اخبار :: اخبار باشگاه

باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم

1961 شماره اطلاع نامه : باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم 1393/07/03 باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم اخبار باشگاه :: اخبار باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم
باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم

باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم

وینچنزو مونتلا معتقد است تیمش عملکردی عالی در بازی برابر ساسولو داشته ولی با این حال شاگردانش به عملکردی قاطعانه تر در موقعیت های گلزنی نیاز دارند.

تساوی خانگی در برابر ساسولو باعث شد تا روند ناکامی های ویولا در فلورانس ادامه پیدا کند. با این حال مونتلا از عملکرد تیمش راضی بوده و نگرانی بابت نتیجه ندارد:

"در نیمه اول عالی بودیم و به خوبی و با دقت زیاد در مقابل دقاع عالی ساسولو حمله کردیم. به گل رسیدن بدون حرکات انفرادی و شوت از راه دور خیلی سخت است، به همین دلیل نیاز داریم تا در ساخت موقعیت های گل جدی تر و تعیین کننده تر عمل کنیم. در مقابل جنوا و ساسولو در هر بازی بیشتر از 10 موقعیت گلزنی ایجاد کردیم و به گل نرسیدیم ولی در برابر آتالانتا به مراتب کمتر موقعیت داشتیم و موفق به گلزنی شدیم. تعویض کوادرادو؟ او به همراه گومز و ساویچ در 5 بازی قبلی بیشتری دقایق حضور در میدان را داشته و خسته بود. نیمکت نشینی پیزارو؟ او در شرایط خوبی قرار نداشت و من در مورد او ریسک نکردم. باباکار؟ او هنوز خیلی جوان است و نباید فشار زیادی روی او وارد کنیم، همین موضوع برای برناردسکی نیز وجود دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :