اخبار :: اخبار باشگاه

دوری 5 ماهه روسی از میادین

1923 شماره اطلاع نامه : دوری 5 ماهه روسی از میادین 1393/06/15 دوری 5 ماهه روسی از میادین اخبار باشگاه :: اخبار دوری 5 ماهه روسی از میادین
دوری 5 ماهه روسی از میادین

دوری 5 ماهه روسی از میادین

جوزپه روسی مهاجم مصدوم تیم فیورنتینا امروز در امریکا تحت عمل جراخی قرار گرفته و طبق اعلام رسمی باشگاه برای مدتی در حدود 4 تا 5 ماه قادر به همراهی بنفش پوشان نخواهد بود.

امشب مطابق برنامه از پیش تعیین شده، جوزپه روسی که از چند روز پیش در امریکا حضور داشت، توسط دکتر سینگلتون تحت جراحی قرار گرفت. آزمایشات نشان داده که رباط صلیبی روسی که پیش از این جراحی شده بود، از استقامت خوبی برخوردار است اما قسمت تازه جراحی شده در زانو دارای بخیه می باشد.

بدین ترتیب این بازیکن یک هفته در کولورادو خواهد ماند و سپس راهی نیویورک می شود تا تمرینات فیزیوتراپی خود را انجام دهد. روسی پس از آن  به فلورانس باز خواهد گشت تا ادامه درمان در کنار تیم انجام شود. باشگاه نیز به طور رسمی اعلام کرده که دوره ریکاوری و درمان روسی چیزی در حدود 4 تا 5 ماه به طول خواهد انجامید.
 

نظر و نقد های کاربران
1002dash ali
1393/06/15 - 22:53

واقعا حیف شده که مصدومیت روسی بلا شده.....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :