اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (جمعه 29 آگوست) ؛ ریچاردز جدید ترین گزینه، شرایط پیچیده فرناندو و استامبولی، کوادرادو ماندنی شد

1905 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (جمعه 29 آگوست) ؛ ریچاردز جدید ترین گزینه، شرایط پیچیده فرناندو و استامبولی، کوادرادو ماندنی شد 1393/06/07 اخبار روزانه تابستان (جمعه 29 آگوست) ؛ ریچاردز جدید ترین گزینه، شرایط پیچیده فرناندو و استامبولی، کوادرادو ماندنی شد اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (جمعه 29 آگوست) ؛ ریچاردز جدید ترین گزینه، شرایط پیچیده فرناندو و استامبولی، کوادرادو ماندنی شد
اخبار روزانه تابستان (جمعه 29 آگوست) ؛ ریچاردز جدید ترین گزینه، شرایط پیچیده فرناندو و استامبولی، کوادرادو ماندنی شد

اخبار روزانه تابستان (جمعه 29 آگوست) ؛ ریچاردز جدید ترین گزینه، شرایط پیچیده فرناندو و استامبولی، کوادرادو ماندنی شد

در روزی که تیم فیورنتینا رقبای خود در مرحله گروهی لیگ اروپا را شناخت، آندره آ دلاواله نیز از ماندن خوان کوادرادو در فلورانس خبر داد تا باعث خوشحالی هواداران و همچنین مونتلا شود. اما دلاواله وعده خرید بازیکنان جدید در فرصت باقی مانده از تابستان را هم داده که البته خبر های رسیده از فرانسه و اوکراین به اندازه صحبت های مالک باشگاه، امیدوار کننده نیستند. استامبولی با تیم تاتنهام به توافق رسیده و مشکلاتی در انتقال فرناندو به ویولا به وجود آمده است. با این حال نام میکا ریچاردز امروز مطرح شد تا نشان دهنده علاقه تیم به خرید یک مدافع راست نیز باشد. بازگشت ماریو گومز به تیم ملی آلمان نیز از دیگر خبر های مهم امروز بود و رونکالیا نیز به جنوا رفت تا مراحل نهایی انتقال به این تیم را پشت سر بگذارد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

31- در آخرین ساعت های روز جمعه، خبری ناگهانی از توافق تیم های مونت پلیه و تاتنهام برای انتقال بنیامین استامبولی به وایت هارت لین منتشر شد. به نظر می رسد تاتنهام در نزدیکی جذب این بازیکن 24 ساله قرار دارد.

30- میکله پاناتی هافبک سابق تیم جوانان فیورنتینا امروز پس از مدتی بازی در تیم کومو، راهی تیم آورسا نورمانا در دسته های پایین تر ایتالیا شد.

29- فرناندو هافبک برزیلی تیم شاختار امشب 90 دقیقه برای تیمش به میدان رفت ولی ویولا منتظر جواب نهایی تیم اوکراینی در مورد این بازیکن می باشد.

28- تیم ونزیا قصد دارد برای تقویت خط حمله خود استیو لئو بلک را از تیم فیورنتینا خریداری کند. این بازیکن در معامله کوادرادو با اودینزه، راهی فلورانس شد.

27- برنامه بازی های تیم فیورنتینا در رقابت های لیگ اروپا مشخص شد. بر این اساس ویولا ابتدا در خانه به مصاف گنگام می رود و سپس دو بازی خارج از خانه با دینامو و پائوک برگزار می کند. بازی های برگشت با دیدار مقابل پائوک در فلورانس آغاز می شود و سپس سفر به فرانسه برای دیدار با گنگام و در پایان رویارویی با دینامو مینسک در آرتمیو فرانکی خواهد بود.

26- از فرانسه خبر رسیده که تیم فیورنتینا پیشنهادی جدید برای خرید بنیامین استامبولی ارائه کرده تا این بازیکن را هر چه سریع تر به خدمت بگیرد.

25- یوردی کلاسی یکی از اهداف تیم فیورنتینا برای خرید در خط میانی، قرارداد خود با تیم فاینورد هلند را برای 4 سال دیگر تمدید کرد.

24- ولادیمیر ژوراول مربی تیم دینامو مینسک رقیب ویولا در لیگ اروپا: "ما با تیم های قابل توجهی هم گروه شدیم که در اروپا شناخته شده هستند. رقابت های هیجان انگیزی خواهیم داشت و هیچ رقیب راحتی در مرحله گروهی لیگ اروپا وجود ندارد."

23- اسامی بازیکنان تیم رم: اسکروپسکی - لوبونت - دی اسنکتیس – سوما – توروسیدیس - مانولاس - آستوری – رومانیولی - کول – اوکان - نینگولان – پاردس – پیانیچ - ده روسی – امانوئلسون – کیتا – لیاییچ - فلورنزی – ژروینیو – ایتوربه - بوریلو – دسترو – سانابریا – توتی.

22- اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای بازی مقابل رم اعلام شد که در این لیست فقط کوادرادو محروم به همراه روسی، ماتی و مارین مصدوم غایب هستند: نتو – تاتاروزانو – لوپاتلی – تومویچ – گونزالو – ساویچ – باسانتا – حجازی – پاسکوال – آلونسو – آکوییلانی – پیزارو – والرو – بریلانته – لاتزاری - وارگاس – خواکین – ایلیچیچ – برناردسکی – گومز – باباکار.

21- رودی گارسیا مربی تیم رم: "ما فقط به دیدار مقابل فیورنتینا فکر می کنیم و می خواهیم فصل را با پیروزی شروع کنیم. بی صبرانه منتظر شروع رقابت ها هستیم."

20- مودیبو دیاکیته در آستانه فسخ قرارداد با ساندرلند قرار گرفته و تیم های فیورنتینا، سویا، وستهام و ترابزون اسپور منتظر این مدافع فرانسوی می باشند.

19- مارتن مارتنس هافبک تیم پائوک: "رویارویی با تیم های ایتالیایی همیشه خوب است و بازی مقابل فیورنتینا برای هواداران ما هیجان انگیز خواهد بود. قرعه خوبی داریم و شانس این را داریم که از گروه صعود کنیم."

18- صحبت های منکوچی پس از قرعه کشی لیگ اروپا: "روی کاغذ قرعه مناسبی داریم اما همه چیز در میدان مشخص می شود. ما همیشه لیگ اروپا را جدی می گیریم مخصوصا اینکه قهرمان این رقابت ها می تواند راهی جام باشگاه های اروپا شود. مدیر فنی باشگاه پائوک زیزیس وریزاس (مهاجم سابق فیورنتینا) است و این باعث خوشحالی ماست که او را ملاقات کنیم."

17- امروز خبر های خوبی از کشور اوکراین نرسیده است. برخی از رسانه های این کشور به مشکلات پیش آمده بین طرفین برای انتقال فرناندو به فلورانس اشاره کرده اند.

16- تیم ساسولو که چند روزی است برای خرید چیپرین تاتاروزانو وارد عمل شده، قصد دارد از یاسمین کورتیچ برای رسیدن به سنگربان فیورنتینا استفاده کند.

15- مبلع حق خرید جنوا در پایان فصل آینده برای فاکوندو رونکالیا 3 میلیون در نظر گرفته شده است. این بازیکن امروز در شهر جنوا بود تا قرارداد قرضی خود را با این تیم به امضا برساند.

14- پس از خروج فاکوندو رونکالیا از ترکیب تیم، باشگاه به دنبال خرید یک مدافع راست می باشد و در این راه نامی جدید مطرح شده است. میکا ریچاردز مدافع تیم منچستر سیتی حالا به گزینه اصلی ویولا تبدیل شده است.

13- ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا پس از درخشش در دیدار های پیش فصل، بار دیگر به اردوی تیم ملی آلمان دعوت شد. یواخیم لو این بازیکن را برای دیدار های مقابل آرژانتین و اسکاتلند مورد استفاده قرار خواهد داد.

12- خوان کوادرادو برای دیدار دوستانه با برزیل به اردوی تیم ملی کلمبیا دعوت شده است. این بازی هفته آینده در میامی امریکا برگزار خواهد شد.

11- بنیامین استامبولی بار دیگر از ترکیب تیم مونت پلیه برای دیدار این هفته در رقابت های لیگ کنار گذاشته شد. فیورنتینا یا سوانسی مقصد بعدی وی خواهند بود.

10- ساندرو منکوچی به عنوان نماینده باشگاه فیورنتینا به مونته کارلو سفر کرده تا در مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا حاضر باشد.

9- مدیر برنامه جاکومو بوناونتورا مدعی شده هرگز با ویولا توافقی حاصل نشده بود و این بازیکن حالا مد نظر اینتر قرار دارد.

8- فاکوندو رونکالیا امروز با هم تیمی های خود وداع کرده و برای شروع دورانی جدید در فراریس، راهی جنوا شد.

7- آندره آ دلاواله، ماریو کونینی، دانیله پراده و ادواردو ماچیا امروز در تمرینات تیم حاضر شده و عملکرد بازیکنان را از نزدیک مشاهده کردند.

6- آنتونیو کونته مربی جدید تیم ملی ایتالیا از فیورنتینا و مونتلا تمجید کرده و این تیم را یکی از شانس های قهرمانی دانسته است. وی همچنین به روسی توصیه کرده که عجله ای برای بازگشت نداشته باشد.

5- لا نازیونه ترکیب احتمالی فیورنتینا برای بازی مقابل رم را اعلام کرده است: نتو – تومویچ – گونزالو – ساویچ – پاسکوال – آکوییلانی – پیزارو – وارگاس – والرو – گومز – باباکار.

4- از نظر گاتزتا، با وجود اینکه همه از توافق ویولا با شاختار صحبت می کنند، اما شرایط برای خرید فرناندو بسیار پیچیده شده است.

3- کوریره فیورنتینو مدعی شده تیم مونت پلیه از تلاش خود برای نگه داشتن استامبولی در فرانسه منصرف شده و قصد دارد این بازیکن را راهی فلورانس کند.

2- رسانه های ایتالیایی معتقدند آندره آ دلاواله به فلورانس آمده تا وضعیت سه موضوع را مشخص کند. خرید فرناندو، خرید استامبولی و نگه داشتن کوادرادو در فلورانس از اهداف اصلی دلاواله هستند.

1- جوزپه روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا روز دوشنبه هفته آینده بار دیگر تحت معاینات پزشکی قرار می گیرد تا وضعیت نهایی او مشخص شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :