اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا اروپا را می خواهد ؛ حریف را دست کم نمی گیریم

1946 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا اروپا را می خواهد ؛ حریف را دست کم نمی گیریم 1393/06/26 فیورنتینا اروپا را می خواهد ؛ حریف را دست کم نمی گیریم اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا اروپا را می خواهد ؛ حریف را دست کم نمی گیریم
فیورنتینا اروپا را می خواهد ؛ حریف را دست کم نمی گیریم

فیورنتینا اروپا را می خواهد ؛ حریف را دست کم نمی گیریم

وینچنزو مونتلا که در دیدار مقابل گنگام برای صدمین بار بر روی نیمکت مربیگری تیم فیورنتینا خواهد نشست، اعلام کرد توجه ویژه ای به رقابت های لیگ اروپا در این فصل خواهند داشت ولی حریف فرانسوی خود را دست کم نخواهند گرفت.

تیم فیورنتینا پنجشنبه شب در حالی اولین دیدار خود در رقابت های لیگ اروپا را برگزار می کند، که هنوز انتقاد ها در مورد دو بازی ابتدایی آنها در سری آ ادامه دارد. با این وجود مونتلا بار دیگر به تمجید از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر جنوا پرداخته و مدعی شده لیگ اروپا را جدی خواهند گرفت:

"با این بازی لیگ اروپا شروع می شود و ما توجه ویژه ای به این رقابت ها داریم. گنگام یک تیم جوان و پر از انگیزه و اشتیاق است، به همین بازی پیچیده ای خواهد بود ولی ما همانند فیورنتینا بازی خواهیم کرد. اگر ما بتوانیم مثل بازی با جنوا موقعیت های زیاد گلزنی ایجاد کنیم، در آن صورت من خوشحال خواهم بود. با اینکه گنگام از شهر بسیار کوچکی می آید ولی آنها را دست کم نمی گیریم. ما در ایتالیا نیز تیم هایی مثل کیه وو و کستل دی سانگرو (در سری بی) را داریم که بسیار خوب عمل کرده اند. قدرت یک تیم به جمعیت شهری که در آن است، بستگی ندارد. 100 بازی در ویولا؟ این یک دستاورد بزرگ برای من می باشد و نشان می دهد که ما تعداد بازی های فراوانی را در یک بازه زمانی کوتاه انجام داده ایم."

"ما می خواهیم تا جایی که می توانیم در لیگ اروپا بالا برویم و من این را از طرف باشگاه و بازیکنان نیز اعلام می کنم. ما می خواهیم تصویر مثبتی را به خارج از مرز ها صادر کنیم. همه کار برای داشتن بهترین عملکرد در اروپا انجام می دهیم چون ترکیب رقابتی و قدرتمندی را در اختیار داریم که به ما اجازه می دهد در ایتالیا و اروپا موفق باشیم. اما پیش از هر چیز باید در بازی فردا به پیروزی برسیم. اینکه قهرمان لیگ اروپا به لیگ قهرمانان صعود می کند، انگیزه مضاعفی را ایجاد کرده و بسیار مهم است. این موضوع حتی به ما این اجازه را می دهد که در سری آ ششم شویم و باز هم به لیگ قهرمانان صعود کنیم. گومز؟ برای رسیدن به گل، گومز باید بازی کند اما من باید در مورد ترکیب اصلی تیم در بازی فردا تصمیم گیری کنم."

"چون هنوز دیدار های مهم و زیادی در ادامه رقابت ها پیش رو داریم. من اصولا علاقه ای به اینکه ترکیب تیم را متحول کنم ندارم ولی مطمئنا چندین تغییر را نسبت به بازی مقابل جنوا خواهیم داشت. در دیدار یکشنبه، ما عملکرد واقعا خوبی داشتیم و فقط در استفاده از موقعیت ها ضعف نشان دادیم. مشکلی که در انتهای فصل پیش نیز با آن روبرو بودیم. برناردسکی؟ فصل پیش ما گزینه های بیشتری در خط حمله داشتیم ولی برناردسکی هم فرصت خودش را دارد و مانند بقیه بازیکنان شانس بازی خواهد داشت. تاتاروزانو؟ از نظر من دروازه بان بسیار خوبی است و فردا خواهیم دید. پیروزی های خانگی کمی بدست آورده ایم و باید دلیل آن را بفهمیم."
 

نظر و نقد های کاربران
1013dash ali
1393/06/27 - 09:03

مونتلا حالا توی اروپا تجربش بیشتر شده .......
ولی هنوز کار داره ....همین که بازیکنان زیادی توی تیم قرار گرفتند یعنی آمادگی برای رقابت....
امیدوارم به اونچه که اونا و ما می خواهیم برسیم.....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :