اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در فلورانس رویای کودکی میلان بادلی

1929 شماره اطلاع نامه : حضور در فلورانس رویای کودکی میلان بادلی 1393/06/18 حضور در فلورانس رویای کودکی میلان بادلی اخبار باشگاه :: اخبار حضور در فلورانس رویای کودکی میلان بادلی
حضور در فلورانس رویای کودکی میلان بادلی

حضور در فلورانس رویای کودکی میلان بادلی

میلان بادلی هافبک کروات جدید تیم فیورنتینا مدعی شده از دوران کودکی رویای حضور در فلورانس را داشته ولی نمی توان او را با ستاره ای مثل دیوید پیزارو مقایسه کرد.

امروز مراسم معارفه میلان بادلی هافبک سابق تیم هامبورگ در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس برگزار شد و این بازیکن اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را انجام داد. بادلی که با مبلغ 5 میلیون از هامبورگ جدا شده و به فیورنتینا پیوسته، از رویای کودکی خود سخن گفته است:

"برای من این بسیار مهم و باعث افتخار است که در این تیم باشم. از کودکی همیشه رویای حضور در فلورانس را داشتم و در کرواسی که بودم تیم های ایتالیایی را دنبال می کردم. فیورنتینا همیشه تیم مورد توجه من بوده است و حالا امیدوارم به هم تیمی های جدیدم کمک کنم تا به پیروزی برسیم. من در مرکز خط میانی بازی می کنم و هم به کار های دفاعی و هم به کار های تهاجمی علاقه دارم. نمی دانم از چه زمانی مذاکرات برای انتقال من شروع شد و حتی نمی دانم چه تیم دیگری خواهان من بوده است. من فقط می خواهم بهترین نمایش خودم را در زمین ارائه کنم."

"بازی با لوگانو؟ مطمئن نیستم که همیشه توانایی به ثمر رساندن گل هایی شبیه به گل در آن بازی را داشته باشم اما باز هم تلاش خواهم کرد. به دلیل اینکه همیشه در قسمت عقب زمین بازی می کنم، گل های کمی به ثمر رسانده ام. شماره 5؟ من به شماره های 8، 14 و 16 علاقه دارم ولی شماره 5 خالی بود و من آن را انتخاب کردم. دیوید پیزارو؟ سخت است که من با بازیکنی مثل پیزارو مقایسه شوم. او بازیکنی بسیار مهم است که سال ها فوتبال بازی کرده و می خواهم از بازی کردن در کنار او چیز های بسیاری را یاد بگیرم. فکر می کنم مشکلی برای بازی کردن همزمان ما نیز وجود نداشته باشد و باعث افتخار من خواهد بود."

"دوران حضور در هامبورگ؟ 2 سال حضور در هامبورگ کاملا متقاوت بودند. سال اول عالی بود، سپس تغییرات فراوانی در تیم ایجاد شد و فرصت کمتری در اختیار من قرار گرفت. سپس پیشنهاد فیورنتینا رسید و من نتوانستم به آن پاسخ منفی بدهم. فلورانس؟ 2 سال پیش به مدت 2 روز برای تعطیلات به این شهر آمدم ولی هنوز چیز زیادی از آن نمی دانم. من فقط هتل های این شهر را دیده ام. بازیکنان یوگوسلاوی سابق؟ این یک مزیت برای من می باشد که می توانم ارتباط کلامی بهتری با بازیکنان برقرار کنم و امیدوارم به زودی ایتالیایی را نیز یاد بگیرم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :