اخبار :: اخبار باشگاه

بررسی عملکرد ویولا در رقابت های دوستانه ؛ 11 بازی و 10 پیروزی برای فیورنتینا

1902 شماره اطلاع نامه : بررسی عملکرد ویولا در رقابت های دوستانه ؛ 11 بازی و 10 پیروزی برای فیورنتینا 1393/06/06 بررسی عملکرد ویولا در رقابت های دوستانه ؛ 11 بازی و 10 پیروزی برای فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار بررسی عملکرد ویولا در رقابت های دوستانه ؛ 11 بازی و 10 پیروزی برای فیورنتینا
بررسی عملکرد ویولا در رقابت های دوستانه ؛ 11 بازی و 10 پیروزی برای فیورنتینا

بررسی عملکرد ویولا در رقابت های دوستانه ؛ 11 بازی و 10 پیروزی برای فیورنتینا

تابستان 2014 رو به اتمام می باشد و تیم فیورنتینا در آستانه اولین دیدار خود در فصل جدید رقابت های سری آ قرار دارد. ویولا در دیدار های تدارکاتی و دوستانه زیادی در تابستان به میدان رفت و بدون شک یکی از بهترین عملکرد ها را در بین تیم های ایتالیایی داشت. نگاهی گذرا به وضعیت 11 دیدار انجام شده در تابستان خواهیم داشت.

وینچنزو مونتلا پس از شایعات فراوان در سمت خود به عنوان مربی فیورنتینا باقی ماند و مانند همیشه کاملا با برنامه و حساب شده تیم خود را برای تابستانی گرم و البته موفقیت آمیز آماده کرد. فیورنتینا ابتدا همانند دو سال گذشته پس از چند روز تمرین در شهر فلورانس، راهی کمپ تمرینی موئنا در ترنتینو شد. سه دیدار دوستانه با تیم های ترنتینو، لا فیوریتا سن مارینو و آئل کالونی یونان در این کمپ برگزار شد که بنفش پوشان مطابق انتظار در هر سه بازی به پیروزی رسیدند.

سپس طبق برنامه از پیش تعیین شده، کادر نفرات تیم به امریکای جنوبی سفر کرده و با حضور در 3 کشور آرژانتین، برزیل و پرو، سه دیدار تدارکاتی نیز برگزار کرد. استودیانتس و یونیور سیتاریو به جمع تیم های شکست خورده اضافه شدند ولی پالمیراس برزیل موفق شد شاگردان مونتلا را مغلوب کند. جالب اینجاست که دیدار برابر پالمیراس، با وجود شکستی که برای فلورانسی ها در بر داشت، یکی از بهترین بازی های تیم مونتلا در طول تابستان نیز بود.

اما پس از تور امریکای جنوبی و فتح جام قهرمانی رقابت های یورو امریکانا، تیم به فلورانس بازگشت و این بار برای سفر به اسپانیا آماده شد. دو دیدار دوستانه با تیم های مالاگا و بتیس در دو روز پشت سر هم آزمایشی جدی و سخت برای مونتلا و افرادش به شمار می رفت که خوشبختانه آنها از این دو امتحان مهم نیز با موفقیت خارج شدند. اما اصلی ترین نکته دیدار های تابستان به بازی دوستانه اما حساس و مهم در برابر رئال مادرید در کشور لهستان مربوط می شود، جایی که مونتلا موفق شد با تکیه بر درخشش ستارگان و جوانان خود، تیم قهرمان اروپا را شکست دهد.

البته رئال تمامی نفرات خود را در اختیار نداشت ولی با این حال فیورنتینا بدون روسی و کوادرادو موفق شد ضمن ارائه یک فوتبال بسیار عالی، بر کریس رونالدو و هم تیمی هایش غلبه کند. دو بازی تدارکاتی با تیم های آرتزو و لوچزه نیز پایان بخش رقابت های دوستانه فیورنتینا در تابستان 2014 بود. به هر شکل مونتلا و شاگردانش نشان دادند که برای رویارویی با هر حریفی آماده بوده و ترسی از رقابت با هیچ تیمی ندارند. 10 پیروزی و 1 شکست، 33 گل زده و 6 گل خورده کارنامه فیورنتینا در این بازی ها می باشد.
 

گلزنان فیورنتینا در تابستان:

ماریو گومز (6) – فدریک برناردسکی (4) – یوزیپ ایلیچیچ (3) – جوزپه روسی، خوان وارگاس، آندره آ لاتزاری، گونزالو رودریگز، خواکین سانچز، رافال ولسکی و استیو بلک (2) – بورخا والرو، مکسول آکوستی، جاشوا بریلانته، خوما باباکار، مارکوس آلونسو (1).
 

نتایج دیدار های فیورنتینا در تابستان:

ترنتینو 2-8 فیورنتینا
فیورنتینا 6-0 لا فیوریتا سن مارینو
فیورنتینا 3-0 آئل کالونی
استودیانتس 0-1 فیورنتینا
پالمیراس 2-1 فیورنتینا
یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا
مالاگا 0-2 فیورنتینا
بتیس 1-2 فیورنتینا
فیورنتینا 2-1 رئال مادرید
آرتزو 0-5 فیورنتینا
لوچزه 0-2 فیورنتینا
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :