اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 شهریور)

1934 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 شهریور) 1393/06/21 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 شهریور)

تعداد خبر ها تا این لحظه: 15

ملاقات برای کوادرادو برگزار نمی شود ؛ ادامه تمرینات برای بازی با جنوا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- پپیتو روسی در صفحه اجتماعی خود با انتشار یک مطلب نشان داد که از روحیه خوبی در منطقه ویل کولورادو برخوردار است.

16- ماریو کونینی رییس باشگاه فیورنتینا امروز در حالی که وارد دفتر باشگاه می شد، به خبرنگاران حاضر در محل اعلام کرد که ملاقات برای تمدید قرارداد خوان کوادرادو، در روز دوشنبه برگزار نخواهد شد.

15- تیم زیر 16 ساله های ایتالیا در برابر سوییس با نتیجه سنگین 5-3 شکست خورد. گوری بازیکن تیم فیورنتینا در این دیدار گلزنی کرد ولی میلیتاری فرصت بازی کردن را بدست نیاورد.

14- آرتورو لوپولی مهاجم سابق تیم های فیورنتینا و آرسنال امروز به طور رسمی راهی تیم وارزه شد.

13- نظرات ماسیمو دراگو مربی تیم کروتونه در مورد استیو بلک مهاجم قرضی ویولا: "با وجود اینکه مدت زیادی بازی نکرده است اما پس از فقط 4 جلسه تمرینی من را مجاب کرد که از او استفاده کنم. او بازیکن مهمی برای تیم ما می باشد که فقط باید از لحاظ فیزیکی تقویت شود. من از داشتن او واقعا راضی هستم."

12- سم الردایس مربی تیم وستهام شایعات مبنی بر رد پیشنهاد این تیم از سوی میکا ریچاردز را تکذیب کرده است: "ریچاردز پیشنهاد تیم ما را رد نکرد، بلکه ما نتوانستیم نظر تیم منچستر سیتی برای واگذاری این بازیکن را جلب کنیم."

11- الساندرو متری مهاجم تیم جنوا: "بازی راحتی مقابل فیورنتینا نداریم. آنها واقعا قدرتمند هستند و به خوبی سازماندهی شده اند. والرو و گومز خطرناک ترین بازیکنان ویولا می باشند ولی من بیش از همه از مونتلا می ترسم."

10- صحبت های کریستینو پیکینی: "زمانی که به مونتلا از پیشنهاد بتیس گفتم، سریعا به من توصیه کرد برای پیشرفت به این تیم بروم. علاقه دارم برای تیم زیر 21 ساله های ایتالیا نیز بازی کنم ولی هدف اصلی من پیشرفت و بالغ شدن در اسپانیا می باشد."

9- روز به روز احتمال دعوت از مارکو مارین برای دیدار برابر جنوا افزایش پیدا می کند. این بازیکن آلمانی به شرایط خوبی رسیده و می تواند در لیست تیم برای دیدار هفته آینده قرار گیرد.

8- آمادگی میلان بادلی و یاسمین کورتیچ باعث شده تا جای آلبرتو آکوییلانی در ترکیب اصلی فیورنتینا در خطر باشد. این بازیکن در مقابل رم نیز جایی در ترکیب اصلی ویولا نداشته و جاشوا بریلانته به جای او به میدان رفته بود.

7- تمرینات امروز تیم جنوا پشت در های بسته برگزار می شود تا این تیم برای دیدار مقابل فیورنتینا به آمادگی لازم دست پیدا کند.

6- الساندرو متری برای اولین بار در مقابل ویولا با پیراهن جنوا بازی خواهد کرد: "این کار سرنوشت است که کار خود را در فلورانس و در برابر فیورنتینا آغاز کنم."

5- احتمال بازگشت ویولا به سیستم 3-3-4 در بازی با جنوا وجود دارد که خوان کوادرادو به جای اصلی خود در وینگر راست بازخواهد گشت.

4- آلبریگو اوانی از فوتبالیست های قدیمی فوتبال ایتالیا، فدریکو برناردسکی را یکی از بهترین جوانان ایتالیا معرفی کرده و مدعی شده او می تواند به پدیده این فصل تبدیل شود.

3- به گزارش لا نازیونه، خرید قطعی میکا ریچاردز از سوی فیورنتینا در پایان فصل کار راحتی نخواهد بود. این بازیکن تنها 1 سال دیگر با سیتی قرارداد دارد و در صورتی که قرارداد خود را با سیتی تمدید کند، این باشگاه مبلغ زیادی را برای واگذاری وی به ویولا درخواست خواهد کرد. در غیر این صورت فیورنتینا می تواند او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد که در این راه، دستمزد 4 میلیونی این بازیکن مشکل ساز خواهد شد. ریچاردز در حال حاضر فقط 1.7 میلیون از ویولا دریافت می کند.

2- آندره آ دلاواله تا ساعاتی دیگر وارد فلورانس خواهد شد و یکی از اصلی ترین مسائل پیش روی او بحث تمدید قرارداد خوان کوادرادو می باشد. دلاواله قرار است صحبتی مجدد با این بازیکن خوش تکنیک داشته باشد ولی پیشنهاد ویولا برای تمدید قرارداد آماده است.

1- گاتزتا دلو اسپورت امروز بار دیگر به بررسی خرید های جدید تیم های سری آ پرداخته و میکا ریچاردز را در کنار پاتریس اورا (یوونتوس)، فرناندو تورس (میلان) و خاویر ساویولا (ورونا) در زمزه بهترین ها قرار داده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :