اخبار :: اخبار باشگاه

بدون روسی هم به لیگ قهرمانان فکر می کنیم

1928 شماره اطلاع نامه : بدون روسی هم به لیگ قهرمانان فکر می کنیم 1393/06/17 بدون روسی هم به لیگ قهرمانان فکر می کنیم اخبار باشگاه :: اخبار بدون روسی هم به لیگ قهرمانان فکر می کنیم
بدون روسی هم به لیگ قهرمانان فکر می کنیم

بدون روسی هم به لیگ قهرمانان فکر می کنیم

بورخا والرو ستاره اسپانیایی ویولا معتقد است تیمش در این فصل برای رسیدن به لیگ قهرمانان تلاش خواهد کرد و پس از مصدومیت روسی نیاز به تغییر در روش بازی تیم دارند.

شب گذشته و در جریان مراسمی که در سطح شهر برگزار شده بود، داریو ناردلا شهردار فلورانس جایزه "Torrino d'Oro" را به بورخا والرو اهدا کرد. این مراسم هر ساله در فلورانس برگزار می شود و این جایزه به یکی از افراد حاضر در شهر فلورانس اهدا می شود.

این چهاردهمین دوره این جشنواره بوده و سال گذشته نیز مونتلا برنده آن شده بود. چکی گوره، آنتونیونی، باتیستوتا، پراندلی، کوروینو، سبا فری، مونتولیوو، یووتیچ و پاسکوال نیز سابقه برنده شدن این جایزه را دارند. در این مراسم تمامی افراد سرشناس شهر فلورانس از جمله بازیگران، خوانندگان و اهالی فوتبال حضور داشتند و پس از آن والرو صحبت های کوتاهی را نیز انجام داد:

"برای کسب این جایزه احساس غرور می کنم، مخصوصا اینکه من یک فلورانسی نیستم ولی این جایزه به من تعلق گرفته است. هدف ویولا در این فصل؟ صعود به لیگ قهرمانان هدف بسیار زیبایی است که می توانیم به آن برسیم ولی واقعا کار سختی را داریم. این کار سال به سال سخت تر می شود ولی با این حال ما آماده رقابت برای آن هستیم. روسی؟ همه ما از او حمایت خواهیم کرد. او یک پدیده است و فیورنتینا مجبور است در نبود او تغییراتی را در تیم خود ایجاد کند. ما می خواهیم بهترین نمایش خود را در میدان داشته باشیم، حتی اگر بازیکنی شبیه روسی در میدان نباشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :