اخبار :: اخبار باشگاه

آتالانتا قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد ولی ما پیروزی می خواهیم

1953 شماره اطلاع نامه : آتالانتا قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد ولی ما پیروزی می خواهیم 1393/06/29 آتالانتا قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد ولی ما پیروزی می خواهیم اخبار باشگاه :: اخبار آتالانتا قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد ولی ما پیروزی می خواهیم
آتالانتا قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد ولی ما پیروزی می خواهیم

آتالانتا قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد ولی ما پیروزی می خواهیم

وینچنزو مونتلا می خواهد که تیمش از انگیزه و اعتماد به نفسی که پس از پیروزی در لیگ اروپا برابر گنگام بدست آورده، برای پیروزی در بازی مقابل آتالانتا استفاده کند.

تیم فیورنتینا یکشنبه شب در خانه آتالانتا در هفته سوم سری آ به میدان می رود تا اولین پیروزی خود در این فصل را بدست بیاورد. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این مسابقه در واکنش به انتقاد هایی که نسبت به تصمیمات او مطرح شده اعلام کرد علاقه ای به توضیح دادن تفکرات خود در هر بازی ندارد:

"کسب پیروزی برای تیم انگیزه و اعتماد به نفس به ارمغان می آورد. حالا باید به مصاف آتالانتا برویم که سختی سری آ را به خوبی انعکاس می دهند. آنها ساختاری ماهرانه داشته و بازیکنان با کیفیتی دارند که برای شکست دادن هر تیمی کافی است. ما نیز قدرت خودمان را می شناسیم و هدفمان پیروزی است. والرو و آکوییلانی کمی مشکلات فیزیکی داشتند و باید ببینیم فردا چه می شود. من نباید هر دفعه در مورد تصمیمات فنی خودم به هر کسی توضیح بدهم و متاسفم که همیشه این مسائل به وجود می آید. کوادرادو بسیار آرام است و امیدوارم مسائل مربوط به قرارداد او هر چه سریع تر حل شود. ما نمی خواهیم این مسئله باعث تغییر شرایط او شود. گومز در حال حاضر کمبود اعتماد به نفس دارد اما نباید فکر کند که به ثابت کردن خودش نیاز دارد."

"او نباید این روز های سخت را با مسئولیت اضافه ای بر شانه هایش پشت سر بگذارد. او اینجاست تا از فوتبال خود لذت ببرد و ما را با گل هایش خوشحال کند. خرید جانشین روسی؟ من به این مورد توجهی نداشتم. ما بازیکنان تهاجمی زیادی در تیم داریم و سعی می کنم از بین آنها بازیکنی برای جانشینی روسی پیدا کنم. برناردسکی؟ باید اجازه بدهیم با صبر و حوصله به پیشرفت خود ادامه دهد. من می توانم به او کمک کنم ولی نباید در مورد او اغراق کنیم و فرصت لازم برای پیشرفت را در اختیارش قرار دهیم. کورتیچ؟ بالقوه یک بازیکن کامل است و نیاز به پیشرفت بیشتر و تداوم بازی دارد. در مورد تصمیمات من صحبت های زیادی می شود ولی در نهایت مانند همیشه این من هستم که تصمیم نهایی را خواهم گرفت."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :