اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 31 آگوست) ؛ توقف مذاکرات با فرناندو، تلاش برای یک مدافع راست، خرید بادلی و باداگور

1911 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 31 آگوست) ؛ توقف مذاکرات با فرناندو، تلاش برای یک مدافع راست، خرید بادلی و باداگور 1393/06/09 اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 31 آگوست) ؛ توقف مذاکرات با فرناندو، تلاش برای یک مدافع راست، خرید بادلی و باداگور اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 31 آگوست) ؛ توقف مذاکرات با فرناندو، تلاش برای یک مدافع راست، خرید بادلی و باداگور
اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 31 آگوست) ؛ توقف مذاکرات با فرناندو، تلاش برای یک مدافع راست، خرید بادلی و باداگور

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 31 آگوست) ؛ توقف مذاکرات با فرناندو، تلاش برای یک مدافع راست، خرید بادلی و باداگور

شکست ویولا از رم بازتاب گسترده ای در رسانه های فوتبالی ایتالیا داشت و ضمن بررسی نقاط ضعف، عملکرد خوب فیورنتینا در نیمه دوم نیز از نگاه تحلیل گران دور نمانده است. اما امروز اتفاقات زیادی مربوط به باشگاه رخ داد. پس از اینکه خرید فرناندو به طور کامل منتفی شد، باشگاه به سرعت از خرید میلان بادلی خبر داده و مهره خود برای خط میانی را جذب کرد. باداگور مدافع جوان کروات نیز برای تیم جوانان خریداری شد و تلاش ها همچنان برای خرید یاسمین کورتیچ ادامه دارد. البته باشگاه در 1 روز باقی مانده از تابستان تلاش می کند تا یک مدافع راست را برای مونتلا و هواداران به ارمغان بیاورد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


22- تیم های آتالانتا و تورینو برای جذب یاسمین کورتیچ فشار زیادی وارد کرده و قصد دارند این بازیکن را در روز آخر تابستان به خدمت بگیرند.

21- نناد تومویچ به اردوی تیم ملی صربستان دعوت شد. متیا ناستازیچ و آدم لیاییچ دو ستاره جوان سابق فیورنتینا نیز در لیست دعوت شدگان حضور دارند.

20- 2 روز استراحت برای بازیکنان تیم فیورنتینا در نظر گرفته شده و سپس بازیکنان ملی پوش به اردوی تیم های ملی خود اضافه خواهند شد.

19- السیو چرچی ستاره سابق تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی با تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا قرارداد امضا کرد.

18- تیم ساسولو با خرید آندره آ کونسیلی از آتالانتا، به علاقه خود برای جذب چیپرین تاتاروزانو از فیورنتینا پایان داد. ولادا آوراموف سنگربان سابق ویولا نیز به تیم آتالانتا ملحق شد.

17- مذاکرات برای خرید فرناندو هافبک برزیلی تیم شاختار متوقف شد. مدیر برنامه این بازیکن صحبت ها را تایید کرده و هرگونه مذاکره دیگر به زمستان موکول شده است.

16- نیمکت نشینی آلبرتو آکوییلانی در بازی مقابل رم باعث شده تا بار دیگر شایعات مبنی بر خروج این بازیکن از فلورانس قوت بگیرد.

15- جان گیدتی مهاجم تیم منچستر سیتی در لیست خرید باشگاه قرار گرفته است. این بازیکن 22 ساله فصل پیش نیز مورد توجه ویولا قرار داشت.

14- میکا ریچاردز، جولیو دوناتی و عبدالله کونکو سه گزینه اصلی برای خرید در سمت راست خط دفاعی هستند. ضمن اینکه مودیبو دیاکیته نیز در لیست خرید وجود دارد.

13- در بخش خروجی های باشگاه، منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو همچنان به دنبال تیمی جدید می باشد ولی شاید آندره آ لاتزاری بتواند برای حداقل یک نیم فصل دیگر نیز در فلورانس بماند.

12- تیم فیورنتینا بار دیگر برای جذب جولیو دوناتی با تیم لورکوزن وارد مذاکره شده ولی این باشگاه آلمانی به هیچ عنوان قصد فروش ستاره جوان خود را ندارد.

11- یاسمین کورتیچ یک گزینه در دسترس برای ویولا به شمار می رود که در صورت عدم دست یابی به فرناندو و استامبولی، می توان او را خریداری کرد.

10- تیم فیورنتینا همچنان در تلاش است تا برای خرید فرناندو با تیم شاختار به توافق برسد. در حالی که مربی شاختار نیز چراغ سبز خود برای فروش این بازیکن را نشان داده، اما هنوز دو طرف به توافق مالی نرسیده اند.

9- توتو اسپورت از تیم رم به عنوان یک تابو برای وینچنزو مونتلا نام برده است. 6 شکست در مدت زمان هدایت ویولا، کارنامه مناسبی برای مهاجم سابق رم نخواهد بود.

8- "شروع فصل با شکست" تیتر امروز کوریره فیورنتینو بود. ضمن اینکه این روزنامه به درخواست مونتلا برای تقویت تیم نیز اشاره ای داشته است.

7- لا نازیونه نیز به تصمیم نادرست مونتلا در بازی دادن به بریلانته جوان در برابر رقیب قدرتمندی چون رم و موقعیت های از دست رفته ویولا اشاره کرده است.

6- گاتزتا به تحلیل دیدار شب گذشته پرداخته و از آن به دو نیمه متفاوت یاد کرده است. عملکرد ضعیف در نیمه اول و واکنش خوب در نیمه دوم مواردی بودند که در این گزارش به آنها اشاره شده است.

5- اسامی بازیکنان تیم ملی ایتالیا برای دیدار با تیم های هلند و نروژ از سوی آنتونیو کونته اعلام شد. در این بین مانوئل پاسکوال نیز به عنوان تنها نماینده ویولا حضور دارد.

4- نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا: "فقط در گلزنی ناکام و بدشانس بودیم. پیروزی می توانست بسیار مهم باشد ولی حالا باید به بازی های بعدی فکر کرده و روحیه خود را حفظ کنیم."

3- مصاحبه مارکوس آلونسو: "فکر می کنم بازی خوبی بود و واکنش خوبی نشان دادیم ولی حیف شد که موقعیت هایی را از دست دادیم. امسال مربی به من اعتماد به نفس داده و من می خواهم عملکرد بهتری داشته باشم. حالا به بازی با جنوا فکر می کنیم."

2- رودی گارسیا مربی تیم رم پس از بازی مقابل ویولا: "بازی خوبی را مقابل تیم قدرتمند فیورنتینا انجام دادیم و خوش شانس بودیم که ده سانکتیس را در این بازی داشتیم."

1- صحبت های خوان کوادرادو در مورد ماندن در فلورانس: "من با اشتیاق و انگیزه ای عالی در فلورانس ماندم و به طور قطع من و هم تیمی هایم می توانیم "فیوره" را به جایی بالاتر از همیشه برسانیم، فورزا ویولا."
 

نظر و نقد های کاربران
997dash ali
1393/06/09 - 20:36

تیم واقعا عدم وجود یک هافبک دفاعی موثر رو توی این بازی نشون داد.....
باید یک بازی کن تخریبی بخرند ....
ولی خب این دیگه گذشته و باس به آینده فکر کرد....
فورزا ویولا ...
توی بازی بعد کوادرادو هم هست.....
به امید قهرمانی توی یکی از سه جام نشستیم.....
تیم خوبی داریم و حریف سرسختی برای هر تیمی....
دیشب شب مونتلا نبود.....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :