اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 شهریور)

1924 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 شهریور) 1393/06/15 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 شهریور)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

بازتاب گسترده مصدومیت روسی و حمایت اهالی فوتبال از پپیتو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

29- گونزالو رودریگز و بورخا والرو دو یار همیشگی پیتو روسی نیز مانند سایر اهالی فوتبال به حمایت از روسی پرداخته و مطالبی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند.

28- جیجی بوفون سنگربان تیم ملی ایتالیا: "من رابطه بسیار صمیمانه ای با روسی دارم. وقتی که به تیم ملی دعوت نشد سریعا از او حمایت کردم ولی او قیافه واقعا ناراحتی داشت. او حالا باید در بهترین شرایط ریکاوری شود و به ما برای قهرمانی در جام ملت های اروپا کمک کند."

27- لئندرو کستن مدافع تیم رم نیز به حمایت از روسی پرداخته است: "من به لحاظ شخصی روسی را نمی شناسم ولی از او در این مصدومیت حمایت خواهم کرد. امیدوارم هرچه سریع تر به فوتبال بازگردد."

26- صحبت های فدریکو برناردسکی: "روسی بازیکن بسیار بزرگی است که در تمرینات نیز به من زیاد کمک می کرد و امیدوارم خیلی زود برگردد. نبود او جای بیشتری را در اختیار من قرار نمی دهد چون من همچنان باید هر هفته به تمرین و تلاش بیشتر بپردازم و منتظر تصمیم مربی باشم. امیدوارم تا حد امکان بازی کرده و نمایشی داشته باشم که بتوانم به تیم ملی نیز دعوت شوم."

25- الساندرو متری مهاجم فصل پیش تیم فیورنتینا نیز همانند فاکوندو رونکالیا می تواند در ترکیب تیمش جنوا در دیدار هفته آینده در برابر ویولا به میدان برود.

24- داریو ناردلا شهردار فلورانس در مورد ورزشگاه جدید گفت: "تغییرات زیادی نسبت به گذشته ایجاد شده و ما یک ماه پیش در مورد ساخت ورزشگاه جدید صحبت کردیم. با شروع سال 2015 می توان پروژه ای اجرایی برای ساخت این ورزشگاه آغاز کرده و کار های اولیه را انجام دهیم."

23- فلیپه فلورس یکی از بازیکنان تیم کولو کولو شیلی: "بازگشت ماتی به اینجا می تواند فوق العاده باشد. قهرمانی در لیبرتادورس آرزوی ماست و حضور بازیکنانی مثل ماتی فرناندز باعث افزایش قدرت تیم ما خواهد شد."

22- یواخیم لو مربی تیم ملی آلمان بار دیگر صحبت هایی در مورد اعتراضات اخیر هواداران نسبت به ماریو گومز بیان کرده است: "من از هواداران انتظار دارم که برخورد خوبی با تمامی بازیکنان داشته باشند. ماریو گومز کار های فوق العاده ای را برای فوتبال آلمان انجام داده است."

21- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز از کشور سوییس به ایتالیا بازگشتند و طبق نظر کادر فنی، فردا را استراحت خواهند کرد. تمرینات تیم جهت آماده سازی برای دیدار با جنوا از روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

20- منیر الحمداوی که به بازیکنی خارج از برنامه های ویولا برای فصل آینده تبدیل شده بود، حالا با مصدومیت روسی می تواند در فلورانس ماندگار شود. او شماره 77 را برای خود انتخاب کرده است.

19- موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود بار دیگر به سراغ خوان کوادرادو رفته و اعلام کرده فیورنتینا در تابستان پیشنهادی 35 میلیونی را برای این بازیکن رد کرده است. ویولا خواهان 45 میلیون برای ستاره خود بوده است.

18- از آرژانتین خبر رسیده که تیم فیورنتینا برای خرید لوکاس رومرو ستاره 20 ساله تیم ولزسارسفیلد ابراز علاقه کرده است. البته هنوز صحت این خبر تایید نشده است.

17- ماریو گومز نیز مانند دیگران به حمایت از روسی پرداخته و در صفحه اجتماعی مطلبی را در مورد هم بازی خود منتشر کرده است.

16- خوان کوادرادو در شکست شب گذشته تیم ملی کلمبیا در برابر برزیل نمایش ضعیفی از خود ارائه کرده و با دریافت دو کارت زرد نیز از بازی اخراج شد.

15- دانیلو گالیناری ستاره دنیای بسکتبال، ضمن حمایت از پپیتو روسی به انتقاد از پروفسور ریچارد استیدمن، پزشک معالج روسی در جراحی های قبلی پرداخته و عنوان کرده او دلیل اصلی مشکل بازیکنانی نظیر روسی می باشد.

14- لیست مهاجمان آزادی که باشگاه هنوز فرصت خرید آنها را تا پایان ماه جاری میلادی برای جانشینی پپیتو دارد، بدین ترتیب می باشد: نیلمار، میلان باروس، هوگو آلمیدا، جرمین پنانت، جوناس، اینوسنت امگارا و میلان یووانویچ. البته رونالدینیو نیز در این لیست حضور داشت که به نظر می رسد با تیمی از مکزیک به توافق رسیده است. فرصت خرید بازیکنان آزاد تا پایان ماه سپتامبر ادامه دارد.

13- کوریره فیورنتینو اعلام کرده روسی نباید برای بازگشت به فوتبال عجله داشته باشد تا این مصدومیت به طور کامل برطرف شود. ضمن اینکه زندگی ورزشی پپیتو نیز در خطر نخواهد بود.

12- لا نازیونه معتقد است دوران ریکاوری روسی 4 تا 5 ماه به طور خواهد انجامید ولی این بازیکن در ماه ششم شرایط حضور در میادین را پیدا خواهد کرد.

11- پیام ماریو کونینی به روسی: "روسی هویت باشگاه ماست. من فکر می کنم با سرسختی و صلابتی که او دارد، این بار نیز مانند همیشه می تواند از پس مصدومیت خود برآمده و با قدرت به فوتبال باز گردد. البته این کار کمی زمان می برد."

10- پیام ساندرو منکوچی به روسی: "جوزپه لیاقت بازگشت به میادین در اولین فرصت ممکن را دارد و ما نیز به آن امیدوار هستیم."

9- پیام دانیله پراده به روسی: "روسی فقط یک قهرمان در میدان مسابقه نیست، او قدرت ذهنی و روحی فوق العاده ای دارد که می تواند شما را نسبت به ریکاوری خودش خوش بین کند."

8- خبر مصدومیت روسی بازتاب گسترده ای در محافل ورزشی ایتالیا داشته و تقریبا تمامی روزنامه ها و سایت ها در مورد آن مطلب نوشته اند.

7- یک گل فوق العاده زیبا و یک اشتباه تاثیر گذار دو روی متفاوت بازی میلان بادلی در دیدار شب گذشته بودند. با این حال او در کنار سایر خرید های تیم یعنی ریچاردز، باداگور و باسانتا نمایش خوبی داشتند. ضمن اینکه الحمداوی و یاکوونکو هم بازی قابل قبولی داشتند.

6- روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با تیتر "نمایشنامه غم انگیز روسی" از مصدومیت این بازیکن خبر داده است. پپیتو از سال 2007 تا امروز 5 مصدومیت جدی با 4 جراحی را پشت سر گذاشته و حالا نیز باید تا سال 2015 برای حضور مجدد در میادین صبر کند.

5- صحبت های میکا ریچاردز: "حس خوبی از این بازی داشتم و فکر می کردم در خانه هستم. من فوتبال ایتالیا را دوست دارم. پیشنهاد های خوبی از انگلیس داشتم ولی پروژه ویولا و هواداران عالی من را مجذوب خود کردند. باشگاه من را متقاعد کرد که به اینجا بیایم که بازیکنان بزرگی چون استفان ساویچ، هم بازی قدیمی من در سیتی نیز در تیم حضور دارند."

4- تیم زیر 21 ساله های ایتالیا شب گذشته با نتیجه 3-2 در برابر صربستان به پیروزی رسید که فدریکو برناردسکی در 30 دقیقه پایانی مسابقه وارد میدان شده و نمایش خوبی هم داشت.

3- خبر مصدومیت طولانی مدت جوزپه روسی باعث شده تا شایعاتی در مورد بازگشت ویولا به بازار نقل و انتقالات منتشر شود. اما بازی نسبتا خوب منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو در مقابل لوگانو، شاید نظر مونتلا را تغییر داده و از همین دو بازیکن در تیم خود بهره ببرد.

2- صحبت های بورخا والرو: "ما عمیقا ناراحت هستیم، چون پپیتو خارج از بحث فوتبالی، یک مرد کامل برای تیم ما بود. امیدوارم خیلی زود او را در میادین ببینیم. من هرجا که مربی بخواهد بازی می کنم. امیدوارم مانند نیمه دوم دیدار با رم به کار خود ادامه دهیم، سپس نتایج خواهند آمد. هدف ما این است که تمام تیم ها را به زحمت انداخته و تا هرجا که امکان پذیر است بالا برویم."

1- صحبت های گونزالو رودریگز پس از بازی با لوگانو: "باید اعلام کنم تمامی ما در کنار روسی خواهیم بود. تمام مردم شهر نیز باید نزدیک به او باشند. بادلی گل فوق العاده ای را به ثمر رساند و نشان داد بازیکن خوبی است ولی توانایی های پیزارو را می دانیم. با این حال حضور بادلی مهم خواهد بود. در بازی با جنوا می خواهیم در مقابل هواداران، پیروز های خودمان را شروع کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :