اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-0 ساسولو ؛ ادامه روند ناکامی های ویولا در خانه

1959 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-0 ساسولو ؛ ادامه روند ناکامی های ویولا در خانه 1393/07/02 فیورنتینا 0-0 ساسولو ؛ ادامه روند ناکامی های ویولا در خانه اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-0 ساسولو ؛ ادامه روند ناکامی های ویولا در خانه
فیورنتینا 0-0 ساسولو ؛ ادامه روند ناکامی های ویولا در خانه

فیورنتینا 0-0 ساسولو ؛ ادامه روند ناکامی های ویولا در خانه

فیورنتینا 0-0 ساسولو

تیم فیورنتینا در هفته چهارم رقابت های سری آ در حالی مقابل تیم ساسولو متوقف شد که دو بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد ولی در هر صورت بار دیگر در کسب پیروزی در خانه ناکام ماند.

روند ناکامی های ویولا در فلورانس و در مقابل دیدگان هواداران خودی ادامه پیدا کرده و بنفش پوشان این بار در شکست دادن تیم ساسولو ناکام ماندند. رقبا یکی پس از دیگری تغییر می کنند ولی فیورنتینا توانایی شکست هیچ کدام از آنها را در خانه ندارد. در این بازی نیز تیم ساسولو موفق شد ویولا را متوقف کرده و به یک امتیاز ارزشمند دست پیدا کند. کوادرادو و والرو هر کدام یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آوردند ولی در نهایت بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

وینچنزو مونتلا در این بازی در غیاب گومز از باباکار در خط حمله استفاده کرده و خواکین به همراه کوادرادو از او حمایت می کردند. در خط میانی، والرو به ترکیب بازگشته بود ولی پیزارو بار دیگر روی نیمکت حضور داشت تا کورتیچ در جای او به میدان برود. آلونسو نیز دوباره کاپیتان پاسکوال را نیمکت نشین کرده و تومویچ باز هم بالاتر از ریچاردز در میدان حاضر شده بود. در سمت مقابل نیز اوزبیو دی فرانچسکو مربی ساسولو، مهاجم جوان و ملی پوش خود سیمونه زازا را نیمکت نشین کرده تا سرجیو فلوکاری به میدان برود.

آلبرتو آکوییلانی همانند دیدار های اخیر، بهترین بازیکن فیورنتینا بود. باباکار و خواکین نیز نمایش خوبی را ارائه کردند ولی والرو، کوادرادو و کورتیچ بر خلاف گذشته نتوانستند نمایش قابل قبولی داشته باشند. در هر صورت ویولا با وجود تسلط کامل بر جریان این مسابقه با تساوی بدون گل متوقف شده و حالا با 5 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد. بازی بعدی فیورنتینا در خانه تیم تورینو می باشد که نبرد راحتی برای شاگردان مونتلا نخواهد بود.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

نتو - تومویچ - گونزالو - ساویچ - آلونسو - کورتیچ - آکوییلانی - والرو (85 ماتی) - خواکین (68 برناردسکی) – کوادرادو (76 ایلیچیچ) - باباکار
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :