اخبار :: اخبار باشگاه

ماندن کوادرادو یک هدیه برای هواداران ؛ خبر های جدیدی در راه است

1906 شماره اطلاع نامه : ماندن کوادرادو یک هدیه برای هواداران ؛ خبر های جدیدی در راه است 1393/06/07 ماندن کوادرادو یک هدیه برای هواداران ؛ خبر های جدیدی در راه است اخبار باشگاه :: اخبار ماندن کوادرادو یک هدیه برای هواداران ؛ خبر های جدیدی در راه است
ماندن کوادرادو یک هدیه برای هواداران ؛ خبر های جدیدی در راه است

ماندن کوادرادو یک هدیه برای هواداران ؛ خبر های جدیدی در راه است

آندره آ دلاواله رییس افتخاری و مالک باشگاه فیورنتینا امروز از ماندن خوان کوادرادو در فلورانس و خرید بازیکنان جدید در روز های باقی مانده از تابستان خبر داده است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد قوی ترین فیورنتینا در دوران مالکیت خانواده دالاواله را شاهد خواهیم بود.

تیم فیورنتینا در روز های پایانی تابستان در تلاش است تا ترکیب تیم مونتلا را تقویت کرده و فصل جدید را با قدرت آغاز کند. امروز دلاواله نیز ضمن تاکید بر قدرتمند تر شدن باشگاه، اعلام کرد ماندن کوادرادو در فلورانس یک هدیه برای هواداران تیم خواهد بود. البته او هدف تیم را صعود به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده عنوان کرده است:

"ما برای ساختن یک فصل عالی آماده ایم و این تیم برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا خواهد جنگید. در مورد کوادرادو باید اعلام کنم که او در فلورانس می ماند، چون خودش خواستار ماندن بود و این یک هدیه به مردم شهر و هواداران است. او امروز به من اعلام کرد که می خواهد در تیم بماند و با هم یک جهش فوق العاده داشته باشیم. در ماه های آینده نیز با مدیر برنامه های او در مورد تمدید قرارداد صحبت خواهیم کرد. خانواده دلاواله خوشحال است که چنین هدیه ای به هواداران خواهد داد."

"بازار؟ اخبار و شایعات همیشه در حال منتشر شدن هستند و روز به روز تغییر می کنند ولی اخبار و اتقاقات بسیار قابل توجهی در راه هستند. روسی؟ ما به او اعتماد کامل داریم. او واقعا در حال تلاش برای واکنش به مصدومیت است و منتظر جواب خواهیم بود. من امیدوارم قوی ترین فیورنتینا را در زمان مالکیت ما بر باشگاه شاهد باشیم و با توجه به اولین مقطع فصل (تابستان) باید عنوان کنم که بله، ما قوی ترین هستیم و امسال لذت خواهیم برد. اسکودتو؟ ما پس از یوونتوس و رم برای رسیدن به رتبه سوم تلاش می کنیم و من صحبتی از اسکودتو نخواهم کرد."

"لیگ اروپا؟ گروه قابل قبولی داریم و من مطمئن هستم که تیم های ایتالیایی عملکرد خوبی خواهند داشت. تاوکیو (رییس جدید فدراسیون)؟ ما با او موافق نبودیم ولی حالا وضعیت مشخص است. همه ما با هم تلاش می کنیم تا فوتبال ایتالیا رشد کند. حضور برنادرسکی و باباکار در ترکیب تیم نشان دهنده جرات تیم ما می باشد ولی باید به آنها زمان لازم را بدهیم. ورزشگاه جدید؟ در ماه های آینده تصمیمات مهمی خواهیم گرفت. ضمن اینکه برای داوران نیز آرزوی موفقیت می کنم چون آنها همیشه اولین نفراتی هستند که مورد انتقاد قرار می گیرند."
 

نظر و نقد های کاربران
994dash ali
1393/06/07 - 19:48

فورزا ویولا....
امیدوارم که کوادرادو خوش بدرخشه ........داره جالب تر میشه اگه میکا ریچاردز به تیم بیاد ...
دوست دارم تیم رو توی یه فینال دیگه ببینم....
خدا رو شکر تیم خوبیه اگه خوب کار کنن خیلی قوی حتی به رتبه های برتر لیگ هم فکر کرد......
ولی خب حساب خونه تا بازار خیلیه .....امید دارم که تیم خوب باشه...

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :