اخبار :: اخبار باشگاه

هنوز نیاز به تغییرات داریم ؛ از ماندن کوادرادو خوشحالم

1907 شماره اطلاع نامه : هنوز نیاز به تغییرات داریم ؛ از ماندن کوادرادو خوشحالم 1393/06/07 هنوز نیاز به تغییرات داریم ؛ از ماندن کوادرادو خوشحالم اخبار باشگاه :: اخبار هنوز نیاز به تغییرات داریم ؛ از ماندن کوادرادو خوشحالم
هنوز نیاز به تغییرات داریم ؛ از ماندن کوادرادو خوشحالم

هنوز نیاز به تغییرات داریم ؛ از ماندن کوادرادو خوشحالم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از شنیدن خبر ماندن خوان کوادرادو در فلورانس خوشحال است ولی از تیم فعلی خود راضی نیست و معتقد است ترکیب تیمش هنوز نیاز به تقویت شدن دارد.

آندره آ دلاواله امروز در مصاحبه ای عنوان کرد که خوان کوادرادو در فلورانس خواهد ماند. همین صحبت باعث خوشحالی هواداران و از همه مهم تر وینچنزو مونتلا شده است. این مربی جوان امیدوار است تیمش در این فصل از لحاظ شخصیتی عملکردی به مرابت بهتر نسبت به گذشته داشته باشد:

"من واقعا از شنیدن خبر ماندن کوادرادو خوشحال هستم. برای من او همیشه یک بازیکن فیورنتینا بود، همان طور که فصل گذشته او را داشتم. از بابت انگیزه او نیز اصلا نگران نیستم و او همان بازیکن فصل پیش خواهد بود. قدرت تیم ما در زمین مسابقه مشخص می شود چون سایر تیم ها نیز به خوبی تقویت شده اند. ما نیز بیشتر خودمان را باور کرده ایم و باید این وضعیت را به انرژی مثبت تبدیل کنیم. بازار؟ هنوز نیاز به کمی تغییرات داریم. من همیشه در حال بررسی ضعف های تیم هستم و به همین دلیل هنوز از تیم رضایت کامل را ندارم و باید با کار بیشتر، بهبود پیدا کنیم."

"در 5 دیداری که در زمان من با رم بازی کردیم، فقط 1 بار ضعف زیادی داشتیم. رم تیم قدرتمند تری است و به خوبی تقویت شده با بازیکنانی شبیه ایتوربه که غیر قابل پیش بینی هستند. هدف تیم؟ من همیشه به دنبال بهبود و پیشرفت هستم. قرعه کشی لیگ اروپا؟ ما سرگروه هستیم ولی باید ببین درون میدان مسابقه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. روسی؟ من نمی دانم او چه زمانی باز خواهد گشت. من فقط برای او به دلیل مصدومیتش واقعا متاسفم. امسال تیمی را شاهد خواهید بود که سعی می کند شخصیت بالاتری را از بازیکنان به نمایش بگذارد."

"گومز؟ او رشد بسیار خوبی داشته ولی من هنوز هم از او انتظار بیشتری دارم. باباکار؟ من واقعا از او خوشم می آید، البته کمی مشکل تمرکز دارد ولی می تواند پیشرفت کند. پیزارو؟ او همیشه در وضعیت خوبی قرار دارد و حتی اگر در شرایط بازی کردن هم قرار نداشته باشد من به او اعتماد می کنم. لاتزاری؟ او شخصیت و ویژگی هایی دارد که کار ما را راحت تر می کند. مارین؟ من خیلی کم او را دیده ام و هنوز با توپ تمرین نکرده است و باید او را وقتی که با سایرین تمرین می کند، ببینم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :