اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 2 مهر)

1960 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 2 مهر) 1393/07/02 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 2 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 2 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 2 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 2 مهر)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن ؛ سرمایه گذاری 305 میلیونی برای ساخت ورزشگاه جدید

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- پس از اتمام همکاری باشگاه فیورنتینا با کمپانی مزدا، امروز خبر توافق ویولا با شرکت فولکس واگن به طور رسمی منتشر شد. بدین ترتیب این کمپانی خودرو سازی، از امروز حامی مالی جدید باشگاه خواهد بود ولی در بازی امشب مقابل ساسولو، بار دیگر تیم بدون اسپانسر بازی می کند تا کار های اداری لازم در مورد چاپ اسپانسر بر روی لباس بازیکنان انجام شود.

19- در فاصله چند ساعت مانده به بازی با ساسولو، خوان مانوئل وارگاس دچار مصدومیت شده و توانایی همراهی تیم در این بازی را نخواهد داشت. آندره آ لاتزاری جای او را در لیست نفرات پر خواهد کرد ولی میزان مصدومیت وارگاس هنوز مشخص نیست.

18- غیبت مجدد منیر الحمداوی در لیست نفرات دعوت شده از سوی وینچنزو مونتلا آن هم در شرایطی که خط حمله ویولا در وضعیت اورژانسی قرار دارد، باعث شده تا زمزمه هایی مبنی بر فسخ قرارداد این بازیکن با ویولا شنیده شود.

17- خبر های تکمیلی در مورد ورزشگاه جدید فیورنتینا نشان می دهد که اولین اقدام در مورد ساخت این پروژه عظیم در دسامبر سال 2016 انجام خواهد شد و تا سال 2018 نیز کار ساخت آن به اتمام می رسد.

16- دو تیم فیورنتینا و ساسولو پیش از این فقط 2 بار در آرتمیو فرانکی به مصاف هم رفته اند که یک پیروزی برای ساسولو (در بازی فصل قبل) و یک تساوی (در بازی سری سی) بدست آمده است.

15- از امروز بلیط فروشی برای دیدار دو تیم فیورنتینا و اینتر که دو هفته دیگر در فلورانس برگزار خواهد شد، آغاز شده است.

14- آنجلو کرولرا داور 33 ساله اهل مارتینا فرانکا قضاوت بازی امشب را بر عهده خواهد داشت. این داور برای اولین بار است که به عنوان داور اول برای ویولا سوت می زند ولی پیش از این در هفته اول نیز در بازی مقابل رم یکی از داور های خط دروازه بود.

13- امشب نودمین دیدار گونزالو رودریگز با پیراهن تیم فیورنتینا خواهد بود. این بازیکن که 2 سال پیش از ویارئال خریداری شد، 12 بار نیز برای ویولا گلزنی کرده که آماری فوق العاده برای یک مدافع به شمار می رود.

12- به احتمال زیاد آندره آ دلاواله نیز بازی مقابل ساسولو را از نزدیک و در ورزشگاه آرتمیو فرانکی تماشا خواهد کرد. دلاواله همچنین در نظر دارد تا هر چه سریع تر قرارداد خوان کوادرادو را تمدید کند.

11- لا نازیونه معتقد است خواکین سانچز می تواند در کنار باباکار و برناردسکی در دیدار مقابل ساسولو به میدان رفته و جای گومز را پر کنند.

10- پس از پیروزی 2-1 در برابر اودینزه که در تاریخ 6 آوریل و در دور برگشت فصل گذشته بدست آمد، تا امروز بیشتر از 5 ماه می گذرد ولی فیورنتینا هنوز رنگ پیروزی خانگی را ندیده است. این تابو می تواند در بازی امشب مقابل ساسولو از بین برود.

9- مصدومیت روسی و گومز باعث شده تا همه مسئولیت خط حمله ویولا بر دوش دو جوان تیم یعنی باباکار و برناردسکی باشد. B2 که یاد آور زوج رویایی ویولا باجو و برگونوو می باشند.

8- رودی گارسیا مربی تیم رم در صحبت های خود پیش از بازی مقابل پارما در هفته چهارم، از تیم فیورنتینا به عنوان یکی از تیم های قدرتمند لیگ نام برد.

7- مصاحبه مطبوعاتی اوزبیو دی فرانچسکو مربی تیم ساسولو: "بازی سختی را در فلورانس خواهیم داشت ولی ما نشان داده ایم که در دیدار های سخت نیز عمکلرد خوبی داریم. ویولا تیم با کیفیتی است و کوادرادو خطرناک ترین بازیکن آنهاست."

6- بر اساس اخبار رسیده از فلورانس، تیم فیورنتینا از همین حالا توافقات لازم برای سفر به وال دی فاسا را کسب کرده و تابستان آینده نیز برای چهارمین سال پیاپی در کمپ تمرینی موئنا حضور خواهد داشت.

5- صحبت های جالب استوان یووتیچ: "وقتی که 6 سالم بود، مادرم به من گفت که یک فوتبالیست می شوم و می توانم مانند باتیستوتا بشوم. او همه فرصت های لازم را برای من فراهم کرد و هر چیزی که در زندگی ورزشی به آن رسیدم را مدیون کار های مادرم هستم."

4- گفته می شود طرح پیشنهادی ویولا برای ورزشگاه جدید، مانند آلیانز آرنا مونیخ می باشد و تا سال 2017 نیز به بهره برداری خواهد رسید.

3- قرارداد همکاری بین باشگاه فیورنتینا و کمپانی مزدا پس از 4 فصل به پایان رسید. مزدا فصل گذشته نیز اسپانسر اصلی لباس های تیم بود ولی امسال هنوز حامی مالی مناسبی برای تیم پیدا نشده است.

2- داریو ناردلا شهردار فلورانس مدعی شده در حال توافق با باشگاه فیورنتینا برای سرمایه گذاری به ارزش 305 میلیون یورو برای ساخت یک مجموعه ورزشی جدید هستند.

1- مارکو دونادل ستاره سابق تیم فیورنتینا و یکی از بازیکنان محبوب هواداران فلورانسی، این روز ها بدون تیم مانده و برای حفظ آمادگی خود با تیم جوانان فیورنتینا تمرین می کند. او زندگی دوباره در فلورانس را عالی توصیف کرده است.

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :