اخبار :: اخبار روزانه تابستان

پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی ؛ رسمی: ریچاردز و کورتیچ در فلورانس، خروج رونکالیا، بلک و کاپتزی

1913 شماره اطلاع نامه : پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی ؛ رسمی: ریچاردز و کورتیچ در فلورانس، خروج رونکالیا، بلک و کاپتزی 1393/06/10 پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی ؛ رسمی: ریچاردز و کورتیچ در فلورانس، خروج رونکالیا، بلک و کاپتزی اخبار روزانه تابستان :: اخبار پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی ؛ رسمی: ریچاردز و کورتیچ در فلورانس، خروج رونکالیا، بلک و کاپتزی
پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی ؛ رسمی: ریچاردز و کورتیچ در فلورانس، خروج رونکالیا، بلک و کاپتزی

پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی ؛ رسمی: ریچاردز و کورتیچ در فلورانس، خروج رونکالیا، بلک و کاپتزی

در روز پایانی تابستان خبر های بسیار زیادی منتشر شد و در نهایت میکا ریچاردز و یاسمین کورتیچ به فیورنتینا ملحق شدند. در قسمت خروجی های باشگاه نیز استیو بلک و لئوناردو کاپتزی راهی سری بی شدند و فاکوندو رونکالیا نیز به تیم جنوا ملحق شد. اما میلان بادلی و باگادور نیز امروز به فلورانس رسیده و تست های پزشکی خود را انجام دادند. در روز پایانی صحبت هایی هم از احتمال خرید کاسانو و فروش پاسکوال به میلان مطرح شد که در نهایت چنین اتفاقاتی رخ نداد. با این حال الحمداوی، یاکوونکو و لاتزاری هنوز به فروش نرسیده و احتمال ماندن آنها در فلورانس افزایش پیدا کرد. امروز همچنین وضعیت روسی نیز معلوم شد و با وجود نیاز این بازیکن به جراحی مجدد، باشگاه تصمیم گرفت خریدی در خط حمله نداشته باشد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


44- استیو لئو بلک مهاجم تیم فیورنتینا که در ابتدای تابستان به فلورانس آمده بود، با انتقالی قرضی و رسمی راهی تیم کروتونه در سری بی شد.

43- باشگاه ویارئال اسپانیا پس از منتشر شدن خبر مصدومیت روسی، با بازیکن سابق خود همدردی کرده است: "جوزپه روسی می داند که ما همیشه و از صمیم قلب در کنار او هستیم. خانواده زرد آرزوی بهبودی هر چه سریع تر تو را دارد."

42- تیم جنوا نیز در نهایت خبر رسمی خرید فاکوندو رونکالیا را اعلام کرد تا این مدافع آرژانتینی برای 1 سال به طور قرضی در لوییجی فراریس توپ بزند.

41- باشگاه فیورنتینا خبر رسمی انتقال میکا ریچاردز را نیز اعلام کرد. این بازیکن به طور قرضی و 1 ساله راهی فلورانس شده و در پایان فصل در مورد آینده وی تصمیم گیری خواهد شد.

40- به نظر می رسد هیچ پیشنهادی برای خرید منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو به تیم فیورنتینا ارائه نشده است. این در حالی است که پنجره تابستانی نقل و انتقالات فقط تا پایان روز دوشنبه ادامه دارد.

39- میکله فوساتی بازیکن سابق تیم جوانان فیورنتینا پس از بازگشت به فلورانس در تابستان امسال، قرارداد خود را امروز با ویولا فسخ کرد تا به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود.

38- دیتمار بیرسدورف مدیر ورزشی تیم هامبورگ: "مذاکرات خیلی سریع انجام شد و ما در نهایت تصمیم گرفتیم میلان بادلی را به تیم فیورنتینا بفروشیم. برای او در ایتالیا آرزوی موفقیت می کنیم."

37- رسانه ها اعلام کرده اند که مانوئل پاسکوال توجهی به پیشنهاد تیم میلان نداشته و قصد ماندن در تیم مونتلا را دارد.

36- بنیامین استامبولی بازیکنی که برای مدت زیادی مد نظر ویولا قرار داشت، امروز به طور رسمی راهی تیم تاتنهام انگلیس شد.

35- باشگاه فیورنتینا تصمیم گیری در مورد پیشنهاد تیم میلان را به عهده مانوئل پاسکوال گذاشته است. این بازیکن می تواند راهی میلان شود یا اینکه برای دهمین فصل در فلورانس بماند.

34- توتو مرکاتو وب عنوان کرده که هفته آینده اولین ملاقات برای تمدید قرارداد خوان کوادرادو انجام خواهد شد.

33- تیم کروتونه از خرید قرضی استیو لئو بلک از تیم فیورنتینا خبر داده است. این بازیکن می تواند برای کسب تجربه بیشتر راهی سری بی شود.

32- به نظر می رسد در معامله انجام شده بین تیم های فیورنتینا و ساسولو، غیر از یاسمین کورتیچ یک بازیکن دیگر نیز وجود دارد. مارکو بوناویتا 16 ساله نیز راهی فلورانس خواهد شد.

31- باشگاه فیورنتینا سرانجام به طور رسمی از خرید یاسمین کورتیچ خبر داد. این بازیکن 25 ساله برای 1 فصل به طور قرضی در فلورانس خواهد بود و سپس می تواند با 5 میلیون از سوی ویولا خریداری شود.

30- اسپورت مدیا ست امروز شایعاتی در مورد علاقه میلان به پاسکوال منتشر کرد که با واکنش گاستونه ریتزاتو مدیر برنامه وی روبرو شده است: "هیچ چیزی در این مورد نمی دانم و همه شایعات منتشر شده بی اساس و نادرست می باشد."

29- لئوناردو کاپتزی هافبک تیم جوانان فیورنتینا به طور رسمی راهی تیم وارزه شد. این بازیکن آینده دار فصل بعد را به طور قرضی در این تیم سپری خواهد کرد.

28- پیترو لئوناردی مدیر ورزشی تیم پارما تمامی صحبت ها در مورد علاقه ویولا نسبت به جذب آنتونیو کاسانو را تکذیب کرده است.

27- احتمال می رود پس از انتقال یاسمین کورتیچ به فیورنتینا، باشگاه پرونده خرید های خود را بسته و فقط به فکر فروش الحمداوی، یاکوونکو و لاتزاری باشد.

26- با وجود اینکه فیورنتینا موفق به خرید میکا ریچاردز شده اما هنوز شایعاتی در مورد انتقال عبدالله کونکو به فلورانس نیز مطرح می باشد.

25- مودیبو دیاکیته سرانجام به طور رسمی قرارداد خود با تیم ساندرلند را فسخ کرد و حالا می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. ویولا نیز یکی از مشتری های این بازیکن می باشد.

24- رسانه های انگلیسی انتقال میکا ریچاردز به فیورنتینا را تصمیم درستی از سوی این بازیکن دانسته و اعلام کردند او حالا فرصت بازگشت مجدد به ترکیب تیم ملی انگلیس را نیز دارد.

23- رادیو بلو امروز در خبری عجیب از احتمال پیوستن آنتونیو کاسانو به فیورنتینا صحبت کرده است. البته تقریبا در 3 سال گذشته همیشه این خبر در اطراف باشگاه مطرح شده ولی هرگز این انتقال رخ نداده است. باشگاه نیز هنوز واکنشی به این شایعه نشان نداده و باید منتظر خبر های بیشتر در این مورد باشیم.

22- دانیله پراده و ادواردو ماچیا دیروز و امروز 4 خرید را برای فیورنتینا انجام دادند و به نظر می رسد کار آنها برای تقویت تیم به اتمام رسیده باشد. البته هنوز بحث بازیکنان مازاد تیم مطرح است که باشگاه در حال کار بر روی آنها می باشد.

21- مدیر برنامه بنیامین استامبولی: "اینکه استامبولی با فیورنتینا امضا نکرد، تصمیم خود بازیکن بود. کسی در این مورد مقصر نیست و انتخاب اول بنیامین حضور در لیگ برتر انگلیس بود. فکر می کنم اشتباه اصلی از جانب فیورنتینا بود که حدود 2 هفته زمان را از دست داد و نتوانست با سران مونت پلیه به توافق برسد."

20- صحبت های یاسمین کورتیچ: "این مشخص است که پیوستن به فیورنتینا جهشی بزرگ در زندگی ورزشی من خواهد بود. البته کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم دارم ولی من آماده جنگیدن هستم. به سختی تلاش می کنم تا اعتماد مربی را جلب کنم. تیم لیدز هم به طور جدی من را می خواست ولی من نتوانستم به پیشنهاد فیورنتینا پاسخ منفی بدهم و از این بابت خوشحالم."

19- گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده توافقات برای انتقال قرضی یاسمین کورتیچ به فلورانس انجام شده است. فیورنتینا حق خرید 5 میلیونی این بازیکن را نیز در اختیار خواهد گرفت.

18- آنتونیو کونته اعلام کرده بازیکنان خارجی زیادی در فوتبال ایتالیا حضور دارند: "در سری آ بازیکنان خارجی بسیار زیادی حضور دارند. تیم فیورنتینا روز شنبه هیچ بازیکن ایتالیایی را در ترکیب اصلی خود نداشت و این یک زنگ خطر برای ماست که باید روی آن فکر کنیم."

17- خبر های رسیده از ایتالیا نشان می دهد که ویولا در آستانه جذب چهارمین خرید خود در دو روز گذشته می باشد و یاسمین کورتیچ می تواند با انتقالی قرضی راهی فلورانس شود.

16- مانوئل پاسکوال امروز اولین جلسه تمرینی خود را در اردوی تیم ملی ایتالیا برگزار کرد. این اولین تمرین آتزوری از زمان حضور آنتونیو کونته می باشد.

15- ریکاردو باداگور مدافع جدید تیم فیورنتینا امروز وارد فلورانس شد تا همانند بادلی و ریچاردز، تست های پزشکی خود را انجام دهد.

14- فاکوندو رونکالیا مدافع آرژانتینی ویولا با هواداران خداحافظی کرد: "من دو سال فوق العاده را اینجا سپری کردم ولی نمی دانم این وداع همیشگی باشد یا خیر. خانواده من روز های خوبی را در فلورانس داشتند و از ترک این شهر ناراحت هستم. در هفته بعدی با جنوا به فلورانس باز می گردم ولی در میدان تمام تلاشم را برای تیم جدیدم به کار خواهم گرفت."

13- میکا ریچاردز مدافع 26 ساله تیم منچستر سیتی امروز ناگهان وارد شهر فلورانس شد تا مراحل آخر انتقال خود به تیم فیورنتینا را انجام دهد. خبر رسمی انتقال این بازیکن که در سمت راست خط دفاعی ویولا توپ خواهد زد، به زودی اعلام می شود.

12- آتالانتا از شانس بیشتری برای خرید یاسمین کورتیچ برخوردار است. با این حال فیورنتینا آخرین تلاش های خود را نیز انجام خواهد داد.

11- خرید بازیکنان جدید و مشخص شدن وضعیت پپیتو روسی دو موضوع اساسی امروز باشگاه می باشد. پراده و ماچیا منتظر  گزارش کادر پزشکی تیم هستند تا در صورت نیاز، برای خرید یک مهاجم اقدام کنند.

10- میلان بادلی امروز صبح به فلورانس رسید تا تست های پزشکی خود را انجام دهد. این بازیکن سپس قرارداد 4 ساله خود را امضا خواهد کرد.

9- از انگلیس خبر رسیده که فیورنتینا از دو رقیب خود یعنی ساندرلند و اورتون برای خرید میکا ریچاردز پیشی گرفته و در آستانه جذب این بازیکن قرار دارد. تنها مشکل دستمزد این بازیکن است که باشگاه در حال کار بر روی آن می باشد.

8- گاتزتا نیز امروز از کورتیچ، دوناتی و کونکو از آخرین اهداف ویولا برای خرید در تابستان نام برده است.

7- شایعات رسیده از فلورانس نشان می دهد که سران باشگاه فقط در صورتی برای روسی جانشین خریداری می کنند که این بازیکن نیاز به جراحی داشته و طولانی مدت دور از میادین باشد.

6- باشگاه فیورنتینا تلاش می کند تا امروز به هر شکلی که شده منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو را به فروش برساند. احتمال ماندن آندره آ لاتزاری همچنان وجود دارد.

5- توتو اسپورت اعلام کرده که احتمال انتقال قرضی عبدالله کونکو به فیورنتینا بسیار زیاد است. این مداقع 30 ساله می تواند با 1 میلیون راهی فلورانس شود.

4- کوریره فیورنتینو پس از خرید میلان بادلی با تیتر "خرید های جدید از راه رسیدند" به استقبال این بازیکن کروات و هم وطنش باگادور رفته است.

3- امروز معاینات جدیدی روی پای مصدوم جوزپه روسی انجام خواهد گرفت و به احتمال بسیار زیاد وضعیت نهایی این بازیکن مشخص می شود. لا نازیونه اعلام کرده که پپیتو حداقل 2 ماه دور از میادین خواهد بود.

2- میکا ریچاردز مدافع راست انگلیسی اولویت اول ویولا برای خرید در خط دفاعی می باشد ولی همچنان کونکو و دوناتی نیز در لیست خرید حضور دارند.

1- گاتزتا امروز گزارش داده که مبلغ خرید میلان بادلی 5 میلیون یورو بوده است. ضمن اینکه این بازیکن قرارداید 4 ساله با دستمزد 1 میلیونی امضا خواهد کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
998dash ali
1393/06/10 - 15:56

چه خبرست.....یک دفعه خالی خالی....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :