اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 شهریور)

1943 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 شهریور) 1393/06/25 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 شهریور)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

مونتلا در فکر تغییرات در برابر گنگام ؛ ویولا به دنبال یک اسپانسر برای اروپا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- باشگاه فیورنتینا در نظر دارد تا به هر شکلی شده برای دیدار روز پنجشنبه در برابر گنگام در لیگ اروپا یک اسپانسر برای لباس تیم پیدا کند. گزینه اول باشگاه کمپانی فولکس واگن می باشد که مدتی است مذاکرات را با آن آغاز کرده است.

14- دومنیکو براردی که در بازی ساسولو مقابل اینتر با آرنج دست خود ضربه را به خوان یسوس مدافع اینتر وارد کرده بود، از سوی کمیته انضباطی فوتبال با 3 جلسه محرومیت روبرو شده و دیدار برابر فیورنتینا را از دست داد.

13- انریکو پرزیوسی رییس باشگاه جنوا در اظهار نظری عجیب عنوان کرده که اخراج رونکالیا در بازی مقابل فیورنتینا باعث از بین رفتن جریان بازی شده است. این در حالی است که ویولا در تمامی طول مسابقه تیم برتر میدان بود.

12- لا رپوبلیکا امروز گزارش داده که وینچنزو مونتلا مانع فروش خوما باباکار در تابستان به تیم اینتراخت فرانکفورت شده است.

11- لوچانو اسپالتی مربی سابق تیم رم و زنیت مدعی شده حضور وینچنزو مونتلا بر روی نیمکت هدایت فیورنتینا تضمینی مناسب برای موفقیت این تیم می باشد.

10- لیونل متیس کاپیتان تیم گنگام: "برای بازیکنی در سن من بازی در این دیدار بسیار خاص می باشد. ما تیم کوچکی هستیم ولی به توانایی های خودمان ایمان داریم و می خواهیم در یک بازی سطح بالا مقابل فیورنتینا شایستگی های خودمان را به نمایش بگذاریم. ما حتی در چنین مسابقاتی نیز می توانیم امتیاز کسب کنیم."

9- ماسیمو ماکارونه مهاجم تیم امپولی مدعی شده انتقادات در مورد ماریو گومز درست نیست و این مشکلات در زندگی ورزشی هر مهاجمی پیش می آید.

8- تیم آتالانتا تلاش می کند تا جوزپه بیاوا مدافع مصدوم خود را به بازی برابر فیورنتینا برساند. این بازیکن در جریان بازی قبلی تیمش دچار آسیب دیدگی شده بود.

7- پس از اعلام روز گذشته یوفا، امروز نیز باشگاه فیورنتینا به طور رسمی اعلام کرد که خوان کوادرادو برای بازی با گنگام محروم نیست ولی محرومیت گونزالو رودریگز به قوت خود باقی خواهد ماند.

6- در بازی مقابل گنگام احتمال تغییرات زیاد در ترکیب ویولا وجود دارد. لا نازیونه اعلام کرده که تاتاروزانو در دروازه خواهد بود و ریچاردز، باسانتا و پاسکوال به خط دفاعی باز می گردند. در خط میانی نیز بادلی و کورتیچ شانس زیادی برای بازی کردن دارند و در نهایت در خط حمله برناردسکی و ایلیچیچ می توانند خودشان را به ترکیب اصلی برسانند.

5- بوکاری درامه مدافع تیم آتالانتا رقیب بعدی ویولا در سری آ: "فیورنتینا تیم قدرتمند و با کیفیتی است ولی ما در خانه بازی می کنیم و از آن نهایت استفاده را خواهیم کرد. ما بهترین نمایش را خواهیم داشت و می دانیم که می توانیم در تمامی بازی ها به پیروزی برسیم."

4- صحبت های آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا: "فیورنتینا بدون روسی بازی می کند ولی این تیم با حفظ کوادرادو، ثبات خود را نشان داد. ضمن اینکه آنها مارین را خریداری کرده اند که در حال حاضر مقداری دست کم گرفته شده است."

3- دو بازی بدون گل زده در ابتدای فصل برای ویولا، اتفاقی که از سال 1990 تا امروز رخ نداده بود و رکورد مناسبی به شمار نمی رود.

2- بعید به نظر می رسد که ماریو گومز در بازی مقابل گنگام نیکمت نشین شود. با وجود اینکه این بازیکن آلمانی نمایش خوبی در دو دیدار ابتدایی فصل نداشته اما همچنان امید شماره 1 گلزنی ویولا می باشد.

1- برنامه تمرینی تیم فیورنتینا امروز فقط یک جلسه تمرینی در بعد از ظهر و پشت در های بسته می باشد. مونتلا در حال آماده سازی تیم برای بازی حساس مقابل گنگام در لیگ اروپاست.
 

نظر و نقد های کاربران
1011dash ali
1393/06/26 - 19:15

سلام ببخشید مگه الان اسپانسر لیگشون چه شرکتیه؟ مزدا نیست......

اسپانسر اروپا جداست.....

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسلام
نه مزدا که قراردادش با فیورنتینا فسخ شد، تیم امسال بدون اسپانسر بازی کرده تا الان و همون "Save The Children" فقط روی لباسا هست ! باشگاه دنبال یه اسپانسر مناسب واسه کل فصل میگرده
1010dash ali
1393/06/25 - 22:29

امیدوارم تلسم گل نزدن تموم بشه بعد از این همه وقت یه گل هم نزده تیم خسته شدیم....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :