اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 27 شهریور)

1948 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 27 شهریور) 1393/06/27 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 27 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 27 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 27 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 27 شهریور)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

الحمداوی و ویولا در پایان راه؟ ؛ حضور مینوتلا در تیم جوانان آرژانتین

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


12- سیمونه مینلی هافبک 17 ساله تیم فیورنتینا به تیم ملی زیر 18 سال ایتالیا دعوت شد. این تیم 6 روز دیگر با تیم انگلیس بازی دارد.

11- کارمینه روسو برای قضاوت دیدار دو تیم آتالانتا و فیورنتینا در هفته سوم سری آ انتخاب شد. لاروکا، ده لوکا، دی فیوره، کالوارزه و پاسکوا نیز او را در امر قضاوت همراهی می کنند. روسو پیش از این 14 بار برای ویولا سوت زده که 9 پیروزی، 2 تساوی و 3 شکست حاصل آن بوده است.

10- صحبت های نیکولاس مینوتلا ستاره جوان ویولا: "از رسیدن به تیم ملی جوانان آرژانتین واقعا خوشحالم. در فلورانس هنوز منتظر مدارکم برای بازی کردن هستم و فقط می توانم با تیم جوانان تمرین کنم. با مونتلا صحبت های زیادی داشته ام و به من کمک کرده است. او واقعا فرد باهوشی است. گونزالو استقبال فوق العاده ای از من در فلورانس داشت. از نظر من دی ماریا بهترین بازیکن دنیاست."

9- دانیله بازلی هافبک تیم آتالانتا رقیب بعدی ویولا در سری آ: "برای بازی با فیورنتینا آماده هستم و در صورتی که مربی از من بخواهد با انگیزه بیشتری نسبت به قبل در میدان حاضر خواهم شد. مدتی را درگیر مصدومیت بودم ولی حالا کاملا آماده هستم."

8- قرارداد کریستین لدسما در پایان این فصل با تیم لازیو به پایان می رسد و تیم های فیورنتینا و اینتر از همین حالا برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده اند.

7- ترکیب احتمالی تیم گنگام در بازی امشب: ساماسا – باکا –کربرات – سوربون – لوکوئه – دیالو – ماتیس – پید – ماروو – بیوو – ماندانه.

6- گاتزتا دلو اسپورت با استناد به صحبت های روز گذشته آلبرتو آکوییلانی، مدعی شده در صورتی که این بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد 2 ساله با کاهش 15 درصدی دستمزد را قبول نکند، باید در ژانویه تیمی جدید برای خود پیدا کند.

5- لا نازیونه در چاپ امروز خود از احتمال بازی کردن میکا ریچاردز، میلان بادلی، یاسمین کورتیچ و یوزیپ ایلیچیچ در ترکیب اصلی ویولا خبر داده است.

4- توتو اسپورت به استقبال بازی های لیگ اروپا رفته و دیدار مقابل گنگام را برای ویولا فرصتی در جهت پاسخ به انتقاد ها دانسته است.

3- درخواست فرجام خواهی تیم ساسولو برای کاهش محرومیت دومنیکو براردی از سوی کمیته انضباطی فوتبال ایتالیا رد شده و این بازیکن به طور قطع دیدار با فیورنتینا را از دست خواهد داد.

2- نیکولاس مینوتلا هافبک تیم جوانان فیورنتینا با وجود اینکه به دلیل مسائل اداری هنوز مجوز بازی برای این تیم را ندارد، به تیم ملی زیر 20 ساله های آرژانتین دعوت شد.

1- به نظر می رسد داستان عجیب منیر الحمداوی پایان نداشته و هنوز هم سرنوشت این بازیکن مشخص نیست. پس از فروش نرفتن این بازیکن در تابستان، تصمیم به حفظ وی در فلورانس گرفته شد ولی حالا بار دیگر شایعات در مورد شروع مذاکرات با تیم ویداد کازابلانکا مطرح شده است و گفته می شود دو طرف به توافقات نهایی نیز دست پیدا کرده اند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :