اخبار :: اخبار بازی ها

آتالانتا 0-1 فیورنتینا ؛ اولین سه امتیاز فصل با درخشش مجدد کورتیچ

1954 شماره اطلاع نامه : آتالانتا 0-1 فیورنتینا ؛ اولین سه امتیاز فصل با درخشش مجدد کورتیچ 1393/06/30 آتالانتا 0-1 فیورنتینا ؛ اولین سه امتیاز فصل با درخشش مجدد کورتیچ اخبار بازی ها :: اخبار آتالانتا 0-1 فیورنتینا ؛ اولین سه امتیاز فصل با درخشش مجدد کورتیچ
آتالانتا 0-1 فیورنتینا ؛ اولین سه امتیاز فصل با درخشش مجدد کورتیچ

آتالانتا 0-1 فیورنتینا ؛ اولین سه امتیاز فصل با درخشش مجدد کورتیچ

آتالانتا 0-1 فیورنتینا

یاسمین کورتیچ (58)

تک گل ستاره این روز های تیم فیورنتینا یاسمین کورتیچ باعث شد تا ویولا در خانه آتالانتا به پیروزی رسیده و به اولین 3 امتیاز خود در رقابت های این فصل سری آ دست پیدا کند.

تیم فیورنتینا پس از شکست در برابر رم و تساوی مقابل جنوا امروز در ورزشگاه اتلتی آتزوری شهر برگامو به مصاف تیم آتالانتا رفته و در نهایت در سومین بازی فصل به اولین 3 امتیاز سری آ دست پیدا کرد. استفانو کولانتونو برای این بازی از دنیس و چیگارینی در میدان بهره برده بود ولی پاپو گومز و مورالز همانند آوراموف و میلیاچو دو بازیکن سابق فیورنتینا روی نیمکت بودند. اما وینچنزو مونتلا ترکیب جالبی را روانه میدان کرده بود. حضور همزمان آلونسو و پاسکوال در میدان، جالب ترین نکته این ترکیب بود. ضمن اینکه بادلی و ماتی نیز به جای پیزارو و والرو در میدان حضور داشته و ایلیچیچ در خط حمله از گومز حمایت می کرد.

تیم میزبان در این بازی بار ها دروازه ویولا را تهدید کرد ولی نتو امروز در وضعیت خوبی قرار داشته و تمامی حملات حریف را دفع کرد. تک گل فیورنتینا در این بازی روی همکاری زیبای ماتی و آلونسو در سمت چپ زمین، ارسال پاس برای کورتیچ و ضربه تمام کننده این بازیکن بدست آمد. جالب اینجاست که کورتیچ کمتر از 2 دقیقه قبل از این گل وارد میدان شده بود. این ستاره اهل اسلوونی در بازی مقابل گنگام نیز نمایشی عالی را از خود ارائه داده بود. تیم آتالانتا یک بار نیز تیر دروازه را به لرزه در آورد ولی در پایان این فیورنتینا بود که با تکیه بر بازی بسیار خوب خود و تک گل کورتیچ حریف خود را شکست داد.

با این پیروزی خارج از خانه، جمع امتیازات ویولا به عدد 4 رسیده و در این مقطع از فصل در رتبه دهم جدول قرار گرفت. بهترین بازیکنان میدان را می توان نتو، آکوییلانی و کورتیچ نام برد و در مقابل پاسکوال کمتر از حد انتظار نشان داد. گومز نیز همچنان در حسرت گلزنی قرار داشته و نمایش خوبی نیز از خود ارائه نکرد. هفته بعدی سری آ در همین هفته و در روز چهارشنبه برگزار می شود که فیورنتینا در آرتمیو فرانکی شهر فلورانس پذیرای ساسولو خواهد بود.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

نتو – ساویچ – گونزالو – آلونسو – کوادرادو (وارگاس) - آکوییلانی – بادلی (کورتیچ) – ماتی – پاسکوال (ریچاردز) – ایلیچیچ - گومز
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :