اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مونتلا از عملکرد تیم و بازیکنان جدید

1949 شماره اطلاع نامه : رضایت مونتلا از عملکرد تیم و بازیکنان جدید 1393/06/28 رضایت مونتلا از عملکرد تیم و بازیکنان جدید اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مونتلا از عملکرد تیم و بازیکنان جدید
رضایت مونتلا از عملکرد تیم و بازیکنان جدید

رضایت مونتلا از عملکرد تیم و بازیکنان جدید

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی پر گل در برابر گنگام، به تمجید از عملکرد و روحیه تیمی شاگردانش پرداخته و اعلام کرد بازیکنان جدید نیز به خوبی شایستگی های خود را اثبات کرده اند.

تیم فیورنتینا در برابر گنگام به پیروزی دست پیدا کرد تا اولین گام در اروپا را مقتدرانه بردارد. وینچنزو مونتلا پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی خود مطالب زیر را بیان کرد:

"تقریبا نیمی از بازیکنان جدید در روز آخر تابستان به تیم اضافه شدند و تا امروز فرصتی برای بازی کردن نداشتند ولی در این بازی توانایی های خودشان را به اثبات رساندند و به خوبی در تیم جای گرفتند. گومز هم برای ما یک خرید جدید محسوب می شود چون در فصل پیش به ندرت بازی کرد. ما در این بازی سعی کردیم بیشتر روی ارسال از جناحین کار کنیم، البته نه فقط برای گومز، بلکه فرصت های بیشتری در اختیار ما قرار می داد."

"بیش از هر چیز از روحیه تیم و نگاه آنها به پیروزی در طول بازی رضایت دارم. تیم توانست بازی را در اختیار گرفته و بهترین نمایش خود را ارائه کند. گومز؟ او خیلی خوب بازی کرد و با وجود اینکه مشکل گلزنی دارد، به خوبی خودش را وقف تیم کرده بود. والرو؟ ضربه ای به عضله او وارد شده و باید تا فردا برای وضعیت او صبر کنیم. بادلی؟ او می تواند در پست یک بازیساز بازی کند ولی امروز در پستی متفاوت از او استفاده کردم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :