.

3- توتو اسپورت در گزارشی کامل وضعیت فرناندو و استامبولی را تشریح کرده و از احتمال خرید هر دو بازیکن در روز های باقی مانده از تابستان صحبت کرده است.

2- تیم فیورنتینا قصد دارد تا انتهای فصل نقل و انتقالات ضمن قطعی کردن ماندن کوادرادو در فلورانس، فرناندو و استامبولی را نیز خریداری کند.

1- فدریکو فازیو مدافع تیم سویا که یکی از گزینه های خرید تیم فیورنتینا نیز بود، به طور رسمی راهی تیم تاتنهام انگلیس شد. گوستاوو کامپانیارو بازیکن سابق تیم جوانان فیورنتینا نیز به طور رسمی و البته قرضی به تیم ورونا پیوست.
 

نظر و نقد های کاربران
993dash ali
1393/06/07 - 08:31

واقعا حیفه فوتبال ایتالیا داره پسرفت میکنه ...در حالی که لیگ های دیگه دارن بهتر میشن و تعداد تیم هاشون توی
لیگ قهرمانان بیشتر میشه فاجعه است تیمی مثل ناپولی با اون همه ستاره به بیلیائو میبازه و تیم های کمی به لیگ قهرمانان میرند....شاید اگه فیورنتینا بود به لیگ قهرمانان صعود میکرد....
امیدواریم بتونیم توی لیگ اروپا قهرمان بشیم......
یه بار دیگه دوست دارم تیم رو توی یه فینال دیگه ببینم که قهرمان میشه....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :