اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 شهریور)

1951 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 شهریور) 1393/06/28 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 شهریور)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

بازتاب پیروزی برابر گنگام و مصاحبه بازیکنان ؛ آسیب دیدگی والرو جدی نیست

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

23- گزارش پزشکی تیم فیورنتینا نشان می دهد که بورخا والرو که در بازی مقابل گنگام دچار آسیب دیدگی شده بود، مشکل خاصی نداشته و می تواند در برابر آتالانتا نیز به میدان برود. اما چیپرین تاتاروزانو به احتمال زیاد به چند روز استراحت نیاز خواهد داشت و بازی در برگامو را از دست می دهد.

22- آدرین موتو مهاجم سابق تیم فیورنتینا جدید ترین بازیکن نامداری است که به لیگ هند پیوسته است. در حالی که دل پیرو اولین جلسه تمرینی خود را در هند برگزار کرد، موتو نیز با تیم چنای تایتانز قرارداد امضا کرد. هدایت این تیم به عهده مارکو ماتراتزی می باشد.

21- مطلب ماریو گومز در فیسبوک: "سلام به هواداران ویولا! سرانجام اولین پیروزی را بدست آوردیم و شما بار دیگر حمایتی بی نظیر داشتید. من علاقه دارم در هر بازی برای شما گلزنی کنم و مطمئنم که به زودی این کار را انجام خواهم داد. در حال حاضر کمی آماده نیستم ولی با حمایت شما می توانم این وضعیت را تغییر دهم. من همه کار برای بازگشت به بهترین سطح انجام خواهم داد."

20- آرتور بوروک سنگربان سابق تیم فیورنتینا امروز به طور قرضی از تیم ساوتهمپتون به تیم بورنموث پیوست.

19- مصاحبه میکا ریچاردز با گاردین: "اگر می خواستم فقط به پول فکر کنم در انگلیس می ماندم ولی فلورانس شهر فوق العاده زیبایی است. من هنوز کسی را اینجا نمی شناسم ولی فکر می کنم انتخاب درستی داشته ام. مونتلا به طور کامل در مورد تاکتیک های تیم صحبت می کند، هرچند من هنوز به خوبی متوجه نمی شوم و به زودی ایتالیایی یاد می گیرم."

18- فدریکو برناردسکی مهاجم جوان ویولا پس از گلزنی در اروپا مطلبی با مضمون "3 امتیاز و اولین گل در اروپا، حس منحصر به فرد" را در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت.

17- خوان کوادرادو در صفحه شخصی خود نیز با انتشاری مطلبی با مضمون "پیروزی بزرگ، حالا پیش به سوی لیگ"، پیروزی برابر گنگام را با هواداران خود به اشتراک گذاشت.

16- بنیامین آنگوا مدافع تیم گنگام: "از این باخت احساس نا امیدی می کنیم ولی فکر می کنم در میدان هیچ چیزی کم نگذاشتیم. اخراج دیالو بازی را تغییر داد و حالا می خواهیم در بازی های بعدی بهتر باشیم."

15- ژرمی پید ستاره تیم گنگام: "سعی کردیم بازی را برای فیورنتینا سخت کنیم ولی کارت قرمز همه چیز را عوض کرد. ما به خوبی ویولا را مطالعه کرده بودیم ولی تا زمانی که نتوانیم موقعیت ایجاد کنیم، گل هم نمی توانیم بزنیم. امیدوارم در بازی های بعدی بهتر کار کنیم."

14- مودیبو دیاکیته مدافع سابق ویولا: "خیلی تلاش کردم که امسال هم در فیورنتینا بازی کنم. آنها فصل پیش به خوبی با من رفتار کردند و مونتلا فرصت بازی در یک تیم بزرگ را برای من فراهم کرد. با این حال برای برگشت به ویولا به توافق نرسیدیم."

13- صحبت های سامبو یاتاباره بازیکن تیم گنگام: "ما برای این بازی در بهترین شکل آماده شده بودیم. خوب بازی کردیم تا وقتی که گل را دریافت کردیم و سپس اشتباه داوری باعث 10 نفره شدن تیم ما شد. با این حال به خودمان افتخار می کنیم که تا آخرین دقیقه جنگیدیم و حالا برای بازی های بعدی آماده می شویم."

12- گاتزتا مانند همیشه به بررسی صحنه های داوری دیدار ها پرداخته و در مورد اخراج دیالو بازیکن تیم گنگام، اعلام کرده که کارت زرد دوم او بیش از حد بوده و این بازیکن نباید اخراج می شده است.

11- خروج آلبرتو آکوییلانی از لیست 18 نفره تیم فیورنتینا برای بازی در لیگ اروپا باعث به وجود آمدن شایعات زیادی شده است. برخی معتقدند خط خوردن او به دلیل عدم توافق برای تمدید قرارداد بوده است.

10- مصدومیت والرو در نیمه اول بازی دیشب به نظر کمی جدی می رسد و هنوز معلوم نیست که توانایی حضور در بازی مقابل آتالانتا را داشته باشد.

9- نمایش فوق العاده عالی یاسمین کورتیچ در بازی برابر گنگام باعث شده تا لا نازیونه به او لقب "خستگی ناپذیر" داده و او را با دانیله ده روسی ستاره تیم رم مقایسه کند.

8- گاتزتا در چاپ امروز خود به پیروزی شب گذشته ویولا اشاره کرده است. از نظر این روزنامه فیورنتینا سرانجام خودش را پیدا کرد ولی ماریو گومز هنوز ناکام اصلی تیم می باشد.

7- با وجود اینکه تیم شب گذشته یک دیدار را برگزار کرده، اما به دلیل فرصت کمی که تا بازی با آتالانتا باقی مانده، با نظر کار فنی تمرینات امروز دنبال خواهد شد.

6- سیمونیچ بازیکن تیم دینامو مینسک که در شکست سنگین 6-1 در برابر پائوک از بازی اخراج شد، بازی بعدی تیمش در برابر فیورنتینا را از دست خواهد داد.

5- میکا ریچاردز ستاره انگلیسی ویولا: "از بازی، وضعیت بدنی خودم و هواداران فوق العاده فیورنتینا واقعا راضی و خوشحال هستم. بازی سختی بود که به خوبی از عهده آن بر آمدیم. من همیشه آماده بازی کردن بوده و در تمرینات بهترین عملکرد را دارم. فلورانس بسیار زیباست و به نظر من در سطح دیگری نسبت به سایر شهر ها قرار دارد، به خصوص منطقه پونته وکیو، که من زندگی می کنم."

4- صحبت های یاسمین کورتیچ: "بازی بسیار خوبی را ارائه کردیم و به پیروزی رسیدیم، همه ما خوشحال هستیم. هواداران تا آخرین دقیقه ما را حمایت کردند و ما همیشه بهترین نمایش را داشتیم. پوشیدن پیراهن تیم فیورنتینا برای من یک افتخار به شمار می رود. این بزرگ ترین باشگاهی است که برای آن بازی کرده ام و بهترین بازی های خودم را انجام خواهم داد."

3- نظرات مربی تیم گنگام پس از بازی شب گذشته: "مطمئنا کارت قرمز روی بازی ما تاثیر گذاشت. در 30 دقیقه ابتدایی بازی برابری را با ویولا انجام دادیم و می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم که تاتاروزانو عالی عمل کرد. به نظر من اختلاف دو تیم 3 گل نبود و با 11 بازیکن می توانستیم بهتر کار کنیم. می دانیم که این سخت ترین بازی ما در گروه بود که توانستیم این تیم قدرتمند را به دردسر هم بیاندازیم."

2- صحبت های خوان کوادرادو پس از گلزنی در برابر گنگام: "از این پیروزی خوشحال هستیم و به ما اعتماد به نفس خواهد داد. ما بازیکنان زیادی داریم و سطح تیم بسیار بالاست. گومز باید آرامش داشته باشد. همه ما می دانیم که او چه بازیکن بزرگی است و چه کارهایی را می تواند انجام دهد. من مطمئنم گل ها از راه می رسند و همه راضی خواهند شد. از اینکه در فیورنتینا ماندم بسیار خوشحال هستم. تمدید قرارداد؟ نمی دانم، در این مورد باید با دلاواله و مدیر برنامه ام صحبت کنید."

1- شب گذشته در دیگر دیدار های لیگ اروپا، نمایندگان ایتالیا نتایج خوبی را کسب کردند. اینتر با یک گل دنیپرو رقیب فصل پیش ویولا را در اوکراین شکست داد و ناپولی نیز با نتیجه 3-1 از سد اسپارتا پراگ جمهوری چک گذشت. تورینو هم موفق شد تیم بروژ را در بلژیک با تساوی بدون گل متوقف کرده و 1 امتیاز کسب کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :